Rat u Ukrajini (19)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    134
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uprkos postovanju Rusa i njhovoj velicanstvenoj borbi protiv nacista mislim da j ova skalamerija jedna od vecih glupsti koju su napravili za vreme sovjetije.
My5qcGc.jpg


1088986__624c93350c1f2.jpeg
 
Sta mislite koliko je ove zapadne pomoci Zelenski zapravo posmrkao?
Mislim da bi njemu najjace pojacanje bilo da mu posalju vojnu pomoc u vidu Darka Sarica.
Тражиће азил у Боготи или Меделину, а можда и у Тихуани.
Најлепши живот је на извору.
ЕУ му је дала довољно пара да шмрка 10 милиона година.
 
Mr. Mijak there was no 'Talibans' at that time, they called resistance 'Mujahideen' and Soviets had all major cities and towns firmly under their control
backwater is left to Mujahideen. If you can find columns written by Lev Navrozov in New York Tribune you will know what I'm talking about.

То и кажем, Муџахедин је кренуо 70-их а Талибан је настао 90-их после пада режима
 
Оружане снаге Украјине повлаче додатне резерве у Бахмут, а руска војска ће ускоро преузети контролу над прстеном око града Ово је саопштио саветник вршиоца дужности шефа ДНР Дениса Пушилина Игор Кимаковски.
 
Ако није слаго да су нас Руси окрпили етикетом за геноцид у званичним документима, треба да му захвалимо што нам даје истину и реалност Руске подвале
Значи, дотични, када му банују један налог пређе на други и наставља да ђубри а модератори као не виде?
зил.PNG
 
Наравно, доказани су и злочини над Србима у Вуковару, Сарајеву, Кравицама, спаљивање живих људи у Одеси, убијање деце у Ираку ( признала и Олдбрајтова), Сирији, Либији, Србији....и јел неко одговарао за то?
Јел злочин само оно што одобре САД или је злочин сваки невино изгубљен живот?
Зашто нико није увео санкције САД за било коју агресију и силне почињене злочине. Зашто Израелу нису уведене санкције за сва срања која прави?
Наведи ми колико је муслимана, шиптара и Хрвата одговарало за своје злочине?
Где је међународни суд за злочине да суди САД?
ja mislim da je bilo stvarno dokazanih zločina da bi kina, rusija i indija uvele sankcije americi. Jesi li se pitao nekada zašto te 3 svetske sile ne uvode sankcije americi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top