Prvi moler zaborava nema

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Gledam lični oglas ženska od 40 traži izgubljenog prijatelja molera koga je srela u BG nekih davnih dana...

I ne mogu da mi ne padne rečenica koja je tema ...........
To je tako romantično ženama (muškarci to vide kao isto sa onom poznatijom.....)

Eto za žene drastične razlike zbog forme, a muškarcima isto u obe varijante...

A jel istina moleri?
 
Da li si svestan da si počeo da pišeš malo nepovezano? Mislim, ranije je bilo teško ispratiti ali sad već ko da čitam manibalsa :(

Ako sam dobro shvatila temu (ako sam?!) nepotrebno se romantizuje nešto što nema korene u realnosti. To jest, načitali smo se knjiga mirjam i ruskih romana pa smo utripovali da momentom kidanja himena upravlja neka nezamenljiva sila kosmička koja possle iščezava, iako prosto..... nije tako. Pa onda, poput horoskopa, pročitaš negde istraživanje na uzorku od 1000 žena (a koje su se već "edukovale" na prethodno opisan način) i shvatiš..... ono kao, baš SHVATIŠ :lol: da je i sa tobom isto tako bilo..... to jest, da treba da bude, ili da će biti.
 
A da vi niste pomislile da treba samo ozbiljne teme da budu na forumu...
Pa pogledajte malo ženski kutak, pa ostale podforume...

Neka bude da sam pukao, šta reći nego potvrditi...a vi povezujte i šta ima i šta nema, ....Kad ima niste mi se pokazali, sad vozim tamo gde nema šta da se povezuje...a vi sad udrite kontru pa povezujte i tumačite i snove i javu....

Nego moleri , javite se, ovo je tema na muškom kutku , a javljaju se ........
 
A da vi niste pomislile da treba samo ozbiljne teme da budu na forumu...
Pa pogledajte malo ženski kutak, pa ostale podforume...

Neka bude da sam pukao, šta reći nego potvrditi...a vi povezujte i šta ima i šta nema, ....Kad ima niste mi se pokazali, sad vozim tamo gde nema šta da se povezuje...a vi sad udrite kontru pa povezujte i tumačite i snove i javu....

Nego moleri , javite se, ovo je tema na muškom kutku , a javljaju se ........

Patak, ako nisi procitao onda procitaj knjigu "Sol na nasoj koži" od Benoite Groult(mislim da ima i film). Mozda ces tu naci odgovor na tvoju temu ... ja odgovor vidim;) ali posto nisam moler:mrgreen: a i sada verovatno spadam isto pod "one ...:rumenko:" koje ti se nepozeljno javljaju, onda:neutral:

:cao:
 
Poslednja izmena:
A da vi niste pomislile da treba samo ozbiljne teme da budu na forumu...
Pa pogledajte malo ženski kutak, pa ostale podforume...

Neka bude da sam pukao, šta reći nego potvrditi...a vi povezujte i šta ima i šta nema, ....Kad ima niste mi se pokazali, sad vozim tamo gde nema šta da se povezuje...a vi sad udrite kontru pa povezujte i tumačite i snove i javu....

Nego moleri , javite se, ovo je tema na muškom kutku , a javljaju se ........

E,ako si nam rekao!:lol:
 
Gledam lični oglas ženska od 40 traži izgubljenog prijatelja molera koga je srela u BG nekih davnih dana...

I ne mogu da mi ne padne rečenica koja je tema ...........
To je tako romantično ženama (muškarci to vide kao isto sa onom poznatijom.....)

Eto za žene drastične razlike zbog forme, a muškarcima isto u obe varijante...

A jel istina moleri?

evo bas sam skoro olupao zid jednoj gospodji :hahaha:
 
Gledam lični oglas ženska od 40 traži izgubljenog prijatelja molera koga je srela u BG nekih davnih dana...

I ne mogu da mi ne padne rečenica koja je tema ...........
To je tako romantično ženama (muškarci to vide kao isto sa onom poznatijom.....)

Eto za žene drastične razlike zbog forme, a muškarcima isto u obe varijante...

A jel istina moleri?

jeste istina je ,boju i ne pamte al trpacinu itekako :lol:
 
u skladu s temom jel vas kontaktiraju ,sretnu slucajno, itd. neke bivse stare poznanice ....pa pocnu da vam se nabacuju nesvesne da ste ozenjeni... i kako reagujete? sta radite? jel isto kad je zena tu i kad nije ili ima razlike?? :rumenko:
 

Back
Top