Rani radovi gradonacelnice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Није проблем снимак, може она да снима шта хоће, али проблем је што неко такав не може да буде градоначелник Београда и да се озбиљно бави политиком.

Mozda treba da se slika sa mitraljezom u rukama, pa da se kandiduje za prvu zenu-svestenika u nekoj crkvi?
 
Предосећала сам да није Београђанка, јер Београђанке су шармантне и фине, а ова је оштра, језичара - алапача... Сморим се од ње, само кад је упаљен тв и кад је слушам из друге собе... Ужасавају ме особе које причају 300 речи у секунди...
 
Mozda treba da se slika sa mitraljezom u rukama, pa da se kandiduje za prvu zenu-svestenika u nekoj crkvi?

Не треба да се слика са митраљезом, али боље да је се сликала испред српског манастира на Косову у времену кад је требало да то учини, али признајем снимити овакав филм пружа много већу популарност :mrgreen:
 
Kakvo licemerje. Skoro svaka druga glumica se koji put skinula na platnu, pa? Zar zbog toga ne sme da se bavi politikom? Dotična gospođa sasvim dobro izgleda na priloženim fotografijama iako nije fotomodel ili glumica, a ni prostitutka. Mada sigurna sam da bi joj pobrojano bilo oprošteno.

To što je intelektualka i evropejka, a nije beograđanka su joj, naravno, neoprostive mane posmatrano s tačke gledišta vajnih, ponosnih beogradskih moral-patriota koji se napajaju sveznanjem iz Kurira.
Inače, zabole me za LDP i njihove kandidate.
 
Предосећала сам да није Београђанка, јер Београђанке су шармантне и фине, а ова је оштра, језичара - алапача... Сморим се од ње, само кад је упаљен тв и кад је слушам из друге собе... Ужасавају ме особе које причају 300 речи у секунди...

NEKE Beogradjanke su svakako sarmantne i fine.
Mene uzasavaju osobe koje pricaju makar i dve glupe reci u sekundi...a tek one koje pricaju 300 glupih u sekundi da ne pominjem. Medjutim, da se istrpeti kada neko kaze 300 pametnih u sekundi, pa makar to bila i jezicara.
 
...patriyotski moralisti i cistunci,
mogli bi za pocetak da vratite pokradene patike, parfeme i kompjutere koje ste pokrali iz beogradskih izloga za vreme
"molebana za patike":?:

Аууу чим се мало "чачне" ЛДП они одмах се хватају "патика" ваљда немају други аргумент. То уопште не може да се пореди. Па они што су узели у оној хистерији патике, бар се нису кандидовали за градоначелника!
 
Не треба да се слика са митраљезом, али боље да је се сликала испред српског манастира на Косову у времену кад је требало да то учини, али признајем снимити овакав филм пружа много већу популарност :mrgreen:

Zasto da se slika ispred srpskog manastira na Kosovu, sta ona ima sa time...???...mozda se slikala ispred Crkve Svetog Marka, uostalom kandiduje se za gradonacelnika Beograda, zar ne?
 
Kakvo licemerje. Skoro svaka druga glumica se koji put skinula na platnu, pa? Zar zbog toga ne sme da se bavi politikom? Dotična gospođa sasvim dobro izgleda na priloženim fotografijama iako nije fotomodel ili glumica, a ni prostitutka. Mada sigurna sam da bi joj pobrojano bilo oprošteno.

To što je intelektualka i evropejka, a nije beograđanka su joj, naravno, neoprostive mane posmatrano s tačke gledišta vajnih, ponosnih beogradskih moral-patriota koji se napajaju sveznanjem iz Kurira.
Inače, zabole me za LDP i njihove kandidate.
Pa glasaj za nju...da se svi ovajdimo novim retoričkim i literarnim kvalitetima,nema veze što je seljančura.Pre bi glasao za Cecu,Karleušu i slične,zaglupljivanje prolazi kod onih koji ga prihvataju,a ovu vešticu bi morali da trpimo u javnosti i na TV ekranima bar 5 godina.Mnogo.
 
Глумице не би требало да се баве политиком, јер кад ставе нови шешир, не знају да мисле...
Мада има врло озбиљних стручњака, који за глумце сматрају да то и није професија, већ дијагноза...
 
Kakvo licemerje. Skoro svaka druga glumica se koji put skinula na platnu, pa? Zar zbog toga ne sme da se bavi politikom? Dotična gospođa sasvim dobro izgleda na priloženim fotografijama iako nije fotomodel ili glumica, a ni prostitutka. Mada sigurna sam da bi joj pobrojano bilo oprošteno.

To što je intelektualka i evropejka, a nije beograđanka su joj, naravno, neoprostive mane posmatrano s tačke gledišta vajnih, ponosnih beogradskih moral-patriota koji se napajaju sveznanjem iz Kurira.
Inače, zabole me za LDP i njihove kandidate.

Каква ноторна лаж. Није истина да се свака друга глумица скинула на платну. Ја ти могу читав списак изнети жена које су имале своје достојанство и никада се нису скинуле голе на филму. То што дотична госпођа добро изгледа, може она да позира гола и сваком познатом сликару то мене не занима, али нема право да таква жена буде представник Београда јер брука Београд и српски народ и скрнави ону духовну вертикалу часних Српкиња.
 
ovo je ispod svakog nivoa..i tekst i vashi komentari..jbe mi se za LDP,ali ovaj primitivizam ne govori o doticnoj vec o vama i vashem pogledu na svet..vi ste profi pluvachi i ne mozete da podnesete da je neko bolji od vas..ajd nek se neko od vas pohvali biografijom,voleo bi da vidim da ste uradili neshto shto je prepoznato kao vrednost pa makar od vashe najblize familije..
 
Sto niste kandidovali jednu od ove dve kosovke devojke za gradonacelnicu,
one su i patriotkinje i beogradjanke...:)

v87923p0.jpg
 
Предосећала сам да није Београђанка, јер Београђанке су шармантне и фине, а ова је оштра, језичара - алапача... Сморим се од ње, само кад је упаљен тв и кад је слушам из друге собе... Ужасавају ме особе које причају 300 речи у секунди...


Izvini molim te, ostatak bagre na političkoj sceni su sami rođeni beograđani.. Od njih 50 ne možeš da
nađeš 5 koji su autentični.. sve se to dovuklo sa kojekavih planinčina i zabiti..
A to što je alapača, nema veze sa tim odakle je..
Barem ima šta da kaže, za razliku od one "prepametne" L.Vukićević koja sedi u skupštini već duže vreme i nije ni jednu prozborila.. Možda je ona od tih beograđanki koje pominješ "fina i šarmantna" ali praznoglava...
 
Предосећала сам да није Београђанка, јер Београђанке су шармантне и фине, а ова је оштра, језичара - алапача... Сморим се од ње, само кад је упаљен тв и кад је слушам из друге собе... Ужасавају ме особе које причају 300 речи у секунди...

Она једноставно није РЕТОРИЧАР. Она је алапача која не заклапа уста. Ја рецимо волим да слушам људе који причају али који имају шта да кажу. Можда је рецимо Душан Батаковић пример човека који када нешто каже то је смислено и прожето миром и духовношћу. Она нема везе са "духовним говором" њен говор је "избацивање шти више речи у секунди" које немају везе са везом...али да јој је то једина мана било би добро...
 
PATRIOTIZAM NA DELU, MI SE NIKAD NE BI SKINULE GOLE:D

"Iznenađene popularnošću snimaka njihove krađe, Maja i Jovana kažu da su šokirane komentarima i uvredama posetilaca sajta Jutjub, jer su, kako kažu, radile ono što i "svi ostali". I jedna i druga tvrde da su juče došle u grad, samo zbog Kosova.

"Svi su krali, ali posto mi nemamo morali smo da krademo, jer da imamo ne bi krali. Mislim, šta rade deca onih koji imaju, oni ne kradu", rekla je Maja.

"Da smo htele da idemo da krademo onda bi razbijali izloge i krali. Ali kad 300.000 ljudi krade, to smo i mi radili. Mislim, da nam policija podiže krivičnu prijavu, kao da smo ubili čoveka - to ne razumem. Pa cela ova zemlja je u rasulu", kaže Jovana."


v87923p0.jpg
 
ovo je ispod svakog nivoa..i tekst i vashi komentari..jbe mi se za LDP,ali ovaj primitivizam ne govori o doticnoj vec o vama i vashem pogledu na svet..vi ste profi pluvachi i ne mozete da podnesete da je neko bolji od vas..ajd nek se neko od vas pohvali biografijom,voleo bi da vidim da ste uradili neshto shto je prepoznato kao vrednost pa makar od vashe najblize familije..


Боли мене уво и ко је она и колико је славна и богата. Мене то не занима. Али не дозвољавам да моју земљу и српске градове представљају неки који су своју каријеру изградили на неморалним стварима.
 
Боли мене уво и ко је она и колико је славна и богата. Мене то не занима. Али не дозвољавам да моју земљу и српске градове представљају неки који су своју каријеру изградили на неморалним стварима.

Ako je ona jedina, onda ne znam kako si do sada trpeo sve ostale?
 
Izvini molim te, ostatak bagre na političkoj sceni su sami rođeni beograđani.. Od njih 50 ne možeš da
nađeš 5 koji su autentični.. sve se to dovuklo sa kojekavih planinčina i zabiti..
A to što je alapača, nema veze sa tim odakle je..

Тема је Србљановићка, а не "остатак багре".
То што је алапача је итекако битна одредница, јер такве особе ме једноставно ужасавају и иритирају, а до сада
нисам упознала ни једну праву Београђанку - алапачу.
Шта је с њеним браком?! Јел јој досадно у браку или у Паризу?
 
Zasto da se slika ispred srpskog manastira na Kosovu, sta ona ima sa time...???..mozda se slikala ispred Crkve Svetog Marka, uostalom kandiduje se za gradonacelnika Beograda, zar ne?

Тако је, шта она има везе са Косовом. Зато нека иде у Француску и тамо нека гради своју каријеру, а Србе нека остави на миру.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top