Rat u Ukrajini (16)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    142
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Straks92
Specijalne službe Ruske Federacije i Ruska garda privele su u samoproglasenoj Luganskoj Narodnoj Republici više od 20 osoba koje su, prema operativnim podacima, uključene u saradnju sa Službom bezbednosti Ukrajine (SBU).

Zbog čega “samoproglašene”? Da li tu odrednicu koristiš i uz tzv “Kosovo”? I ono sa proglasilo samo. Uostalom, i sve ostale države su se same proglasile, a L/DNR su se već pripojile RF - s obzirom na etnički sastav i prirodu sukoba, svaka tvrdnja o “neregularnosti” referenduma su propaganda strane koja zna da tamo nema većinu uopšte.

Isto tako su se i Sjedinjene Države samoorganizovale i proglasile nezavisnost od Ukedinjenog Kraljevstva. Regularna stvar.
 
Kakve su tek posledice po Ukrajinu, sve je to cilj zapada, da unisti slovenski svet.

Ne nego mostove preko Dnjepra pa da vidimo isti scenario za ukrajinsku grupaciju kao Ruse u Hersonu :per: Zatim pregovori - Herson za Sumi, Poltavu,Harkov, polovinu Kijeva...
Neće biti pregovora uopšte. Entitet Ukrajina ima ograničen rok upotrebne vrednosti.
 
Ma izdajnik zato ga i progone sve ide savršeno u Putkovoj ideji negacije ukrajinske države i nacije jer on ih zna bolje pa će da ih mrcvari jer su stoka koja ne želi da bude deo njegovog umišljenog carstva zamisli kako su se drznuli
Ne želi ili žele da oni gospodare? Malo realizma molim. N1 i stvarnost nemaju mnogo tačaka, da ne pominjem Đilasov dnevni zbornik deluzija “Danas”.
 
Његово смртоносно Величанство свети Сир Ланселот

Зракомлат опет закаснио са лаганим утоваром

Screenshot_20221106_005135_org.thunderdog.challegram_edit_1178967518541976.jpg
Screenshot_20221106_005145_org.thunderdog.challegram_edit_1178959982149269.jpg
 
04.11.
stopiraj na 0`21" i opisi nam sto to vidis? :mrgreen:
https://t.me/anna_news/42282?single
Ukro Radar 36D6(M) takvi idu prstenasto oko pukova ili diviziona S-300P. Pogodak u maskirani kontejner je naneo mnogo veću štetu nego uništavanje antene - to se mnogo lakše zameni.

Radar 36D6M:
  • 36D6M – a Ukrainian upgrade to the proven, Soviet-legacy 35D6 technology -- is a vehicle-carried 3D airspace surveillance radar system. It is meant to be used as a part of modern automated Air Defense systems and S-300 SAM batteries, and to search low-flying aerial targets in various active and passive jamming scenarios. The 36D6M meets all the requirements of the modern warfare and is being fielded to Ukrainian military units.
    f5960e1dedbcdb4e.jpg
    Iskra’s 36D6M radar system that was fielded to the Ukrainian Army in May 2020
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top