Pun stadion Rajko Mitic,naprednjaci podelili karte clanovima!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cuo sam i da je kupanje na adi besplatno za clanove SNS.

Fontana isto samo za članove, bombicu mogu da rade isključivo predsednici odbora

- - - - - - - - - -

Судија је био ђавољев шегрт. Чист пенал није досудио. Никоме данас није стало да правде и истине.

Daleko od Teorije Zavera ali juče su sve utakmice bile prema snagama timova, danas većina nerešeno, ostalo iznenadjenja
Čak je i Španija primila gol od Makedonaca ali i Turci nisu igrali nerešeno sa Drugom Srpskom Postavom
 
Srbija i Vels odigrali nerešeno u Beogradu
4de9f076.526x371.jpg
4/4





  • 032cb6bd.121x84.jpg

  • 876f0d7c.107x84.jpg

  • 769a74c8.117x84.jpg

  • 4de9f076.119x84.jpg





Fudbalske reprezentacije Srbije i Velsa odigrale su večeras u Beogradu nerešeno 1:1, u utakmici šestog kola Grupe D u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2018. godine
 
Stadion je bio pun zato što reprezentacija konačno ima šanse za plasman na SP, a ne zato što je SNS šatro delio karte. Jedinu zadršku ostavljam kada je reč o severnoj tribini, pošto je svega dan pre utakmice na sajtovima za prodaju ulaznica stajalo da samo za tu tribinu ima karata, i to puno karata, dok su ostale bile skoro rasprodate. Uzgred, potpuna je glupost da je prosečna poseta 10.000, pošto smo pre ove utakmice kući imali Irsku i Austriju, i na obe utakmice je bilo bar dva puta više od toga.
 
Stadion je bio pun zato što reprezentacija konačno ima šanse za plasman na SP, a ne zato što je SNS šatro delio karte. Jedinu zadršku ostavljam kada je reč o severnoj tribini, pošto je svega dan pre utakmice na sajtovima za prodaju ulaznica stajalo da samo za tu tribinu ima karata, i to puno karata, dok su ostale bile skoro rasprodate. Uzgred, potpuna je glupost da je prosečna poseta 10.000, pošto smo pre ove utakmice kući imali Irsku i Austriju, i na obe utakmice je bilo bar dva puta više od toga.

Krang, Zemunski kej nikada ne laze . Danas popodne sam dobio dojavu da se dele karte. Nikada reprezentacija nije imala podrsku u Srbiji jer Srbi navijaju ili za ZVEZDU ili za Partizan i to se ovde jedino fanaticno bodri, I ova reprezentacija nema dovoljno kvaliteta da bi ispunila stadion
 
Krang, Zemunski kej nikada ne laze . Danas popodne sam dobio dojavu da se dele karte. Nikada reprezentacija nije imala podrsku u Srbiji jer Srbi navijaju ili za ZVEZDU ili za Partizan i to se ovde jedino fanaticno bodri, I ova reprezentacija nema dovoljno kvaliteta da bi ispunila stadion

Molim te, prekini sa tom pričom. Ne znam da li ti lažeš za tu dojavu, ali ako ne lažeš, onda je taj koji ti je to dojavio u najmanju ruku preuveličao stvari, jer je možda podeljeno svega par hiljada karata i to je to. Što se reprezentacije tiče, pa samo ja što sam gledao reprezentaciju kao domaćina, mogu da nabrojim bar deset utakmica u kojima je stadion bio pun ili skoro pun, a to su sve utakmice pre nego što je SNS došao na vlast. Kao i gostujuće utakmice kojima sam prisustvovao, a na koje su iz Srbije putovale stotine ili čak više od hiljadu navijača iz Srbije, članova drugih grupa, dakle bez cigana i groblja.
 
Pre dva dana Bunjevcevic izjavi jkada bi imali 20 000 mesta za LOZE sve bi prodali. Znaci sever i Jug ,tradicionalno ISTOK slaba prodaja a treba im podrska deli karte, Isto je bilo i sa vaterpolistima,ili ono prvenstvo u atletici isto odlicno poseceno a zna se koliko Srbi vole da gledaju atletiku i pri tom da plate 1000 dinara, Jedino je bilo interesovanje za Ivanu Spanovic jer se znalo da moze dobro da skoci ostalim danima ne bi niko dosao.Ili odbojkasi.
 
Pre dva dana Bunjevcevic izjavi jkada bi imali 20 000 mesta za LOZE sve bi prodali. Znaci sever i Jug ,tradicionalno ISTOK slaba prodaja a treba im podrska deli karte, Isto je bilo i sa vaterpolistima,ili ono prvenstvo u atletici isto odlicno poseceno a zna se koliko Srbi vole da gledaju atletiku i pri tom da plate 1000 dinara, Jedino je bilo interesovanje za Ivanu Spanovic jer se znalo da moze dobro da skoci ostalim danima ne bi niko dosao.Ili odbojkasi.

Jug uvek ima dobru prodaju karata, kao i istok gde su uglavnom navijači iz Republike Srpske. Ne pričaj o stvarima o kojima pojma nemaš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top