Puder

ziasta, ako koristis onaj pupa u crvenoj ambalazi, cetvrtastog obilka, taj je zaista nekako prejak za lice, imam utisak da bukvalno ugusi kozu i nekako mi deluje stetno. Nemam herca da dam 3000 za chanelov ali sam ubedjena da je the best. Kupujem sutra niveu, treba mi nesto svakodnevno a lagano za kozu.
 
Devojke evo jos jednog saveta kad birate tecni puder: uzmite ZLATAN prsten i namazite malo tecnog pudera na pomenuti prsten i tom namazanom stranom povucite par linija po kozi podlaktice (kao da hocete tako da ga obrisete), videcete da ostavlja CRNE tragove... sto je vise tih crnih tragova iliti sto su oni tamniji to je puder stetniji za lice jer je to ziva koja se koristi za pudere... e sad najvise je ima u Dior-ovim puderima... To je info koju sam dobila od jedne sminkerke koja godinama radi na Pinku pa kontam ako je profesionalac zna sta prica... Znaci nije sve skupo i dobro za kozu mada ima fakat dobre rezultate trenutno.
 
Ma jedino sto mi se ne svidja kod niveine tonirane kreme je sto ne daj boze da dotaknem svetlu kosulju bradom ili obrazom... :evil: sve ostaje! E sad, videh da hvalite taj Max factor color adapt, pa me zanima da li i on ima slicne "performanse"??
 
Tamarela:
Ma jedino sto mi se ne svidja kod niveine tonirane kreme je sto ne daj boze da dotaknem svetlu kosulju bradom ili obrazom... :evil: sve ostaje! E sad, videh da hvalite taj Max factor color adapt, pa me zanima da li i on ima slicne "performanse"??


aha, i ja obozavam niveinu toniranu, al' se bas juce cudim sto mi na beloj rolki ostade polovina sa lica :?

max factor je odlican, al' je bre malo "tezak", ja ga stavljam samo uvece za izlaske
 
Max Factor koristim i preko dana, iako je tezak... ali, ne znam da li znate za neki sa manjom kilazom :D , za preko dana?
a onaj color adapt, znaci valja... :? videcu, mozda taj da probam..
 

Back
Top