Protesti ispred vlade Srbije

Hoćeš da se kladimo da mu to dođe drugi nick? Tog Boleta sam isprozivala pa se opet registrovao i leči komplekse istim rečnikom i neuspelim forama z:lol: Amaterizam na delu. Kad Bole uđe ovog nema i obratno. :zima: uostalom reći će nam administratori šta je, ja im baš poslala poruku po tom osnovu :zima2:

Vidiš kako sam se ja ispraksovala - kucam u isto vreme i kao Enchanted i kao neverujuidole i kao Milunka i kao rumenka z:Dz:Dz:D

Ma šta meni pričaš, ja sam Registra i Ironz:mrgreen:
 
A rekao Djilas na BG hronici da su te demonstracije problem posto blokiraju saobracaj i da se obratio muriji u vezi toga......kad je on lupao u serpe tada nije imalo veze sto je saobracaj blokiran


djilas zatvara saobracaj u nedelju nesto tipa `pesacka subota`, a organizuje se trka deda mrazova

sad, prave demonstracije ometaju saobracaj, a leba i igara zabavlja siroke mase bez obzira na zatvaranje saobracaja
 
kako vas volim tako pametne i mudre :lol: nema odgovora ni na jednoj temi ali ima spama... i trola... i nema registre nema lacija nema joma nema taba nema nikog :lol:

ajd belite ovaj forum vasim bedastocama al' bez mene... kad se unormalite ko ljudi ako umete mozemo da diskutujemo... :lol:
bar si mirno i kulturno otisao a ne ko prosli put kada si imo klimaketericni napad histerije , lajanja ,vredjanja i vristanja po formu , evo zasluzio si :poklon:z:hi:
 

Back
Top