Quantcast

question

X

xpajamacax

Gost
Kojot:
tuširanje - ujutru ili uveče ?
moras da se istusiras ujutru jer si se oznojio tokom noci....a onda si radio,isao na fax motao se po busu...pa je normalno da se istusiras i pre ciste posteljine....a leti, licno imam potrebu da se istusiram i par puta na dan.....
iskreno,nekada me mrzi,pogotovo vikendom,zimi ako nigde ne idem.... :wink:

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
xpajamacax:
Kojot:
tuširanje - ujutru ili uveče ?
moras da se istusiras ujutru jer si se oznojio tokom noci....a onda si radio,isao na fax motao se po busu...pa je normalno da se istusiras i pre ciste posteljine....a leti, licno imam potrebu da se istusiram i par puta na dan.....
iskreno,nekada me mrzi,pogotovo vikendom,zimi ako nigde ne idem.... :wink:
ja se ne znojim tokom noci i zimi se tusiram samo jednom dnevno i ne smatram se prljavusom.ok leti nekoliko puta dnevno ali jednom smatram dovoljno

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012

Ja se uveče tuširam. Uveče se i brijem, zategnut sam previse ujutru . Tako svakodnevno, mada je pitanje šta je to ujutru. A i čemu sve ovo, kad sam na Ženskom ćošku. Žene se kupaju 2 puta dnevno, koliko ja znam.
Kupanje me je sada asociralo na novu pidžamu, koja uopšte i nije pidžama, već majica i bermude (prodaje se kao pidž) ali mi se dopala jer je crna i ima nacrtanu pčelu - piše "Bzzzzzzzz". Bačkaje je skroz 8) I kupam se sa Milk&Honey, prvo safegard, pa m&h, pre toga se obrijem, koristim i bal. posle brijanja. Tako se ja kupam. I zube perem posle svakog jela, obavezno pred spavanje.

Kupaj se svakog dana, da bi nam Beograd bio čist i beo :!: (Dule Radović)

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
HeBePoBaTaH_:

Ja se uveče tuširam. Uveče se i brijem, zategnut sam previse ujutru . Tako svakodnevno, mada je pitanje šta je to ujutru. A i čemu sve ovo, kad sam na Ženskom ćošku. Žene se kupaju 2 puta dnevno, koliko ja znam. Kupanje me je sada asociralo na novu pidžamu, koja uopšte i nije pidžama, već majica i bermude (prodaje se kao pidž) ali mi se dopala jer je crna i ima nacrtanu pčelu - piše "Bzzzzzzzz". Bačkaje je skroz 8) I kupam se sa Milk&Honey, prvo safegard, pa m&h, pre toga se obrijem, koristim i bal. posle brijanja. Tako se ja kupam. I zube perem posle svakog jela, obavezno pred spavanje.
Kupaj se svakog dana, da bi nam Beograd bio čist i beo :!: (Dule Radović)

lazu bre pa rekoh da ja samo jednom u normalna godisnja doba?

HeBePoBaTaH_

Poznat
Poruka
7.012

Hanibalče, ti si u Fr, je l' tako? Moja majka je platila neku silnu kaznu u Fr. zbog zalivanja cveća. Zapatila žena muškatle na terasi, zbog nostalgije.

U Srbijici, još uvek imamo vodu. Ova moja se kupa i ujutru. Osim ako ne folira kao Sonja Savić, kad u filmu sedi u kupatilu, brčka rukom po punom lavabou i kaže ocu preko telefona "Ta~taaaa ...je l' čuješ moreee?....Mi smo u Dubrovniku" :lol:

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.097
ja oba puta al mi se osushila kozha od nekog sapuna..ili je od hladnoce
ali me mryi..nekad preskocim
al kad god napishem posle uradim drugacije hehehehhehehe

Q

Queen_

Gost
Ja se zimi nikad ne tuširam ujutro. Pobogu, tuširati se i izaći na -15 je suludo!
A imam koleginicu Amerikanku koja u 7 ujutro opere kosu i onda pešice dođe na posao (doduše, ne živi daleko od kancelarije, ali dovoljno da se uhvati inje na kreajvima kose). Evo, nema je već par dana u kancelariji. Baš se pitam zašto

Betty

Elita
Poruka
21.484
mene je mama učila, ako se kupaš, onda bar 45 min do 1h pre izlaska napolje.
Za pranje kose, trebalo bi sat i po sačekati, ali NAKON SUŠENJA. Za to vreme, npr, lakiraš mokte i piješ kafu, whatever.
Uvek perem kosu ujutro, jer se noću izgužva od spavanja, pa ne mogu da izađem u svet kao onomad Yahoo Serious :lol:
Tuširanje po potrebi, danju, noću...A kupanje u kadi za sada ne može, sjebale se neke cevi ispod kade, pa oće da poplavi zid pored lifta :shock:

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.097
mislim da je lose ako mnogo sapunjas, sta kad si na moru onda si stalno u vodi pa niko ne kaze da je lose :I
ali koza pravi valjda neki zastitni sloj pa ako stalno peres onda se skida, ali mozda je pre u sapunu stvar.
izvinite na energetskom vampirizmu .