Raspad Sistema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Shinoda:
Izvinjavam se unapred ako moj recnik bude malo neprimeren...Evo me posle mesec i po dana i ova tema mi je prva zapala za oko!
Dakle...
Zli Inkvizitoru, mozes ti lepo da popusis debilnoj bagri za pocetak!
Nemam pojma koliko godina imas, zato cu pretpostaviti da si neki zatucani matorac posto tako zvucis.Ove zemlja je propala pre nego sto se vecina nas rodila, tako da se za njeno propadanje ne mozemo smatrati odgovornim.
Zemlju, kao i nasu buducnost unistili ste vi, zatucani matorci!Bilo vam je lepo dok ste ziveli na stranim kreditima, komunizam, "bratstvo jedinstvo", ku*rac palac, e kad ste videli da to u praksi ne ide, bar ne bez Velikog Vodje gosn Tita onda ste resili da se malo igrate rata.Pa onda inflacija, shverc, bombardovanje, 5. oktobar, ubistvo Djindjica, afera ova, afera ona... Koliko vidim, vama nikad dosadno, uvek imate neku zanimaciju.Pa, MAMU VAM EBEM JESAM LI JA SA SVOJIH NEPUNIH 18 KRIV ZA TO!?!?!?!MALO SUTRA SAM KRIV!!!!!!Kako ocekujes da budemo normalni kad smo prosli kroz sva ta sranja?!Svi ljudi na koje sam ikada u zivotu mogao da se ugledam u ili mrtvi, emigrirali ili na ivici egzistencije...da ih nisam mozda ja ubio?izvini molim te.Svaki maloletni narkoman, lopov, ubica je nastao kao direktna posledica vas odraslih i vasih postupaka jer ste vi ti koji nam prostiru buducnost pred nogama.E PA BAS VAM HVALA!
I pushim cigarete i pijem pivo, pa sta?Zato ce ova zemlja da ode u 3 pm, jes' malo sutra!Zasto?Jer hocu da poludim, odgledam vesti 5 minuta i hocu sebi oci i usi da iscupam jer ne mogu da verujem da ne vidite dalje od svog nosa, da ste jedni retardirani skotovi koji pojma o zivotu nemaju, ali zato znaju nama da prebacuju.Zato odem i popushim jednu pljugu i bude mi lakse.
Necemo mi biti nista bolji dok nam vi ne date bolji primer, jer evolucionarno gledano svako zivo bice se vodi instinktima i PRIMEROM ODRASLIH!
Nikad nisam pisao u Savu posle desetog piva, ali ako ikada budem bio u prilici, najradije bih popisao vrata tvog stana!
Respect ;) Lepo shto si se vratio 100% se slazem s tobom. Matorci su krivi!
 
shinoda-samo napred...yeah...a ti...zli inkvizitoru,ako mislis da nas zamlatis svojom zvakom...grdno se varas..kao da mi nismo svjesni situacije...mamu vam *****,sve ste rasprodali,nagrabili se love.pokupovali stanove u Bg-u,NS-u ili mozda LOndon?!a da...vikendice necu spominjati...a o vasoj zamlacenosti ne vrijedi govoriti...ulizujte se malo Hagu i slicnim,mozda nam 'pomognu'...Mrze nas iz dna duse,a vi...'Predacemo mi Mladica i Karadzica..ne brinite se vi...A sta rekoste,koliko ja dobijem za to?1!Vikendicu...Zadovoljan sam...'
 
ma daj bre...inkvizitoru najlakse je okriviti nekog desetog...
ti pricas malopre o napadu na ''matorce'' a zapoceo si napad na omladinu
sve je igra reci, niko ustvari ne zna sta se desava (gledano u politickom smislu u koju necu da se upustam...)
uopstalom evo da dokazem da treba paznju okrenuti na ''matorce'' - pa valjda stariji vaspituju mladje? svaki roditelj vaspituje svoju decu/dete onako kako on misli da je najbolje. a ''on'' ce misliti da je najbolje u shodu sa trenutno zivotnom situacijom - ovo je bre borba za opstanak!!
 
e stvaro si jadan
Šta ti znači da otvoriš temu da bi se svađao sa tinejdžerima... Mislim, sigurno si znao da će do toga doći, kada si nas onako isprozivao u uvodu.

Kažeš ti da se samo svaljivanjem krivice na druge formira status pripadnika društvenog šljama, a temu otvaraš napadom na mlade koje nazivaš bagrom.

Generaciju koja je počela pre nas da živi loše, jer mi, jel' od rođenja živimo tako, nisi ni pomenuto. Gde je ustvari, vaš udeo u ovome? Ili da ne tražimo krivca.... šta si ti uradio da bi stanje u državi promenio?

Reći ću ti:
Apsolutno ništa. Otvorio si temu koja ne podstiče nikakav prosteritet, već naprotiv vređa i tera na odgovor koji sasvim liči na sistem iz naslova.


...ili hajde ti odgovori ili nemoj više nikada da se javiš ovde.
 
Kažeš ti da se samo svaljivanjem krivice na druge formira status pripadnika društvenog šljama, a temu otvaraš napadom na mlade koje nazivaš bagrom.


Jeste. Ovo je grom iz vedra neba. Vrlo mudro zapazanje. Dokazala si ovom konstatacijom da sam izvodeci zakljucke "o svaljivanju krivice" sam sebe svrstao u sljam, jer i prakticno i ja svaljujem krivicu na omladinu.

Dakle moje ocigledan propust je u sledecem:

Kritikujem argument svaljivanja krivice na druge a pritom sam krivim druge


Ovo je zalosno i zasluzuje najvecu osudu. Kajem se zbog svojih nedela.

Neka mi Bog oprosti, a blagoslovi ovo bice, Loknicu, ili kako vec. :razz:
 
hahaha hahaha hehehe hihihihi kako je ovo slatko...napravis propust.... samo se ti krij u svojoj duhovitosti sad... (smeh je pod ironijom naravno)

razlog zasto smo svi ovakvi kakvi smo i nije neki. poenta je da mi jos od nekih tamo godina daleeeeeko unazad jedino sto radimo je da prezivljavamo...sad kad pokusavamo to da izbrisemo ide malo teze... kad kazem prezivljavamo znaci da radimo SVE sto nam padne na pamet ne bi li bilo bolje...
lupam...tek sad vidim... evo cutim...
 
@Cupka@:
ma djte iscoolirajte ga...nema pametnija posla nego da nas zajebava...doduse...ovim je samo dokazao da nije BAS 'inteligentan'...PoZz Ketchui

@RETARDUS,


da ti ja nisam onomad pojasnio sta je ono bice Loknica htela da kaze, ne bi mogla danas da izvedes taj mudri zakljucak.

A devojci svaka cast. jedina se medju vama udostojila da upotrebi mozak.
 
Ovom Shinodi swaka cast..............a sto se tice ovog tipa sto je postavio temu.......pa kad malo bolje razmislim ima covek pravo da misli sta hoce.....mada se ja ne slazem sa njegovim pogledom na svet
 
ajd' ona je jedina kontala tvoju temu zaozbiljno...i daaaaaaaaaj..?onomad'...kakvi su to izrazi...koliko imas godina?!50?!a ona cura je super,ima mozak,za razliku od tebe koji si sam od sebe napravio budalu...
 
uostalom i uopste svaljivati krivicu tako napamet je ipak malo apsurdno...to je trebalo na politici da se otvori gde postoje i zrelije i kompetentnije za takvu vrstu konverzacije...ovde ima dece koja nisu ni osnovnu zavrsila ili koja su tek u prvom gimn...i sta oni mogu na to da kazu.....nista
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top