PRP kolena - lično iskustvo

PRP се показао као шећерна водица.
Људи који га раде и живе од њега га, нормално, и радо препоручују, али на званичној медицинској мрежи још увек нема доказа да је та метода успешна у лечењу било чега.

Obzirom na cenu tretmana uopšte me ne iznenađuje što se pojedini lekari prvo hvataju upravo ove terapije.
Ja sam imala sreće što je pored mene osoba hladne glave koja mi nije dozvolila da se do kraja zaletim inače bih samo bacila novac.

Odradila sam MR, dobila ličnu kartu povrede i to je to.
Dobih još jednu potvrdu da bi PRP tretman bio sasvim bespotreban u mom slučaju.

Svakako me čeka dug oporavak ali stanje nije toliko kritično kakvim mi ga je predstavio doktor koji je insistirao na PRP-u.
 
Obzirom na cenu tretmana uopšte me ne iznenađuje što se pojedini lekari prvo hvataju upravo ove terapije.
Ja sam imala sreće što je pored mene osoba hladne glave koja mi nije dozvolila da se do kraja zaletim inače bih samo bacila novac.

Odradila sam MR, dobila ličnu kartu povrede i to je to.
Dobih još jednu potvrdu da bi PRP tretman bio sasvim bespotreban u mom slučaju.

Svakako me čeka dug oporavak ali stanje nije toliko kritično kakvim mi ga je predstavio doktor koji je insistirao na PRP-u.
Svako je od nas sklon da prihvati neku jednostavniju i bezbolniju terapiju u nadi da ce mu bas takva
resiti problem, ali je nazalost ( uglavnom) tako da bez skalpela nema poboljsanja.

Budi strpljiva, sve ce biti OK.
 
Poslednja izmena:

Back
Top