Rasud :), sud... samo raspolozeni :)!

Цитирај ми тај пост. :rtfm:
Рекла сам да његова жена не би поднела да се он види са мном.
Не може мене да подноси или не, не познајемо се. Ја њу чак никад нисам ни видела.
А хоћу да се видим са њим, јер немам разлог да га избегавам.

И ако је постављачица теме решила да се неће видети са бившим, значи ли то да нико не сме даље да дискутује? :dontunderstand:
Еботе, онда теме на којима су писали људи који нису више на форуму треба да се бришу? :eek:

Ne treba da se brišu. Mislio sam da stavimo tačku na analizu mojih stavova.
 
A ja oпет не бих могла да поштујем садашњег који би се ружно понашао према својим бившима.:confused:
И увек ми је мило када чујем да је неко у добрим односима са бившима - то значи да уме да поднесе растанак а да га не претвори у непријатељство, мржњу и нешто ружно.
Сутра ћу можда ја бити та бивша....и врло би ме заболело да неко са ким сам била толико блиска и са ким ништа тужно нисам доживела - сутра прође поред мене окренувши главу....:(

...А иначе - имам исувише много година да бих очекивала (и желела) да он није имао ниједну другу пре мене и да од мене почиње историја...:mrgreen:

Ne ponašam se ružno, jednostavno prođem bez pozdrava jer ga smatram suvišnim.
Nijednu bivšu vezu nisam pretvorio u neprijateljstvo samo je ne produbljujem ni na jednom nivou.
 
Ne ponašam se ružno, jednostavno prođem bez pozdrava jer ga smatram suvišnim.
Nijednu bivšu vezu nisam pretvorio u neprijateljstvo samo je ne produbljujem ni na jednom nivou.

:roll:

За мене би и ово било више него ружно....:confused:
Али добро, срећом те ти и ја нисмо у вези нити бисмо икада имали шансе да будемо.:mrgreen:
 
Правим речима названо, то је неваспитано.
Не јавити се на улици неком с ким си био интиман неко време...као све је речено?
Оно, наговорио јој се ''здраво'' за цео живот....
Ех...гордог ли карактера.
 
Правим речима названо, то је неваспитано.
Не јавити се на улици неком с ким си био интиман неко време...као све је речено?
Оно, наговорио јој се ''здраво'' за цео живот....
Ех...гордог ли карактера.

Ne kažem ja da niste u pravu. Samo takav je moj način funkcionisanja prema bivšim devojkama i neće se menjati.
 
Ко тебе хоће да мења? :dontunderstand:
Само причамо.
Успут, непажљив си читач, и не волим кад ми неко приписује оно што нисам рекла. :rtfm:

Napisao sam onako kako sam razumeo tvoj post. A to je da tebe nije briga da li će se oni razvesti ako se ti vidiš sa njim jer je tobože to njegova odgovornost. A šta je sa tvojom odgovornošću, ako vas ona slučajno vidi?
 
Napisao sam onako kako sam razumeo tvoj post. A to je da tebe nije briga da li će se oni razvesti ako se ti vidiš sa njim jer je tobože to njegova odgovornost. A šta je sa tvojom odgovornošću, ako vas ona slučajno vidi?

Искрено, заиста ме није брига шта ће се десити ако нас она види или сазна.
Ја не радим ништа лоше, нисам у шеми са тим човеком, мој муж зна да се некад видим са њим, зна о чему причамо.
А он нека чува свој брак.
Пази, још ћу да чувам туђе бракове?
Па једној смета што њен муж ради са мном, треба ли да дам отказ због тога?:dontunderstand:
 
Искрено, заиста ме није брига шта ће се десити ако нас она види или сазна.
Ја не радим ништа лоше, нисам у шеми са тим човеком, мој муж зна да се некад видим са њим, зна о чему причамо.
А он нека чува свој брак.
Пази, још ћу да чувам туђе бракове?
Па једној смета што њен муж ради са мном, треба ли да дам отказ због тога?:dontunderstand:

Zar to nije sebično? A onda sam ja nekulturan što neću da se javim.
Ona ne zna da ti nisi u šemi sa njenim čovekom i videla vas je zajedno, pa ti dokaži da ne radiš ništa loše.
 
Zar to nije sebično? A onda sam ja nekulturan što neću da se javim.
Ona ne zna da ti nisi u šemi sa njenim čovekom i videla vas je zajedno, pa ti dokaži da ne radiš ništa loše.

Шта има ја да јој доказујем? Шта је теби?
Доказујеш ли ти својој жени да се не крешеш са сваком са којом станеш да попричаш? :dontunderstand:
Још боље, доказује ли твојој жени свака жена која се теби јави, да није са тобом у шеми? :eek:
 
Шта има ја да јој доказујем? Шта је теби?
Доказујеш ли ти својој жени да се не крешеш са сваком са којом станеш да попричаш? :dontunderstand:
Још боље, доказује ли твојој жени свака жена која се теби јави, да није са тобом у шеми? :eek:

Ok. Odosmo u sitna creva. Nije mi to namera bila.
Over and out.
 
...valjda to zavisi od okolnosti...zena koja je bila u braku manje od 1 g. (udala se sa 16 zbog trudnoce) upozna najboljeg druga muza i smuva se sa njim...kazu da je taj njen muz nasao tog svog druga u ormaru i oni se razvedu... i tako zabavljali se oni dugo, svadjali i mirili i onda se on jednog dana ozeni a ona se uda... on dobije sina u tom braku koji je trajao jedva 1 celu godinu a ona sa tim za koga se udala nije ni zivela zajedno, kao htela da mu se osveti zato sto se ozenio.... onda valjda ukapiraju da im ti brakovi nisu trebali i oboje se razvedu i odu u napolje... sve vreme su se oboje druzili sa njenim bivsim muzem i njegovom drugom zenom ali od njegove zene oboje kriju telefone, adrese... (stvarno je skot, pravila im je scene, zato su i otisli) ... kad ovde dodju prave rostilj i druze se sa oba njena bivsa muza... on je prihvatio i njenog sina i njene bivse muzeve a ona ne zeli ni da vidi njegovog sina pa mora sa njim u hotel (kaze ne moze da veruje da sa onim skotom ima dete, da je to dete mrzi...bla, bla, bla) ... kako god, i on i ona su prijatelji sa njenim bivsim muzevima a ni on ni ona ne zele da se druze sa njegovom bivsom zenom...mislim da je to ok ...nije ok iza ledja sadasnjim druziti se sa bivsim
 
...valjda to zavisi od okolnosti...zena koja je bila u braku manje od 1 g. (udala se sa 16 zbog trudnoce) upozna najboljeg druga muza i smuva se sa njim...kazu da je taj njen muz nasao tog svog druga u ormaru i oni se razvedu... i tako zabavljali se oni dugo, svadjali i mirili i onda se on jednog dana ozeni a ona se uda... on dobije sina u tom braku koji je trajao jedva 1 celu godinu a ona sa tim za koga se udala nije ni zivela zajedno, kao htela da mu se osveti zato sto se ozenio.... onda valjda ukapiraju da im ti brakovi nisu trebali i oboje se razvedu i odu u napolje... sve vreme su se oboje druzili sa njenim bivsim muzem i njegovom drugom zenom ali od njegove zene oboje kriju telefone, adrese... (stvarno je skot, pravila im je scene, zato su i otisli) ... kad ovde dodju prave rostilj i druze se sa oba njena bivsa muza... on je prihvatio i njenog sina i njene bivse muzeve a ona ne zeli ni da vidi njegovog sina pa mora sa njim u hotel (kaze ne moze da veruje da sa onim skotom ima dete, da je to dete mrzi...bla, bla, bla) ... kako god, i on i ona su prijatelji sa njenim bivsim muzevima a ni on ni ona ne zele da se druze sa njegovom bivsom zenom...mislim da je to ok ...nije ok iza ledja sadasnjim druziti se sa bivsim

:eek::eek::eek:
Ko je bivši, ko sadašnji i od kud njoj dete... i dva bivša...
Ja ovde ništa ne razumem...:confused:
 
+ je prijatelj a - neprijatelj, to se uci u osnovnoj skoli...znaci prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj, neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj, prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj i neprijatelj mog prijatelja je i moj neprijatelj....kad moram da crtam :)
 
Poslednja izmena:
+ je prijatelj a - neprijatelj, to se uci u osnovnoj skoli...znaci prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj, neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj, prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj i neprijatelj mog prijatelja je i moj neprijatelj....kad moram da crtam :)

Ma lepo je to sve...
Ali stvarno si onaj post napisala zbrda sdola...:rtfm:
Pojasni malo...
 
+ je prijatelj a - neprijatelj, to se uci u osnovnoj skoli...znaci prijatelj mog prijatelja je i moj prijatelj, neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj, prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj i neprijatelj mog prijatelja je i moj neprijatelj....kad moram da crtam :)

Пријатељ мог пријатеља уопште не мора бити мој пријатељ, нити је непријатељ мог непријатеља мој пријатељ.
То су фразе људи који немају животно искуство.
 
Пријатељ мог пријатеља уопште не мора бити мој пријатељ, нити је непријатељ мог непријатеља мој пријатељ.
То су фразе људи који немају животно искуство.
...pa ako prijatelj tvog prijatelja nije tvoj prijatelj onda vazi 2 formula: prijatelj tvog neprijatelja.... :rtfm:
 

Slične teme


Back
Top