Razočaran sam...

david 88

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
484
...iako izgledam ovde na forumu kao mačo, snažan, lep, zgodan pametan tip...i jesam takav, al' sam i osećajan...

violin.gif



sad-dog_l.jpg


Razočarao sam sve u sve...šta da kažem...u žene (pogotovo), ljude, prijatelje, u sve...

Ne znam da li ste primetili. ali ljubav, život, Barselona, sve je to jedna velika farsa...od toga nema ništa...ništa...ništa...šta je ljubav, šta je smisao života...na sve može jedno veliko ZAŠTO?...mislim da je sve ovo malo previše...ne znam...možda sam ja u pitanju, al' ne verujem...problemi su veliki, a mi smo mali...nedostojni, nepostojeći...
 
Idi na religiju tamo trazi utehu i toplu rec,ovde je jeb.cina i veselje :zddm6:

E moj prijatelju, prijatelju, virtuelni prijatelju...pa nije sve u tome...razmisli, ja želim da se ovo pitanje reši...lako je otići na religiju...i oprostiti se od greha i tako to...al' ovo je dublje ovo i zahteva malo seksa...;)

A pravo da ti kažem neko veselje i nevidim, a ni ovo na j, osim u mozak...:lol:
 
Уместо бернандинца си требао да ставиш Кане корсо. Кажу да на југу Италије нема већег комплимента него кад ти жена каже да си леп као та раса.
 
...iako izgledam ovde na forumu kao mačo, snažan, lep, zgodan pametan tip...i jesam takav, al' sam i osećajan...

violin.gif



sad-dog_l.jpg


Razočarao sam sve u sve...šta da kažem...u žene (pogotovo), ljude, prijatelje, u sve...

Ne znam da li ste primetili. ali ljubav, život, Barselona, sve je to jedna velika farsa...od toga nema ništa...ništa...ništa...šta je ljubav, šta je smisao života...na sve može jedno veliko ZAŠTO?...mislim da je sve ovo malo previše...ne znam...možda sam ja u pitanju, al' ne verujem...problemi su veliki, a mi smo mali...nedostojni, nepostojeći...

a da ti zamotaš jedan džoint...
 
...iako izgledam ovde na forumu kao mačo, snažan, lep, zgodan pametan tip...i jesam takav, al' sam i osećajan...

violin.gif



sad-dog_l.jpg


Razočarao sam sve u sve...šta da kažem...u žene (pogotovo), ljude, prijatelje, u sve...

Ne znam da li ste primetili. ali ljubav, život, Barselona, sve je to jedna velika farsa...od toga nema ništa...ništa...ništa...šta je ljubav, šta je smisao života...na sve može jedno veliko ZAŠTO?...mislim da je sve ovo malo previše...ne znam...možda sam ja u pitanju, al' ne verujem...problemi su veliki, a mi smo mali...nedostojni, nepostojeći...

Upao si veoma lako u grupu krstasha koji su se pri dolasku na krstu pompezno otvoraju... Svima si solio pamet i sada krece samospoznaja.
 

Back
Top