Psi express sata kartica

Kazi mu - aplikativnim windows softverom aka diskpart gde se i podesava gpt ili mbr.
ne vidim razlog za korišćenje diskpart-a , ja to odradim kroz menagment konzolu windowsa
1581339850828.png
 
Stigla kartica, metoda instalacije je do jaja glupa. To ukapiras tek kad prevedes sa kineskog sta treba otprilike da radis. Vise je to stvar srece nego umeca ta instalacija jer nema sta ne jebbe prilikom instalacije.
Sajt kartice je vrh, brzina skidanja je onako, bas kineska, kao i kvalitet komponenti na kartici. Ako je ono sve kostalo 2e da se napravi ****** me.
Na kraju, ipak, nekim cudom radi. Vidi se treci disk, ali je kartica jedno veliko razocarenje. Preskupa za taj nivo kvaliteta i cimanja.
Pravi buvljacki kineski proizvod.
 
Stigla kartica, metoda instalacije je do jaja glupa. To ukapiras tek kad prevedes sa kineskog sta treba otprilike da radis. Vise je to stvar srece nego umeca ta instalacija jer nema sta ne jebbe prilikom instalacije.
Sajt kartice je vrh, brzina skidanja je onako, bas kineska, kao i kvalitet komponenti na kartici. Ako je ono sve kostalo 2e da se napravi ****** me.
Na kraju, ipak, nekim cudom radi. Vidi se treci disk, ali je kartica jedno veliko razocarenje. Preskupa za taj nivo kvaliteta i cimanja.
Pravi buvljacki kineski proizvod.
Kinezi slabo barataju sa engleskim! 'Plug and Play' su oni preveli kao 'Plug and Pray'! :bravo:
 
Stigla kartica, metoda instalacije je do jaja glupa. To ukapiras tek kad prevedes sa kineskog sta treba otprilike da radis. Vise je to stvar srece nego umeca ta instalacija jer nema sta ne jebbe prilikom instalacije.
Sajt kartice je vrh, brzina skidanja je onako, bas kineska, kao i kvalitet komponenti na kartici. Ako je ono sve kostalo 2e da se napravi ****** me.
Na kraju, ipak, nekim cudom radi. Vidi se treci disk, ali je kartica jedno veliko razocarenje. Preskupa za taj nivo kvaliteta i cimanja.
Pravi buvljacki kineski proizvod.
;) cuti barem ima hladnjak na cip-u.
 
Mislio sam da mi to neko sazvace, ali na kraju covek sve mora sam da zasuce rukave i da odradi. Generalno, ovo je pocelo zesce da me smara.
Još uvek možeš da kupiš USB-externo kućište i uvališ te diskove u njega! Uštekavaš prema potrebi ( na koju god mašinu hoćeš), manje zvrnda, duže traje, manja verovatnost da ti neki klinac kodira SVE dokumente itd! :bravo:
 

Back
Top