RAZOTKRIVANJE TAJNI

".....Za njih je bilo odlicno ako mozes da lazes, obmanjujes, krades, ako sve to radis cisto i po pravilu da nikog ne povredis....Kada bi stanovnici ostrva videli nesto sto im se svidja i sto zele, to bi uzeli - povinujuci se zakonu.Takav je bio zakon.Moglo bi da se ukrade bilo sta, bilo od koga u svakom trenutku."

"Kradja je kao carolija, njena sestra umetnost i sva istina carolije je u tome da znas kako da ukrades moc.Moc ti moze biti ili darovana ili moras da je ukrades;u oba slucaja moras znati kako da je zadrzis..."

"Ako krades moc onda verovatno neces imati problema da je zadrzis"

"Prvo moras imati hrabro srce pre nego sto zadobijes moc"

"Sama kradje moci bila je najveca opasnost jer,..... duznost onoga od koga si je ukrala je bila da te ubije"

"......Ako zaista zelis moc potcini joj se."
 
Psihologue:
U chemu je tajna zenskih moci nad mushkarcima ?
Koje su to zenske moci?
Na shta to padaju mushkarci?

Apsolutno NE postoji moc zena nad muskarcima!

Postoji samo, prokleta, mala glava kojom muskarci razmisljaju. Da nije nje... pa pola bi se zena povesalo... Zamislite da muskarci ne funkcionisu kao sto, inace, funkcionisu...

E sad, kao posledica tog nacina "zivota" muskaraca, dolazimo do tog privida "moci" zena nad muskarcima. Da musko moze da apstinira (susha - za lutkastu) 2-3 godine... Pa zene bi ugradjivale silikone u trepavice...

Da rezimiram, moje misljenje je da nije do superiornosti zena, vec do slabosti muskaraca...
 
ma ja mislim da je sve to u vasim glavama... kad vidite neku, ko zna sta vam padne na pamet...pa onda malo hiperbole...i voila! sve dok ne provedete nekih 15ak minuta sa njom da je Zapravo upoznate. i onda to sto je bilo na pocetku moze da se nastavi a i ne mora...dalje zavisi od zene ili/i od muskarca...

eto ovo se takodje moze protumaciti kao i slabost muskarca a ne superiornost zena... a moglo bi i obrnuto - inace, ''tajna'' je da se ovo desava obostrano
 
Ne postoji tajna. Postoji samo na milione razlicitih zena i isto toliko razlicitih muskaraca.
Pogledajte samo komentare;
Toliko razlicitih misljenja, a samo nekolicina osoba koje ucestvuju...
Prema tome, ne moze jedna univerzalna stvar da izludi sve muskarce.
 

Back
Top