RAR Fajl

veliki1969

Obećava
Poruka
68
Skinuo sam jedan RAR Fajl sa neta,ali kada sam hteo da uradim Extract Here,video sam da trazi Password.
Postoji li neki program za pronalazenje ili otkljucavanje RAR Fajlova?
Hvala unapred.
 
zar stvarno mislis da bilo koji program moze da ti tek tako doda novac na payza nalog :eek: ,pre ce da ti doda neki virus
upotrebi neki program za razbijanje winrar sifara ili trazi novi link na netu gde nije zakljucan
 
zar stvarno mislis da bilo koji program moze da ti tek tako doda novac na payza nalog :eek: ,pre ce da ti doda neki virus
upotrebi neki program za razbijanje winrar sifara ili trazi novi link na netu gde nije zakljucan

I ja mislim, ne bih ja rizikovao i otpakivao to... :D
Ali ima naivnih ljudi, ja sam radio kao neki hack za igricu na fejsbuku, a u stvari je phisher, 300 ljudi je naselo za 15-ak dana, niko nece ni da mucne glavom ili da razmisli uopste na kojem principu sve to radi itd i da li je uopste izvodljivo... :S
Imas gomilu programa na netu koji sluze za razbijanje sifre *.rar fajla, ali medjutim to razbijanje veoma dugo traje ukoliko je sifra dugacka i kompleksna, pa je cak i neisplativo cekati, a i ne verujem da imas toliko zivaca. :D
 

Back
Top