psihoza

Plauerone

Primećen član
Poruka
777
dal se varam il sam negde procitao da covek koji ima psihozu ima dozivljaj da ga svi komentarisu i da cuje glasove .ja ponekad kada setam kroz svoj mali grad imam osecaj da me zmije koje sede po kaficima komentarisu .sta je od toga realno?Pravoslavno gledano -imamo necastive sile koje nam sapcu sa leve strane . ima neceg i u vaspitanju .dakle - da li vam se nekad cini kada setate da vas komentarisu zmije koje sede po kaficima i piju kafice ?
 
dal se varam il sam negde procitao da covek koji ima psihozu ima dozivljaj da ga svi komentarisu i da cuje glasove .ja ponekad kada setam kroz svoj mali grad imam osecaj da me zmije koje sede po kaficima komentarisu .sta je od toga realno?Pravoslavno gledano -imamo necastive sile koje nam sapcu sa leve strane . ima neceg i u vaspitanju .dakle - da li vam se nekad cini kada setate da vas komentarisu zmije koje sede po kaficima i piju kafice ?
po pravoslavlju ti zle sile šapću i sa leve i sa desne strane i odnapred i odpozadi iodozgo i odozdo...sa svake strane ima neko svoje značenje...na primer levo je kad ti sugerišu zlo, sa desne je kad te lažu da si dobar i podmeću ti zlo kao dobro...zaboravio sam za ostale strane koji je smisao...
 
dal se varam il sam negde procitao da covek koji ima psihozu ima dozivljaj da ga svi komentarisu i da cuje glasove .ja ponekad kada setam kroz svoj mali grad imam osecaj da me zmije koje sede po kaficima komentarisu .sta je od toga realno?Pravoslavno gledano -imamo necastive sile koje nam sapcu sa leve strane . ima neceg i u vaspitanju .dakle - da li vam se nekad cini kada setate da vas komentarisu zmije koje sede po kaficima i piju kafice ?

Oprosti, da li vidiš i čuješ zmije ili su one pristne tu figurativno?
Ako su figurativne, a nemaš nikakve druge simptome, osim tog osećaja, pre će biti da ti je na neki način malo poljuljano samopouzdranje.

Pzihoza ima različit spektar simptoma i ozbiljno je obolenje.
 
Oprosti, da li vidiš i čuješ zmije ili su one pristne tu figurativno?
Ako su figurativne, a nemaš nikakve druge simptome, osim tog osećaja, pre će biti da ti je na neki način malo poljuljano samopouzdranje.

Pzihoza ima različit spektar simptoma i ozbiljno je obolenje.
nije lepo od mene sto neke ljude nazivam zmijama .mislio sam na tracare malogradjanske
 
Oprosti, da li vidiš i čuješ zmije ili su one pristne tu figurativno?
Ako su figurativne, a nemaš nikakve druge simptome, osim tog osećaja, pre će biti da ti je na neki način malo poljuljano samopouzdranje.

Pzihoza ima različit spektar simptoma i ozbiljno je obolenje.
slabo se ljuljam zbog nekih zdravstvenih problema pa mi je poljuljano samopouzdanje
 
zmije koje sede po kaficima
:eek::zcepanje:Presimaptično!
Verovatno je teško živeti sa takvim mislima.
Kad prolazim kroz grad, najmanje me je briga da li me neko komentariše. Od stotina ljudi, možda to neko i radi, ali me uopšte ne intrigira ili smara. Doduše, ja kao moj uvaženi doktor prolazim gradom samo kad moram, a kad moram, to je da završim obaveze, a ne da razgledam šta ko radi.
 
Ma pusti tračare, njih ništa neće iskoreniti :)
Možeš npr. u trenutku kad se osetiš tako da samo kažeš sebi ono; Za dobrim konjem se prašina diže.
Ima i bolje, ali mi to prvo pade napamet :)
ti osecaji komentarisanja (nismo utvrdili da li su realni) su uglavnom vrlo negativni i neprijatni (samaranje) .nisam ni ja cvecka - kako sejes tako zanjes
 
dal se varam il sam negde procitao da covek koji ima psihozu ima dozivljaj da ga svi komentarisu i da cuje glasove .ja ponekad kada setam kroz svoj mali grad imam osecaj da me zmije koje sede po kaficima komentarisu .sta je od toga realno?Pravoslavno gledano -imamo necastive sile koje nam sapcu sa leve strane . ima neceg i u vaspitanju .dakle - da li vam se nekad cini kada setate da vas komentarisu zmije koje sede po kaficima i piju kafice ?

Ne znam da li se šališ ili ozbiljno pitaš.

Ako postavljaš ovo pitanje kao ozbiljno, mislim da odgovor ne možeš na nađeš na forumu ili na Guglu.

Psihoza je ozbiljna psihička bolest i ne treba da se prave šale kada je ta bolest u pitanju.
 

Back
Top