Psi express sata kartica

Ajte se malo uozbiljite, ne kapirate uopste filozofiju. Pare i entuzijazam nisu problem, imam sledece racunare:

1. ryzen 1600, asrock pro, 16gb, gtx 1600 6gb, 2tb drive + ssd.
2. q9650, 6gb ram, radeon 7750 2gb
3. j1900m, 4gb ram, 2tb + ssd.

Znaci, da hocu da teram nesto ozbiljnije, imma na cemu da teram. Vec na drugoj masini imam 6 sata slotova. Sad, koliko se greju i struje trose ove jace masine, a koliko struje jede ova treca masina. I ovo je *****, ako hocu mogu da kupim i jacu masinu od ove prve, ali mi ne treba.
Ne kapiram sta ima lose u nabudzivanju trece masine koja ce i onako da vrti par diskova i koja ne vrsi nikakvo transkodovanje jer tv u dugoj sobi podrzava sve moguce formate videa, audia, prevoda? Sve se vrti preko gigabitnog rutera, znaci, masina tri nista ne radi. Fakticki je jebeni nas i fajl server.
Ne znam sta je smesno?
 
30e. Ako si tako pametan nadji ti plocu u Srbiji koja ce da ima integrisanu procesor, grafiku i plocu, da ima pasivno hladjenje za te pare i jos da ima 4 sata slota pride. Nema u Srbiji toga, barem ne u ovom trenutku.
To je procesor koji ide u nas uredjaje, nije mu namena da igras crysis na njemu. Koga boli ***** sta je logicno, imam potrebu za necim sto zelim da uradim i ujedino nesto da naucim iz toga, boli me ***** za 30 evra.
 
30e. Ako si tako pametan nadji ti plocu u Srbiji koja ce da ima integrisanu procesor, grafiku i plocu, da ima pasivno hladjenje za te pare i jos da ima 4 sata slota pride. Nema u Srbiji toga, barem ne u ovom trenutku.
To je procesor koji ide u nas uredjaje, nije mu namena da igras crysis na njemu. Koga boli ***** sta je logicno, imam potrebu za necim sto zelim da uradim i ujedino nesto da naucim iz toga, boli me ***** za 30 evra.
30 je smesna cena ali bi smehotresno bilo da za glupu karticu das isto toliko.
Nemj da se ljutis ,ploca je odlicna ali ti bi hteo od nje da pravis neki regionalni media centar :lol:
 
30e. Ako si tako pametan nadji ti plocu u Srbiji koja ce da ima integrisanu procesor, grafiku i plocu, da ima pasivno hladjenje za te pare i jos da ima 4 sata slota pride. Nema u Srbiji toga, barem ne u ovom trenutku.
To je procesor koji ide u nas uredjaje, nije mu namena da igras crysis na njemu. Koga boli ***** sta je logicno, imam potrebu za necim sto zelim da uradim i ujedino nesto da naucim iz toga, boli me ***** za 30 evra.
Osim max. kapaciteta kontrolera, trebaš da obratiš pažnju i da li ima drajvere i za Win10/Linux ako koristiš nešto od toga!
 

Back
Top