igi192
Buduća legenda
- Poruka
- 29.907
Sto trošite vreme zamajavajući se sa nebitnim političkim faktorom DJB.... u najboljem slučaju što se može desiti je da udju u parlament ...Nzn zbog čega je to zabrinjavajuće za mnoge ovde. .
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Isto kao sto je ocigledno, decace, da si ti upro iz sve snage samo i iskljucivo protiv Raduleta na svakoj temi.
Sto trošite vreme zamajavajući se sa nebitnim političkim faktorom DJB u najboljem slučaju što se može desiti je da udju u parlament ...Nzn zbog čega je to zabrinjavajuće za mnoge ovde. .Sta to menja
Grešiš silno sinko o njemu sam minimalno pisao jer je čovek krajnje marginalna ličnost na političkoj sceni Srbije.
- - - - - - - - - -
Ne brine me,neka uđe nemam ništa protiv samo iznosim neke činjenice o njemu.
Izvinjavam se, nisam primetio previse tvojih postova protivu SNS, SRS, DSS, DS, LDP, SPS.
Daj neki link, da vidimo koga ti podrzavas, da bi nam bila jasnija slika sa kim diskutujemo.
DSS.Al sad ću da glasam za radikale iz pijeteta prema Šešeljevoj mukotrpnoj borbi u haškom kazamatu.
Anti EU sam orijentisan,znači aposlutno protiv evrtalibanske politike servilnog lizanja dupeta evropskih komesara.
Dakle, glasaces za lika koji kandiduje svoju zenu na predsednickim izborima, a na listu stavlja svoje sinove?
Za nekog ko se gnusa Raduletovog nepotizma, vrlo principijelan izbor. Cestitam, hvala i dovoljno.
Grešiš silno sinko o njemu sam minimalno pisao jer je čovek krajnje marginalna ličnost na političkoj sceni Srbije.
- - - - - - - - - -
Ne brine me,neka uđe nemam ništa protiv samo iznosim neke činjenice o njemu.
Ne baratas ti činjenicama niti imaš osnova da možeš da sudis ..Čovek jednostavno trenutno ima lepu priču/plan koju je stvorio svojim iskustvom/boravkom u nekim od razvijenih zemalja sveta..Sve ja to isto vidim i ovde gde se nalazim i to već postoji mnogo gde...Ta plan je funkcionalan i ostvariv bar delimično i siguran put u bolju budućnost... samo treba da se proveri dal on to moze/zeli a gatanje preko žute štampe nije adekvatna provera . .kontas ;-)
Kao na primer pravosnažna presuda da je nameštao poslove svojoj firmi u vlasništvu ljubljene mu ženke.
Prioritet stečajnog postupka je bilo da se njegovoj firmi isplati usluga za knjigovodstvene usluge.
- - - - - - - - - -
Spisak lepih želja koje prijaju ušima prosečnog građanina.
Smešniji su oni koji veruju da će taj čovek da nešto promeni.
A da ne pričam o svedočenju ljudi koji ga lično poznaju i koji su bili u DJB i napustili jer su suprostavili radulu.Suvi demokrata.![]()
jos jedan srbin precanin u srbijanskoj politici ,ovo bas postaje pravilo
Ako postoji pravnosnažna presuda, to znači da je trebao da robija.
Ali, nije.
Zato što je ta priča glupost.
Reč je o rešenju ALSU, tada pod Dinkić tutorstvom.
To rešenje oboreno je na Upravnom sudu
U pitanju je prekršajna ne krivična prijava koliko sam ja upoznat.I novčana kazna.
SAMO KAD BI NAROD BIO MALO SVSNIJI
http://dostajebilo.rs/upozoravamo-l...-na-12-godina-robije/comment-page-1/?lang=lat
I? Kakav je ishod?
Kažeš da je izvršna? Šta je izvršeno po njoj?
Platio je novčanu kaznu ja mislim.
Platio je novčanu kaznu ja mislim.
Vidim da se gospodar raspistoljio preko informera i na Dveri i na DJB ..Nije loše znači ide dobro ..
Hm, meni to vise lici na pretnju da ne smeju preci cenzus.![]()
Misliš ili znaš?
Radulović kaže da je rešenje Agencije oboreno na Upravnom sudu, Kao što već rekoh
Gde si ti video to rešenje da je oboreno?