Radović Ivan s početka dvadesetih?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otvorili ste temu Domace nesto gde ste postavili pitanje o domacim umetnicima i na indirektan nacin pozvali ljude da pisu o njima. Ne znam koliko dugo posećujete ovaj forum, po vašem nastupu rekla bih ne odavno - demantujte me ako grešim.Cilj mi je da na ovom mestu piše što više ljudi i da se otvori što više tema.Trudim se da svakome pomognem maximalno, što mogu potvrditi i ljudi koji su ovde mnogo duže od vas.Smatram da je besmisleno otvarati x tema sa istim ili sličnim naslovom..Ovu temu cu ostaviti otvorenu, nadam se da će ljudi ostaviti komentare o Ivanu Radoviću koga lično volim kao i skoro sve naše umetnike.Grešite jako ako mislite da mi smeta i da ne volim slovo ć! Nadam se da ćete biti čest gost ovde i uživati u ovom malom, ali lepom podforumu! Poz.!
 
Pa,pravo da kazem,malo sam spesifikovao "onu" temu,pitanjem u podnaslovu,a samim naslovom sam samo hteo da skrenem pažnju da ima i domaćih stvari za "demokratski trg",gde će svako moći da kaže kako se njemu svideo Tabaković,Lubarda...itd.
Posebno isticanje imena za imenom naših umetnika,samo je moj utisak da sam to isto video na ovom forumu,samo sa nekim drugim,stranim imenima.Imamo izuzetnih umetnika i možda je šteta,što svaki od njih,ne može da dobije,posebno,svoje parče kolača.Ono "ć" je bilo za sasvim drugu ideju,mada u principu,nije ni bitno sada...
Očigledno nisam baš sve shvatio kako treba.
Umorih se od pisanja.Sad nek malo drugi pišu.
Takodje pozdravi!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top