Ратни поклич из Анкаре - Мирослав Лазански

Hajde, ne lupaj! Ti baruta nisi omirisao u životu, i nemaš pojma kakav je ko od naroda na Balkanu što se borbe tiče.

И шта, то ми је као неки недостатак у животу?

Барут нисам омирисао, али сам знао где ћале држи штољпи и стално сам га узимао у руке кад нема никога кући и стајао испред огледала и мрштио се и правио опасне фаце. Тако да имам барем неко искуство.

Што се тиче искуства, ево ти га Минос. Ја њему верујем, човек је на својој кожи осетио силу и моћ Албанаца, зато се и престрави чим неко спомиње рат са њима. Верујем да је преживео штошта и да ноћу има кошмаре. Зато је боље да искулирамо. Паметнији попушта, знаш како се каже.

Америка ће нас бранити ако нас они први нападну, али ако ми испровоцирамо сукоб Америка ће стајати по страни пустити Албанце да нас сатру. Зато боље да ћутимо, ****мо и брзине мењамо.
 
И шта, то ми је као неки недостатак у животу?

Барут нисам омирисао, али сам знао где ћале држи штољпи и стално сам га узимао у руке кад нема никога кући и стајао испред огледала и мрштио се и правио опасне фаце. Тако да имам барем неко искуство.

Што се тиче искуства, ево ти га Минос. Ја њему верујем, човек је на својој кожи осетио силу и моћ Албанаца, зато се и престрави чим неко спомиње рат са њима. Верујем да је преживео штошта и да ноћу има кошмаре. Зато је боље да искулирамо. Паметнији попушта, знаш како се каже.

Америка ће нас бранити ако нас они први нападну, али ако ми испровоцирамо сукоб Америка ће стајати по страни пустити Албанце да нас сатру. Зато боље да ћутимо, ****мо и брзине мењамо.

Pa naravno da treba da "iskuliramo" SADA, ali ne (za)uvek i moramo hitno traziti partnere da zaprete Turcima. Za sada.

PROSVESTI SE! :dash:
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da treba da "iskuliramo" SADA, ali ne (za)uvek i moramo hitno traziti partnere da zaprete Turcima. Za sada.

PROSVESTI SE!

Боље да ћутимо и правимо се тоше, иначе ће нас Албанци збрисати са лица земље. Уствари најпаметније је да избришемо ове изазивачке коментаре, јер ако их Албанци виде има гадно да се наљуте, а онда јао си га нама. Има одмах да дођу код тебе у Ниш и запале тврђаву, Дурлан и ТЦ Калча.
 
On? :eek:

Pa, poludeo čovek ili se dobro zayebava.

Izgleda i jedno i drugo. :tajna:

Blago njemu.


Боље да ћутимо и правимо се тоше, иначе ће нас Албанци збрисати са лица земље. Уствари најпаметније је да избришемо ове изазивачке коментаре, јер ако их Албанци виде има гадно да се наљуте, а онда јао си га нама. Има одмах да дођу код тебе у Ниш и запале тврђаву, Дурлан и ТЦ Калча.

:hahaha: Dosta bre!
 
On? :eek:

Pa, poludeo čovek ili se dobro zayebava.

Ма јок, то је она утриповала из неког разлога. И то је чврсто убеђена, не може јој се доказати никако. Тај лик је неки клеронациста а она убеђена да сам то ја. Ниђе везе.
 
A sta bi ti,da im objavimo rat?Pa nas su Siptari tukli i bez Turaka,sada je daleko bolje da cutimo i pravimo se ludi...

Kad su nas to siptari tulkli i bez turaka. de nam kazi.
Turska je zaista velika sila, Prevelika za nas Srbe, svakako. Al je Turska i dalje drzava klijent. Dakle drzava koja i te kako mora da slusa jace i starije.
No akoje turska velika sila,. sitpoari nisu. |Zato , de nam kazi, kad je to bilio da su nas tukli siptari , bez ikakve pomoci sa strane?
 
Ма јок, то је она утриповала из неког разлога. И то је чврсто убеђена, не може јој се доказати никако. Тај лик је неки клеронациста а она убеђена да сам то ја. Ниђе везе.

I ja ne bih rekao da si ti on. Poznajem njegov stil. Inače, on je extra lik.
 
photo_verybig_118009.jpg

obratite paznju sta znaci geneza...
bota mnogo lici na g-din erdogana.
 
Taj mit o turskoj snazi i uticaju na Balkanu siri Tadic i njegova kamarila .. Pitajte nekog Rusa sta je turska i dobicete pravi odgovor .

Turska je vazalna drzava - sa stranim vojnim bazama na svojoj teritoriji , sa svih strana okruzena potencijalnim neprijateljima , ima i previse svojih unurasnjih problema koje i amerikanci i Rusi i izraelci .. i Sirijci i Iranci lako mogu potpaliti ... Vec je jedan turski predsednik pokusao da sanja o obnavljanju Otomanske Imperije - 90 ih .. i preminuo je pod misterioznim okolnostima ..

Drzimo se mi Rusije i ne brinimo o ovim turskim planovima ...
 
Ма јок, то је она утриповала из неког разлога. И то је чврсто убеђена, не може јој се доказати никако. Тај лик је неки клеронациста а она убеђена да сам то ја. Ниђе везе.

Ja znam ko si ti, ali necu nikome da kazem.
 
Ja znam ko si ti, ali necu nikome da kazem.

Ти тек немаш појма. Еј, ако ти треба посао на истоку, ја могу да ти средим. Није додуше у питању Русија, већ Украјина, али је тај регион већински насељен Русима. Ишао би преко једне београдске фирме.

Плата би ти била фантастична, али би се сатирао од посла. Не знам јел би био у стању да издржиш тај темпо рада ако ниси досад навикао.
 
Тако је. Погнуту главу мач не сече, то је мој животни мото. То треба и Срби да узму за своју девизу. Иначе нас прегазише Албанци, много су јаки и храбри. Барем си ти на својој кожи то имао прилике да осетиш.

Sa Albancima se ne treba igrat. Opasni su !! ;) :D

 
Ти тек немаш појма. Еј, ако ти треба посао на истоку, ја могу да ти средим. Није додуше у питању Русија, већ Украјина, али је тај регион већински насељен Русима. Ишао би преко једне београдске фирме.

Плата би ти била фантастична, али би се сатирао од посла. Не знам јел би био у стању да издржиш тај темпо рада ако ниси досад навикао.

Koji region, koji posao i koja firma? Moze i na PP ako nesto nije za javnost.
 
Па Ердоган није успео да заштити ни своје сународнике у оној западној кинеској провинцију када су лани ''подмазивали'' гусенице кинеских тенкова.:lol:

Kineska provincija. Kina supersila.

Makedonija. Srbija. Crna Gora. Balkanska gologuzija.

Jel sada vidiš kakvu si glupost lupio...
 

Back
Top