Razbojništvo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da ce se nastaviti. Sadisticko izivljavanje Zapada nad Srbijom traje evo 20 godina i ne pokazuje znake stagniranja. Zapad se nece zaustaviti dok Srbija ne bude svedena na njima prihvatljivu meru - a ona podrazumeva Srbiju bez Vojvodine, Kosova, Raske i juzne Srbije. Ko to ne vidi dzaba mu danas ista objasnjavati.

tj takozvani Beogradski pashaluk ... vracamo se u doba vladavine osmanlijskog carstva
 
Predlažem cenjenom sagovorniku da pogleda emisiju koja trenutno "ide" na RTS 1. i da pročita "Vreme smrti" Autor

Ne gledam narodnjačku televiziju. Rastužim se. A Vreme smrti sam čitao, samo ne znam kako si ti to interpretirao i kako inače interpretiraš književna dela.

Ja bih tebi preporučio da pročitaš ono što dolazi posle trećeg razreda srednje škole, ali mislim da bi se ti naljutio ako bih ti stvarno tako kazao.

Inače, kakve veze ono gore ima sa mojom izjavom? Sa čim se u toj izjavi ne slažeš?
 
Izvinjavam se.Da propustio sam.
Sta se tice ulaska u EU ,Srbija nikada nece uci u EU kao normalna zemlja,nego kao skup regija.
A tu onda imate tretman spoljnog momka.

Odgovor jr tačan!!! Dobio si odličnu ocenu (virtuelnu, u mojoj glavi) Autor
 

Prilozi

  • NATO, hvala ti!.jpg
    NATO, hvala ti!.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 1
Ili šta misliš o tome da odgovoriš na postavljena pitanja? Kako ti se to čini, za promenu?

Stvarno mi je muka od tih tvojih komentara i "proevropskih" i "liberalno-demokratskih" stavova tipa "mi smo jedini krivci za sve", "Srbi su fašisti i retardi" i slično. Nismo fašisti ali smo nacionalisti i treba da budemo. Vidis Hrvate? Oni su na tim osnovima dosli do svoje države, koja je priznata u Evropi i svetu. I imaj bar malo milosti i sažaljenja za nas koji smo ostali bez zemlje svojih predaka...
 
Ne gledam narodnjačku televiziju. Rastužim se. A Vreme smrti sam čitao, samo ne znam kako si ti to interpretirao i kako inače interpretiraš književna dela.

Ja bih tebi preporučio da pročitaš ono što dolazi posle trećeg razreda srednje škole, ali mislim da bi se ti naljutio ako bih ti stvarno tako kazao.

Inače, kakve veze ono gore ima sa mojom izjavom? Sa čim se u toj izjavi ne slažeš?

Ja gledam sve televizije, ako nađem nešto interesantno! Čak i B92! Oprosti, ali ja ne znam šta je to "narodnjačka TV"?
Književni dela ima raznih! Ovo koe sam ti predložio da pročitaš je Istorijski roman. Autora DĆ. godinama sam viđao u Narodnoj biblioteci kako "čeprka" po starim spisama št me navodi da poverujem da su podaci o "našim savezicima" istiniti. Osim toga jednom davno naši saveznici su bombardovali Beograd i više ga razorili nego Fašisti! Da li ti to nešto pojašnjava? Napravi izuzetak i pogledaj RTS1. Veruj mi dobro je to što se prikazuje. Autor.
 
Stvarno mi je muka od tih tvojih komentara i "proevropskih" i "liberalno-demokratskih" stavova tipa "mi smo jedini krivci za sve", "Srbi su fašisti i retardi" i slično. Nismo fašisti ali smo nacionalisti i treba da budemo. Vidis Hrvate? Oni su na tim osnovima dosli do svoje države, koja je priznata u Evropi i svetu. I imaj bar malo milosti i sažaljenja za nas koji smo ostali bez zemlje svojih predaka...

Ne napadam ja tvoju dedovinu (koja je isto tako i moja) zato što želim da ona propadne, već da bi se izbeglo dalje propadanje. Agresivnošću i politikom kvazi-ljubavi (kvazipatriotizma) Srbija je izgubila sve što se do sada moglo izgubiti. To je znak da bi nešto trebalo menjati.

A Hrvati imaju svojih problema (takođe sa nacionalistima koji su prepreka bržoj integraciji i implementaciji evropskih vrednosti). Državnost nije ni bila problem. Ali da ne uključujemo drugi problem u ovu diskusiju.
 
Stvarno mi je muka od tih tvojih komentara i "proevropskih" i "liberalno-demokratskih" stavova tipa "mi smo jedini krivci za sve", "Srbi su fašisti i retardi" i slično. Nismo fašisti ali smo nacionalisti i treba da budemo. Vidis Hrvate? Oni su na tim osnovima dosli do svoje države, koja je priznata u Evropi i svetu. I imaj bar malo milosti i sažaljenja za nas koji smo ostali bez zemlje svojih predaka...
Molim te popij neki preparat za stomak. Nemoj da povraćaš po Čedi, nije lepo. On vodi svoju politiku, i neka mu je. Dole je tekst iz nekih novina, verovatno narodnjačkih, i tu je sve objašnjeno:
 

Prilozi

  • Tašna o rame.doc
    35 KB · Pregleda: 3
tema je razbojnistvo?!kakvo razbojnistvo!ljudi su opravdano besni!pojedine televizije svoj narod koji brani svoju zemlju,nazivaju huliganima?!vrlo jadno...

Izgleda da se nismo, baš, razumeli. Reč razbokništvo označava teško krivično delo, po težini odmah iza ubistva. Kao autor teme mislio sam na otimanje Kosmeta što je u svakom sl. RAZBOJNIŠTVO.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top