Quantcast

Prostakluci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.101
Da li vas pale, uzbudjuju ili odbijaju zene (muskarci) koje izvaljuju prostakluke i vulgarizme svuda i na svakom mestu ko dobar dan?
Da li biste takvu devojku (decka) upoznali sa svojim prijateljima, roditeljima, rodbinom...
Da li ste bili nekad u drustvu takvih osoba i sta mislite o njima...

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.101
Ja bih odvela kod rodbine nekog kome je uzrečica reč jebemti (koja potiče od glagola jеbanje) pre nego što bih odvela nekog ko misli da je ženama mesto uz šporet ili da treba vratiti dušanov zakonik ili ko podržava nasilje nad crncima u americi a da pritom ne izgovori nijednu psovku
ih uzrecice..zamisli situaciju, odvede mladic devojku kod roditelja na upoznavanje
i povede se prica o higijeni i ona izvali...ja redovno brijem piiiip....jao, pa ja to ne mogu ni da napisem...:rotf:

Poruka
43.648
Mislim, obzirom da mnogi ovde to mogu da napisu, ja sticem utisak da tako govore i napolje...:lol:
kako ne, ja ujutru čim otvorim oči prvo viknem "de ste pićke"
odem po hleb i kažem pekaru "lep ti onaj stariji sin, jebobi"
onda odem na posao pa me neko iznervira i ja mu kažem "poljubiš me u piččku"
pa posle šetam polako do kuće i sve ******, piččka, ******, piččka
i onda dođem ovde i budem sva fina, prosto ljudi ne veruju da sam to ja

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.654
Da li vas pale, uzbudjuju ili odbijaju zene (muskarci) koje izvaljuju prostakluke i vulgarizme svuda i na svakom mestu ko dobar dan?
Da li biste takvu devojku (decka) upoznali sa svojim prijateljima, roditeljima, rodbinom...
Da li ste bili nekad u drustvu takvih osoba i sta mislite o njima...
mislis da li prdne u restoranu?

tuc muc

Poznat
Poruka
8.854
ih uzrecice..zamisli situaciju, odvede mladic devojku kod roditelja na upoznavanje
i povede se prica o higijeni i ona izvali...ja redovno brijem piiiip....jao, pa ja to ne mogu ni da napisem...:rotf:
Pa brate mili kako, pa zasto ni da napises, eto, a mislis li da je meni lako satima da manipulisem tom piiipkom cime stignem, cime god je dohvatim, pa nije, dabome da nije lako. :deda2:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.