Raskid i odlazak

Milan123h1

Početnik
Poruka
7
Cao ljudi
Ovako bio sam sa devojkom 9 meseci bilo je tu lepih trenutaka a i svadja raznih kao i u svakoj vezi samo sto sam ja bezao od svadja posto nisam mogao da se svadjam i vracao se sutra kao da je sve okej. Nisam bio tu za nju u nekim periodima nisam znao kako da se otvorim prema njoj posto se slabo otvaram prema ljudima a ona je to trazila od mene i nikad kad smo se posvadjali nisam seo da popricam sta je problem samo sam bezao od svadje i sutra dodjem kao da se nista nije desilo. To je nju ubijalo i sve je skupljala u sebe. 2 dana pred Novu Godinu je dosla i rekla da ne moze vise da bude u vezi tu mi se sve srusilo. Nismo se culi dva dana odneo sam joj poklon za Ng tu je bila ljuta bas nije sjajno prosao susret. Pustio sam sve 3 4 dana posle toga saznao sam da je lose pozvao sam je da dodje do bioskopa videli smo se i tu krece neka agonija. Razbolela se bila bio sam tu u svakom trenutku za nju. I sve se to razvlacilo dva meseca na kraju smo otputovali zajedno. Bili smo u drugom gradu sve je bilo super jeste da smo se od 5 dana posvadjali jedno vece al jbg valjda je to normalno. Sve ostalo je bilo super dan zaljubljeni tu je rekla da joj je to najlepsi dan zaljubljeni. Kad smo se vratili kuci sutradan sam je pozvao da se vidimo sve je bilo okej kad sam je dovezao kuci pitao sam je dal smo zajedno. Nasta je ona rekla sto me to pitas sad i krenula da place bas bas. I rekla je da nismo zajedno da joj je mnogo tesko kad se ne vidjamo ne cujemo a i da joj je tesko kad smo zajedno. Kao lepo joj je dok se zezamo i sve je super dok je lepo al se ona seti starih stvari. Tu je mi je zadnji put rekla da me voli. Posle te veceri se nismo culi 5 dana poslao sam joj poruku kako si? Nije odgovorila sreo sam je slucajno to vece u blizu njene kuce. Gde je ona vrv pomislila da je pratim al to nisam radio. Pozvao sam je sutradan da joj objasnim da je nisam pratio posto stvarno nisam i nisam zeleo da ispadnem kreten. Nije htela da izadje da se vidimo. Poslao sam joj poruku malo vecu gde je ona odgovorila. Da ne moze da izadje ni danas ni bilo koji dan i da je ne uznemiravam i da smo zavrsili. Od tog trenutka sam je ostavio nisam slao nisam zvao za 8 mart me je pozvala i prekinula i napisala poruku slucajno mada ne znam kolko je bilo slucajno nasta sam odg samo sa ok. Ne znam sto je to uradila i sjebala me skroz. Sad se razmisljam da je pozovem 14og posto bi nam tad bilo godinu dana. Al postoji jos jedan problem moji se sele u drugu drzavu sad za 20 dana i ona je to znala i mislila da cu i ja da idem al ja nisam hteo da idem zbog nje hteo sam da ostanem ovde da je verim za rodjendan. Al ne mogu da podnesem da nije sa mnom tako da sam kupio kartu idem i ja to ona ne zna. Drugar zajednicki nam slavi rodjendan 27 a ja letim 28 ujutru ne znam kako cu podneti to vece posto cemo se videti posle mesec dana a ja sutra idem. A boli me to sto znam da me je volela vise od sebe i ja nju jos vise. Ne znam sta da radim vise dal da joj se javim ili da odem samo.
Malo je duza tema al svaki savet bi mi dobro dosao

Miller

Legenda
Poruka
55.275
Cao ljudi
Ovako bio sam sa devojkom 9 meseci bilo je tu lepih trenutaka a i svadja raznih kao i u svakoj vezi samo sto sam ja bezao od svadja posto nisam mogao da se svadjam i vracao se sutra kao da je sve okej. Nisam bio tu za nju u nekim periodima nisam znao kako da se otvorim prema njoj posto se slabo otvaram prema ljudima a ona je to trazila od mene i nikad kad smo se posvadjali nisam seo da popricam sta je problem samo sam bezao od svadje i sutra dodjem kao da se nista nije desilo. To je nju ubijalo i sve je skupljala u sebe. 2 dana pred Novu Godinu je dosla i rekla da ne moze vise da bude u vezi tu mi se sve srusilo. Nismo se culi dva dana odneo sam joj poklon za Ng tu je bila ljuta bas nije sjajno prosao susret. Pustio sam sve 3 4 dana posle toga saznao sam da je lose pozvao sam je da dodje do bioskopa videli smo se i tu krece neka agonija. Razbolela se bila bio sam tu u svakom trenutku za nju. I sve se to razvlacilo dva meseca na kraju smo otputovali zajedno. Bili smo u drugom gradu sve je bilo super jeste da smo se od 5 dana posvadjali jedno vece al jbg valjda je to normalno. Sve ostalo je bilo super dan zaljubljeni tu je rekla da joj je to najlepsi dan zaljubljeni. Kad smo se vratili kuci sutradan sam je pozvao da se vidimo sve je bilo okej kad sam je dovezao kuci pitao sam je dal smo zajedno. Nasta je ona rekla sto me to pitas sad i krenula da place bas bas. I rekla je da nismo zajedno da joj je mnogo tesko kad se ne vidjamo ne cujemo a i da joj je tesko kad smo zajedno. Kao lepo joj je dok se zezamo i sve je super dok je lepo al se ona seti starih stvari. Tu je mi je zadnji put rekla da me voli. Posle te veceri se nismo culi 5 dana poslao sam joj poruku kako si? Nije odgovorila sreo sam je slucajno to vece u blizu njene kuce. Gde je ona vrv pomislila da je pratim al to nisam radio. Pozvao sam je sutradan da joj objasnim da je nisam pratio posto stvarno nisam i nisam zeleo da ispadnem kreten. Nije htela da izadje da se vidimo. Poslao sam joj poruku malo vecu gde je ona odgovorila. Da ne moze da izadje ni danas ni bilo koji dan i da je ne uznemiravam i da smo zavrsili. Od tog trenutka sam je ostavio nisam slao nisam zvao za 8 mart me je pozvala i prekinula i napisala poruku slucajno mada ne znam kolko je bilo slucajno nasta sam odg samo sa ok. Ne znam sto je to uradila i sjebala me skroz. Sad se razmisljam da je pozovem 14og posto bi nam tad bilo godinu dana. Al postoji jos jedan problem moji se sele u drugu drzavu sad za 20 dana i ona je to znala i mislila da cu i ja da idem al ja nisam hteo da idem zbog nje hteo sam da ostanem ovde da je verim za rodjendan. Al ne mogu da podnesem da nije sa mnom tako da sam kupio kartu idem i ja to ona ne zna. Drugar zajednicki nam slavi rodjendan 27 a ja letim 28 ujutru ne znam kako cu podneti to vece posto cemo se videti posle mesec dana a ja sutra idem. A boli me to sto znam da me je volela vise od sebe i ja nju jos vise. Ne znam sta da radim vise dal da joj se javim ili da odem samo.
spasi je i sacuvaj

Milan123h1

Početnik
Poruka
7
javi joj se, pobogu, nemoj posle da se kajes ceo zivot zbog toga sto nesto nisi uradio
Javio bi se ja da znam da ona oseca nesto prema meni i da bi odgovorila. Samo mi nije jasno zasto me cimnula i napisala slucajno to je bilo za 8 mart vrv zato sto joj nisam cestitao pa je pogodilo
Poruka je automatski spojena:

spasi je i sacuvaj
Kako da spasim brate spasio bi ja vrlo rado al ona je meni rekla da smo zavrsili

Miller

Legenda
Poruka
55.275
Javio bi se ja da znam da ona oseca nesto prema meni i da bi odgovorila. Samo mi nije jasno zasto me cimnula i napisala slucajno to je bilo za 8 mart vrv zato sto joj nisam cestitao pa je pogodilo

Kako da spasim brate spasio bi ja vrlo rado al ona je meni rekla da smo zavrsili
ti joj kazi nismo.volim te i zelim da provedem ceo zivot sa tobom

Sara Kej

Domaćin
Poruka
4.335
Prestanite da komunicirate porukama, frapantno je da smi se pretvorili u poruke. Izadji pozovi je popricaj iskreno, budi otvoren i baci sve na sto.

Glupo tuzno i steta je ako vec nesto imas da ne zadrzis.

Pozdrav i drzim ti palceve❣️

Teško je zivjeti i voljeti kamen

Nisam do kraja procitala

Generalno ti umjesto da porazgovaraš i pričaš to jest otvoriš dušu , kupujes poklone …..

Kamen
Onda pre nego li bilo sta komentarises procitaj , ne lupetaj. Mladi su to osobe koje su puni emocija i nesnosti.
Najlekse je sporedjivati a pri tome i ne procitas.

Svako dobro❣️

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.031
Prestanite da komunicirate porukama, frapantno je da smi se pretvorili u poruke. Izadji pozovi je popricaj iskreno, budi otvoren i baci sve na sto.

Glupo tuzno i steta je ako vec nesto imas da ne zadrzis.

Pozdrav i drzim ti palceve❣️

Onda pre nego li bilo sta komentarises procitaj , ne lupetaj. Mladi su to osobe koje su puni emocija i nesnosti.
Najlekse je sporedjivati a pri tome i ne procitas.

Svako dobro❣️

Meni nije potrebno citati cijeli tekst

I šta si ti tu lepo procitala ? Ja vidim da je to on off !

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Zapamti jednu stvar u životu: SVAKO, ali bukvalno SVAKO ko se za tebe ne bori isto koliko se ti boriš za tu osobu, puštaj odmah i piči dalje, ne pitaj za manastir.

Ljubav, kao ni bilo šta drugo u životu nije jednosmerna ulica, ako nešto ne teče ka tebi, zašto bi ti tekao ka toj osobi?

Svi idu logikom možda ti bude žao, pa možda bude žao i njoj, nisi sam u tome. Da sam na tvom mestu zaboravio bih je i nastavio dalje sa životom, a to da ti neko kaže da te voli, a da ti onda ne odgovori na poruku, to su nepotrebna cimanja i drame. Nešto ili ide ili ne ide. A bilo ko na ovom svetu će ti odgovoriti na poruku makar i iz poštovanja.

Keva

Elita
Poruka
23.706
Zapamti jednu stvar u životu: SVAKO, ali bukvalno SVAKO ko se za tebe ne bori isto koliko se ti boriš za tu osobu, puštaj odmah i piči dalje, ne pitaj za manastir.

Ljubav, kao ni bilo šta drugo u životu nije jednosmerna ulica, ako nešto ne teče ka tebi, zašto bi ti tekao ka toj osobi?

Svi idu logikom možda ti bude žao, pa možda bude žao i njoj, nisi sam u tome. Da sam na tvom mestu zaboravio bih je i nastavio dalje sa životom, a to da ti neko kaže da te voli, a da ti onda ne odgovori na poruku, to su nepotrebna cimanja i drame. Nešto ili ide ili ne ide. A bilo ko na ovom svetu će ti odgovoriti na poruku makar i iz poštovanja.
Ova prva Araonova recenica.
Jednostavno nema tu leba bez obzira na tvoju volju.

4thman

Iskusan
Poruka
5.304
Soon.... :)

Dočekat ključeve i trezor...
Pa u jazbinu šišmiševu.
Crče batra kako kuckah slepog pacova.

Ah ironije. Razume sve jezike ali ćemo komunicirati sa tačkama i crtama....

Pat je među ljudima. A i ostalim bićima.
Ne pijte vodu iz gradskih bunara, ako ne morate.
Krećite se što više zdravije je.
Ne možete mi mnogo asistirati u sreći koja me čeka. Čuvajte se pa će i ostali vas.

Prilozi

• Screenshot_20220310-150727_Spotify.jpg
    Screenshot_20220310-150727_Spotify.jpg
    48,2 KB · Pregleda: 1

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.706
Cao ljudi
Kako da prepoznas narcisoidnog, emocionalnog manipulatora:
Super super, pa onda pljas svadja.
Nesto ne valja, ne znas sta, pitas, ona ce mljaaa nista mi nije.
Imas cest osecaj krivice, kao da nesto pogresno radis. Ili nisi tu za nju.
Imas osecaj da treba da se iskupljujes poklonima, kupovinom, vodanjem po putovanjima i sl.
Imas osecaj kao da se ne trudis dovoljno.
Bez od toga.
Dodjes mi pivce za ovo.

miki208

Domaćin
Poruka
3.559
A tu je i mogucnost da je nasla drugog, ili postoji drugi kandidat, i da nije smela da saopsti direktno, pa joj je lakse bilo da nadje izgovor da te oladi.

Probaj jos jednom, ako posle tih nekoliko dana pauze i dalje reaguje hladno, to ti je to druze. Nece biti ni prva, ni poslednja. A sve i da ti se vrati, ja sa tom veridbom ne bih jurcao, ocigledno je klimava veza trenutno. Ako te kasnije oladi, nakon tako ozbiljnih stvari, bolece vise.

Neces stvoriti nista stabilnije time sto ces je veriti, ako joj dodje, oladice te. Malo mi je brzo veriti nekoga nakon godinu dana poznanstva, deluje mi kao da mislis da ce ti to biti osiguranje da ce ostati uz tebe. Cak stavise, mozes je dodatno odbiti i uplasiti tako preuranjenom odlukom.

Razmisli, ali svakako pokusaj nesto pre nego sto odes, bice ti mirna savest znajuci da si probao opet, i neces razmisljati sta bi bilo kad bi bilo.

Poslednja izmena:

forlorn

Domaćin
Poruka
3.469
Malo mi je brzo veriti nekoga nakon godinu dana poznanstva,
:roll:

--

Što se teme tiče, raskini kako treba u svojoj glavi tj izbaci koliko god je moguće svaku misao o njoj/vama. Nikakve poruke, odgovori, nemoj slučajno da se šetaš njenom ulicom. Probali ste, nešto ne ide, ne vidim iz priče da znate šta tako da najbolje svak na svoju stranu pa neki drugi put sa nekim drugim ljudima vidi pa budi mudriji.

Paula

black cat
Poruka
8.183
Ja nju sasvim razumem, ali njega ne.
Ona je još ranije htela o nečemu da razgovaraju, a on bežao od toga, nestane na par dana i sam kaže posle se pravi kao da ništa nije bilo, kao da je sve u redu. To je baš baš emocionalna nezrelost. Suviše je ona to trpela. Zato je i rekla volim te, ne mogu sa tobom, ne mogu bez tebe. Drugim rečima, srce joj reklo da te voli, ali razum da si klipan nezreli koji je ne poštuje, već se ponaša ko dete. Ja bih još pre nje prekinula sa takvom osobom. Msm, zašto si bežao od nje i od razgovora? Ako tako nastaviš ni sa kim nećeš imati dobar odnos.

A sad šta bi trebalo. Pa ne da odeš bez javljanja. Napiši joj da znaš da si bio kreten što niste lepo komunicira li, da je razumeš, da ne znaš šta još oseća prema tebi, ali da je tebi raslid teško pao i da planiraš da ideš sa roditeljima. Da želiš da se vidite ako želi, i da se radtanete kao ljudi. Da joj želiš sve najbolje. Pokaži svoja osećanja. Pa prema njenoj reakciji dalje deluj.

Paula

black cat
Poruka
8.183
Žene instiktivno osećaju da li mogu na nekog da se oslone. Ako vide da se radi o tipu koji je tu samo kada je lepo, kada se smeju, kada je romansa, a čim dođe bilo šta ozbiljno on pobegne, ona nepogrešivo oseća da to nije osoba, muškarac koji je za nju. To je instiktivno, jer žena misli o porodici, o sigurnosti, svaka, osim ako joj cilj nije samo sex i da se provede. Ali koliko vidim čak i za "samo sex" žene traže poverljivu osobu sa kojom se može lepo razgovarati, pouzdanu, koja ne beži od problema, da joj se ne bi nakačio neko nezreo pa posle bude kuku lele.

Zgibnjev

Zainteresovan član
Poruka
369
Žene instiktivno osećaju da li mogu na nekog da se oslone. Ako vide da se radi o tipu koji je tu samo kada je lepo, kada se smeju, kada je romansa, a čim dođe bilo šta ozbiljno on pobegne, ona nepogrešivo oseća da to nije osoba, muškarac koji je za nju. To je instiktivno, jer žena misli o porodici, o sigurnosti, svaka, osim ako joj cilj nije samo sex i da se provede. Ali koliko vidim čak i za "samo sex" žene traže poverljivu osobu sa kojom se može lepo razgovarati, pouzdanu, koja ne beži od problema, da joj se ne bi nakačio neko nezreo pa posle bude kuku lele.

Шта жене? Шалиш се? Рећи ми да се шалиш. Жене мисле о породици колико и мој покојни деда о мени - значи не мисле. Жене и сигурност то су два различита појма, мушкарци су ти који упадају у несигурне ситуације због жене. Ти си велика феминисткиња

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.