Rat u Ukrajini (12)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    115
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ono sto i je dobro a to je da razlicito oruzje koje je napravljeno u Rusiji i je i isprobano u reali, kako u Siriji tako i sada u SVO.
Kalsnjikov je preradio , doradio promene na svom kalasnjikovu.
Oni koje se vise razumeju od mene , mogu i da vide koje su to i kakve promene uradjene .
ARMY



The Kalashnikov concern presented the AK-12 assault rifle modified after the SVO​



September 21, 2022, 06:24





DK109941.jpg

Photo: Izvestia / Dmitry Korotaev
Read iz.ru inyandexnewsyandexzen


The AK-12 assault rifle, after being used in a special military operation (SVO) to protect Donbass, was finalized. A prototype of an improved assembly has already been presented to the Ministry of Defense, said Alan Lushnikov, President of the Kalashnikov Concern JSC, on September 21.
According to him, several meetings were held on the operation of AK-12 assault rifles during the special operation. Among the proposals that were voiced there was to exclude the two-shot cut-off mode and provide for the possibility of installing two-way control of fire modes and an adjustable butt cheek.
“In the shortest possible time, we selected technical solutions, made a prototype and demonstrated it to representatives of the Russian Ministry of Defense. Approved technical solutions are now being introduced into the design documentation of the machine. AK-12 design of 2022 differs for the better from previously released products, ”Lushnikov told RIA Novosti .

The AK-12 assault rifle with a caliber of 5.45 mm has increased accuracy and accuracy of fire. The machine has several Picatinny rails for installing additional equipment: sights, front handle, flashlight, laser designator.
znaci finalna verzija kalasnjikova je kopija nase m19 univerzalne puske :cepanje:
 
Podatak o 5 miliona u Pljskoy je navodno od UHHCRa a ko laze ne znam.

1663735800895.png


Zar je toliko tesko procitati i razumeti UNHCR - izvestaj?
To sto Poljaci svaki ulazak Ukrajinca u Poljsku beleze i naplate kao izbeglicu, to je vezano za poljski krvopijski mentalitet, to nema blage veze sa realnoscu.
Nije Poljska toliko privlacna Ukrima. Lepse im u Bugarskoj ( u sto sam se i licno uverio pre par dana ), tamo su bili smesteni po hotelima pred renoviranje - para ide, a Ukrajinke suncaju guze po Albeni. Da su ih Bugari primali u neogranicenoj kolicini, svi bi otisli tamo.
Oni se ogranicili sa nekih 150K...

Jos jednom:

https://data.unhcr.org/en/situations/ukraine
 
ja tebi stvarno nije jasno da je nato poslao 16 kamiona, evo riječima šesnaest kamiona i da su kompletno promijenili tijek rata, sad zamisli da pošalju 16 lovaca generacije ko tih 16 kamiona, preorali bi rusiju dok si reko keks jbt. kakva mitomanija :crtica:
Гост, не јављају се више, ако Бога знаш. Таквих као ти, који нису при здравој памети, и без тебе има превише из те болесне кифле. Шта ви немате форуме или не можете без нас? Оно, вуку вас корени.
 
Гост, не јављају се више, ако Бога знаш. Таквих као ти, који нису при здравој памети, и без тебе има превише из те болесне кифле. Шта ви немате форуме или не можете без нас? Оно, вуку вас корени.
forum hr. je NATO propagandna mašinerija...
 
Hrvatska šalje sajber ratnike… kad cujes tako neku floskulu sajber ratnik ti pomislis ko zna kakav strucnjak ovo neki, ima da hakuje,zeza tamo vamo.. ono to neki gilipteri ko mi odavde kucaju komentare , prave fejk naloge, šeruju neke finte na fb …
Који ратници. Када би их склопио у велики пазл добио би септичку јаму.
 
Samo se ti tesi da neces biti mobilisan...

Pogledajte prilog 1225101

Zar je toliko tesko procitati i razumeti UNHCR - izvestaj?
To sto Poljaci svaki ulazak Ukrajinca u Poljsku beleze i naplate kao izbeglicu, to je vezano za poljski krvopijski mentalitet, to nema blage veze sa realnoscu.
Nije Poljska toliko privlacna Ukrima. Lepse im u Bugarskoj ( u sto sam se i licno uverio pre par dana ), tamo su bili smesteni po hotelima pred renoviranje - para ide, a Ukrajinke suncaju guze po Albeni. Da su ih Bugari primali u neogranicenoj kolicini, svi bi otisli tamo.
Oni se ogranicili sa nekih 150K...

Jos jednom:

https://data.unhcr.org/en/situations/ukraine
Tesko je danas da prokljuvis k laze jer svi lazu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top