Purda? Purda? WTF is Purda?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.704
.. gledala pre neki dan kod hrvata .. žale se što je uhapšen .. taj neki purda ..
.. pitali mene .. šta 'oćemo od purde ..
.. a ja kažem .. nemam ja to pojma .. slabo gledam teve .. samo doktor hausa i doktor hua .. te neke .. doktorske emisije .. al na vesti slabo prebacujem ..

.. a ondak juče čujem .. seljaci u mom selu komentarišu .. kako svi mrze nas srbe ..
(.. što je meni uvek zanimljivo .. kad ovi iz mog sela to kažu .. pošto oni nisu srbi ..:mrgreen: )
.. i kažu .. taj neki purda .. zločinac .. a nikako da ga osude ..

.. pa mene sad živo zanima .. elis elis hu d fak iz elis ..
.. samo što umesto elis stavite purdu ..


.. ko je taj purda .. i što imamo pik na njega ..?
 
.. gledala pre neki dan kod hrvata .. žale se što je uhapšen .. taj neki purda ..
.. pitali mene .. šta 'oćemo od purde ..
.. a ja kažem .. nemam ja to pojma .. slabo gledam teve .. samo doktor hausa i doktor hua .. te neke .. doktorske emisije .. al na vesti slabo prebacujem ..

.. a ondak juče čujem .. seljaci u mom selu komentarišu .. kako svi mrze nas srbe ..
(.. što je meni uvek zanimljivo .. kad ovi iz mog sela to kažu .. pošto oni nisu srbi ..:mrgreen: )
.. i kažu .. taj neki purda .. zločinac .. a nikako da ga osude ..

.. pa mene sad živo zanima .. elis elis hu d fak iz elis ..
.. samo što umesto elis stavite purdu ..


.. ko je taj purda .. i što imamo pik na njega ..?

Purda? Purda? WTF is Purda?
gej
 
.. gledala pre neki dan kod hrvata .. žale se što je uhapšen .. taj neki purda ..
.. pitali mene .. šta 'oćemo od purde ..
.. a ja kažem .. nemam ja to pojma .. slabo gledam teve .. samo doktor hausa i doktor hua .. te neke .. doktorske emisije .. al na vesti slabo prebacujem ..

.. a ondak juče čujem .. seljaci u mom selu komentarišu .. kako svi mrze nas srbe ..
(.. što je meni uvek zanimljivo .. kad ovi iz mog sela to kažu .. pošto oni nisu srbi
..:mrgreen: )
.. i kažu .. taj neki purda .. zločinac .. a nikako da ga osude ..

.. pa mene sad živo zanima .. elis elis hu d fak iz elis ..
.. samo što umesto elis stavite purdu ..


.. ko je taj purda .. i što imamo pik na njega ..?

А,реци ти мени, да ти несрби којим случајем нису Словаци?:)


ПС
"SRPSKO tužiteljstvo posjeduje priznanje Tihomira Purde za kazneno djelo ratnog zločina. Stoga moramo postupati prema zakonu i zatražiti njegovo izručenje", kaže Bruno Vekarić, zamjenik srpskog tužitelja za ratne zločine.
...
Srbija tereti Purdu da je sudjelovao u ubojstvu dvojice i teškom ranjavanju jednog ratnog zarobljenika u Borovu Naselju 1991. godine.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-tuzitelj-purda-je-priznao-ratni-zlocin/536525.aspx
 
Poslednja izmena:
.. gledala pre neki dan kod hrvata .. žale se što je uhapšen .. taj neki purda ..
.. pitali mene .. šta 'oćemo od purde ..
.. a ja kažem .. nemam ja to pojma .. slabo gledam teve .. samo doktor hausa i doktor hua .. te neke .. doktorske emisije .. al na vesti slabo prebacujem ..

.. a ondak juče čujem .. seljaci u mom selu komentarišu .. kako svi mrze nas srbe ..
(.. što je meni uvek zanimljivo .. kad ovi iz mog sela to kažu .. pošto oni nisu srbi ..:mrgreen: )
.. i kažu .. taj neki purda .. zločinac .. a nikako da ga osude ..

.. pa mene sad živo zanima .. elis elis hu d fak iz elis ..
.. samo što umesto elis stavite purdu ..


.. ko je taj purda .. i što imamo pik na njega ..?

A odakle si sele, devojano mlada?
 
.. džou kod koga će da jedemo ..
.. nisu slovaci .. vlasi ..

.. dača .. iz homolja brale .. al ni g od grada ..

.. kami .. čestitam .. položio si mini test pažljivog čitanja ..

.. znači .. dajete mi link na hrvatske novosti ..
.. to znači da mi nemamo blage veze o tom purdi .. jel .. jel to to znači ..?
 
.. džou kod koga će da jedemo ..
.. nisu slovaci .. vlasi ..

.. dača .. iz homolja brale .. al ni g od grada ..

.. kami .. čestitam .. položio si mini test pažljivog čitanja ..

.. znači .. dajete mi link na hrvatske novosti ..
.. to znači da mi nemamo blage veze o tom purdi .. jel .. jel to to znači ..?

Auuuuu, Žagubica???

Pa šta radite po ovoj zimi?

Sem što ogovarate.... Znači tamo su Vlasi, a?

Nisam znao...

Elem, Purda je pripadnih hrvatskih oružanih formavija za vreme rata u Vukovaru.

naši ga sumljiće za ubistva civila...

Uhapšen je u Bosni, po međunarodnoj poternici, a mi tražimo da ga izruče Srbiji.
 
Poslednja izmena:
.. gledala pre neki dan kod hrvata .. žale se što je uhapšen .. taj neki purda ..
.. pitali mene .. šta 'oćemo od purde ..
.. a ja kažem .. nemam ja to pojma .. slabo gledam teve .. samo doktor hausa i doktor hua .. te neke .. doktorske emisije .. al na vesti slabo prebacujem ..

.. a ondak juče čujem .. seljaci u mom selu komentarišu .. kako svi mrze nas srbe ..
(.. što je meni uvek zanimljivo .. kad ovi iz mog sela to kažu .. pošto oni nisu srbi ..:mrgreen: )
.. i kažu .. taj neki purda .. zločinac .. a nikako da ga osude ..

.. pa mene sad živo zanima .. elis elis hu d fak iz elis ..
.. samo što umesto elis stavite purdu ..


.. ko je taj purda .. i što imamo pik na njega ..?

....ma....taj.... purda.... je.... bezveze..... neki..... sto ..... je ...... pobio ..... Srbe.... u..... Borovu.... selu..... znaci..... fin.... neki.... mladic.... tipican..... hrvat....
..... yebe.... ga..... samo....to.... sto ..... je..... priznao..... da......ih.....je.....pobio.....inace.....ga.....ovi.....nasi..... ne....bi.....ni......trazili.....ali.....neka.....ne.....briga
.....najavio.....je.....ustasa.....bruno.....da.....ce.....ga.....pustiti.....na.....slobodu.....samo.....da.....ispune.....tu.....formalnost
 
to ..mozese reci i ovako
.
perdu je optuzilo srpsko pravosuđe za zlocin koji je uradio u vukovaru za vreme opsade istog od strane JNa i dobrovoljaca raznih fela .

oa kazem odmah nisam rekao da je kriv ili nije ..ne znam jer nisam mu bio drUG TAMO

NO UPTUZNICA se zasniva samo na njegovom priznanju ..ali u logoru u srbiji postoje zarobljen ...PONAVLJAM ..U LOGORU ZA VREME TORTURE O MUČENJA ..o ovome ima pisani dokumenti da se zna ...

opet ne tvrdim nista ..samo kazem -..kaka je to drzava da pusti iz zarobljenistva zlocinca koji je priznao krivnju ..te se deset i vise godi kasnije seti da ga optuzi .....
 
.. e .. pa to sam i ja čula .. da je priznao u logoru .. u toku mučenja ..
.. i stvarno nema logike .. ako je tad priznao .. pre dvaes' godina ..

.. pod jedan ..
.. koj su ga moj puštali ..
.. pod dva ..
.. koj moj to potežu tek posle dvadeset godina ..
.. pod tri .. zašto mi ovde nismo znali da tu ima nekih logora ..

(.. ima još .. al dosta ova tri za početak ..)

.. e da .. nisam bre u žagubici .. žagubica se vodi kao gradić .. mada nije .. malo veće selo .. u stvari ..
.. al ja sam u manjem selu ..
 
.. e .. pa to sam i ja čula .. da je priznao u logoru .. u toku mučenja ..
.. i stvarno nema logike .. ako je tad priznao .. pre dvaes' godina ..

.. pod jedan ..
.. koj su ga moj puštali ..
.. pod dva ..
.. koj moj to potežu tek posle dvadeset godina ..
.. pod tri .. zašto mi ovde nismo znali da tu ima nekih logora ..

(.. ima još .. al dosta ova tri za početak ..)

.. e da .. nisam bre u žagubici .. žagubica se vodi kao gradić .. mada nije .. malo veće selo .. u stvari ..
.. al ja sam u manjem selu ..

sve....u... svemu.... Srbi....pobijeni....i....pojeo....vuk....magarca....
....jel.....tako....sanjice.....?
 
.. nije tako ..

.. nego ..

1.
.. šta to krijemo .. i šta to mutimo ..?

(.. to su ti ona tri pitanja sažeta u jedno ..)

....mi....krijemo.....a.....ne.....hrvati.....kojima.....ne.....pada.....na.....pamet.....da.....istraze.....ubistva.....Srba.....??
....odgovori.....na.....tvoja.....ostala.....glupa.....pitanja:

.....1. purda.....je.....svojevremeno.....razmenjen.....za.....srpske.....zarobljenike......to.....ne.....znaci.....da.....je.....amnestiran.....od.....zlocina.
.....2. koji.....moj.....potezu.....generala.....mladica.....posle.....20.....godina?
.....3. a.....gde.....se.....cuvaju.....ratni.....zarobljenici.....nego.....u.....logorima?
 
....mi....krijemo.....a.....ne.....hrvati.....kojima.....ne.....pada.....na.....pamet.....da.....istraze.....ubistva.....Srba.....??
....odgovori.....na.....tvoja.....ostala.....glupa.....pitanja:

.....1. purda.....je.....svojevremeno.....razmenjen.....za.....srpske.....zarobljenike......to.....ne.....znaci.....da.....je.....amnestiran.....od.....zlocina.
.....2. koji.....moj.....potezu.....generala.....mladica.....posle.....20.....godina?
.....3. a.....gde.....se.....cuvaju.....ratni.....zarobljenici.....nego.....u.....logorima?

.. pa ne potežu mladića posle dvadeset godina .. nego već dvadeset godina ..
.. a kod ovoga je bila neka pauza ..?

.. aha .. zamenjen ..
.. pa što nisu menjali nekog drugog .. koji nije priznao zločine ..?

(.. malo glupo .. posle dvadeset godina ..
.. al dobro ..
.. a koga je to ubio ..? .. i gde ..? )
 
dobro veče..a može i manje...:hahaha:
može da mu ga naduvaju..:hahaha:..on je Hrvatski branitelj....a priznanje je omča oko ..vrata Srbiji...jer je to dolaz da je Srbija učestvovala u agresiji na Hrvatsku.(logori na teritoriji Srbije i priznanje iznnuđeno prisilom..).prema tomne..svi sada ima da traže odštetu za duševne i fizičke boli...ima Srbija da bankrotira...:hahaha: :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top