PVR-Tv 878...POMOC

DeMikelis

Ističe se
Poruka
2.158
Пробај рецимо са овим драјверима > http://driverscollection.com/?H=PVR-TV 878&By=KWorld... ту имаш драјвер и Patch, пробај и једно и друго (на неким форумима су спомињали да им је баш та 'закрпа' помогла... наравно претходно деинсталирај старе драјвере).

Ако не помогне, онда батали тај HonestechTV и пробај неки други програм за гледање тв-а, рецимо: DScaler, ChrisTV...

DeMikelis

Ističe se
Poruka
2.158
Ја мислим да проблем ипак није до картице, него до програма који користиш. Ако си инсталирао драјвере које си добио уз картицу она би морала да ради. Проблем је до програма који користиш за гледање (то се види и из оних слика које си окачио). Јеси ли пробао са неким другим програмом који сам ти предложио... DScaler, ChrisTV...? Да ли са њима ради, да ли ти опет избацује нека обавештења или не?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.