Raste podrska Cedi Jovanovicu

Konstantin_de_Sisti:
ali , sta raditi kad mora da se izabere menje zlo.... ja ppr za DSS

Па онда си необавештен,ни тамо ни овамо,
и патриота и за изручење и за развој и за криминал,
права реч за ДСС је ЛЕГИЈАЛИЗАМ !
то је страх и неодлучност,поквареност и инертност,зло зло зло!
 
MAXIMUS !:
Па онда си необавештен,ни тамо ни овамо,
и патриота и за изручење и за развој и за криминал,
права реч за ДСС је ЛЕГИЈАЛИЗАМ !
то је страх и неодлучност,поквареност и инертност,зло зло зло!


pa nemoj tako... sve parola do parole....
 
_Milanche_:
RAGBISTI_385.jpg

i Bejzbol klubovi su uz Cedu a vi ljubomorni crknite od muke :-)

Јел то мислиш озбиљно или је ово шала?! Ако је шала онда није лоше, а ако је збиља онда... :shock: :roll:
 
Може ли неко да ми одговори из којих извора се финансира ЛДП за кампању која је најиздашнија у односу на све политичке странке? Питање је упућено члановима и симпатизерима ЛДП-а. Ми већ сви знамо одакле новац долази али желим да нас они разувјере ако могу. Молим само конкретно.
 
ТНикола:
Може ли неко да ми одговори из којих извора се финансира ЛДП за кампању која је најиздашнија у односу на све политичке странке? Питање је упућено члановима и симпатизерима ЛДП-а. Ми већ сви знамо одакле новац долази али желим да нас они разувјере ако могу. Молим само конкретно.
moze od novca nekih domacih biznismena (kao i svi ostali) i od novca koji daju neke strane organizacije jer kao ostali nema pristup narodnim parama.
 
_Milanche_:
moze od novca nekih domacih biznismena (kao i svi ostali) i od novca koji daju neke strane organizacije jer kao ostali nema pristup narodnim parama.

Ма немој то да помињеш биће онда као са Тони вештицом из Блера!
Немој да им дајеш мотив да нам чедо љубави хапсе и пропитују ...
 
MAXIMUS !:
Ма немој то да помињеш биће онда као са Тони вештицом из Блера!
Немој да им дајеш мотив да нам чедо љубави хапсе и пропитују ...
sta sta ti je covece nema tu nista sto se ne zna.
Svi dobijaju pare od tajkuna sem Vuka u kog se ne ispati ulagati a svi oni koji su sada na vlasti u Srbiji su se najeli stranih vecera u vreme dok su bili opozicija.Sada im to vise ne treba jer se imaju pristup narodnim parama i ako se finansiraju.
 
_Milanche_:
moze od novca nekih domacih biznismena (kao i svi ostali) i od novca koji daju neke strane organizacije jer kao ostali nema pristup narodnim parama.

Како то да стране организације и неки бизнисмени имају интереса да дају новац Чеди (мада и ти нагађаш)?! Што се тиче осталих странака, парламентарне су добиле новац за кампању и државне касе, а ванпарламентарне воде скромну кампању не разбаујући се новцем, осим ЛДП који штрчи у сваком смислу и који на кампању троши милионе.
 
ТНикола:
Како то да стране организације и неки бизнисмени имају интереса да дају новац Чеди (мада и ти нагађаш)?! Што се тиче осталих странака, парламентарне су добиле новац за кампању и државне касе, а ванпарламентарне воде скромну кампању не разбаујући се новцем, осим ЛДП који штрчи у сваком смислу и који на кампању троши милионе.
novac koji dobijaju od drzave nije dovoljan da za odrzavanje stranacke infrastrukutre a kamoli za izbore...biznismeni naravno da imaju interesa jer fifnsiraju sve politicke opcije koje se u dagledno vreme mogu naci u poziciji da o necemo odlucuju i to ne samo one koje se u toj poziciji mogu naci sutra nego i one koji se mogu naci i prekosutra.
Sta mislis da domaci biznismeni nisu finansirali opoziciju pre 2000. da bi Miskovic i ostali tako dobro prosli promenu vlasti?
Sto se tice nekih stranih i medjunarodnih organizacija tu je vec situacija slozenija.
Nemoguca za objasniti u jednom postu.
 
MAXIMUS !:
Расте и више него што мислите,
расте и више него што желимо да признамо,а шта то значи?
Значи да су тзв.демократске снаге у овој земљи јако лоше се показале у протеклом периоду,и зато онда ЛДП исто је било и са спс-ом и СРС-ом.
Најновије т.истраживање говори да је лдп на 8% а СРС на 37% ,ДС 13% а дсс 11%
и то све заједно са палмом и сељаком.

HaHaHa, nikako da se forumasi ovde manu licno sprovedenih "istrazivanja" :lol:
 
Jednom je Legija došao kod mene u salon, a Čeda je upravo završio šišanje. Legija mu je prišao i rekao: "A, ošišao si se?!" A onda mu je lupio čvrgu. Bilo je vrlo simpatično, to je bilo zezanje, kao kad se klinac u kraju ošiša pa mu svi lupe čvrgu - priča Deki.

:twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top