Quantcast

Ratnom komandantu ABiH Deliću hitno opozvana odluka o privrem. puštanju na slobodu?

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.705
Upravo objavljeno na Federalnoj televiziji i preneseno u vijestima na BN-u!!!
Navedeno je da je informativna služba FTV večeras iz povjerljivog izvora u Tribunalu saznala da će Odluka o privremenom puštanju Rasima Delića biti ukinuta iz razloga što je isti u kao haški optuženik već juče, po dolasku u Sarajevo bio na zvaničnom prijemu kod člana predsjedništva BiH Harisa Silajdžića (što je objavljeno u svim bh sredstvima javnog informisanja!!!

Našao sam vijest pod znakom pitanja i na sajtu SRNA-e, ali ne mogu da se ulogujem!!!:roll:

andrijana.1

Zainteresovan član
Poruka
169
Upravo objavljeno na Federalnoj televiziji i preneseno u vijestima na BN-u!!!
Navedeno je da je informativna služba FTV večeras iz povjerljivog izvora u Tribunalu saznala da će Odluka o privremenom puštanju Rasima Delića biti ukinuta iz razloga što je isti u kao haški optuženik već juče, po dolasku u Sarajevo bio na zvaničnom prijemu kod člana predsjedništva BiH Harisa Silajdžića (što je objavljeno u svim bh sredstvima javnog informisanja!!!

Našao sam vijest pod znakom pitanja i na sajtu SRNA-e, ali ne mogu da se ulogujem!!!:roll:
I o cemu vise da se govori,,,pravda je slijepa u nasem slucaju.Nijedan srbin vise nebi trebao da se isporuci Hagu...Covjeka koji je optuzen za ratne zlocine prima Haris Silasjdzic....Cudi me da i Harisa Silajdzica nisu optuzili do sad-(bio je politicar 92.god) kada su vecina srbskih politicara iz tog vremena na optuznicama Haskog tribunala.

andrijana.1

Zainteresovan član
Poruka
169
ne zamerite demokratama. oni bi rodjenog brata prodali hagu, solani, bleru, olbrajtovoj, taciju - kome god da treba, za obecanje opsteg blagostanja i ulaska u EU 2095 godine
Pa da znaju gdje se nalazi do sada bi ga isporucili kao i sve do sada...Nece Tribunal trajati toliko dugo koliko im treba vremena da ga nadju..

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.705
[[Darko_91]] :
jel su ga pustili?
Ma bili ga pustili da kod kuće provede praznike do sredine januara(:lol:), kad ono turski bilmezi oko njega se okupiše na sarajevskom aerodromu, pa mediji, kamere, novinari, blicevi, qrcevi i ne znam šta još... Napalili se lojavci kao da je iz Haga došao nevin i pun love koju je naplatio za zatočeništvo!!! Na kraju ga kao potpunog pravednika svečano i javno, uz prisustvo svih medija u BiH primio i retard Silajdžić!!! Onda govor, pa izjave za medije i na kraju...
Valjda neko iz Tribunala gledao kako se ljudi ponašaju prema optuženiku za ratne zločine, koji je PRIVREMENO pušten na slobodu do nastavka suđenja, pa izgleda da Rasim mora hitno nazad u bajbok zbog kršenja pravila Tribunaa!!!
Kakvi su retardi ti ljudi u Sarajevu??? Izgleda da strpaše ekspresno vlastitog generala u bajbok!!! A Rasim bio tek došao kući i skinuo cipele kraj ulaznih vrata, kad ono...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.