prva ekonomska skola

U drugoj su pola streberi - pola blejaci, ali zato 70 posto burzuji...
Prva je jaca i ima veci status, peta nikako, tamo je raspad, gde ces u Rakovicu...

U drugoj mozes nesto da naucis, u prvoj verovatno vise, ali sa drugom je problem sto profesori nisu toliko zahtevni po pitanju gradiva koliko npr. oko discipline i ponasanja
 
Zapravo kad upises drugu vecina su streberi, ali se to onda s godinama menja...
I preterao sam, nisu bas u tolikom broju burzuji, ali ih ima stvarno dosta...
Ma upisi prvu...

Mada ja iskreno ne znam puno njih da su isli tamo, ali je realno jaca skola od druge i u centru je grada...
 
Ne znam kako je sad, nekad je to bila jedna od najboljih skola u Beogradu i bilo je tesko upisati se, samo najbolji su uspevali. Bila sam profesor devedestih, nekih osam godina, u tesko vreme. Kakvo je drustvo? Kao i svuda, ima raznih, zavisi ko ti odgovara i sa kime ces se uklopiti. Prva ekonomska je skola sa dugom tradicijom koju i dalje gaji, ponos je biti njen ucenik. Samo napred i bez straha!
 
Ne znam kako je sad, nekad je to bila jedna od najboljih skola u Beogradu i bilo je tesko upisati se, samo najbolji su uspevali. Bila sam profesor devedestih, nekih osam godina, u tesko vreme. Kakvo je drustvo? Kao i svuda, ima raznih, zavisi ko ti odgovara i sa kime ces se uklopiti. Prva ekonomska je skola sa dugom tradicijom koju i dalje gaji, ponos je biti njen ucenik. Samo napred i bez straha!
Uvek je bila okej i najbolja je medju ekonomskim
Al sad bas da je jedna od najboljih u celom Bg, nije
 

Back
Top