ПРОСРПСКА ПАСМИНА

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Питање је просто и једноставно, каква је то сорта?
Каква је то врста која свесно и с намером потискује злочине над народом који као представља?
Док уједно велича сваку туђу жртву и сузе лије у име свих?
Какав је то сој који с злурадошћу испоручује своје држављане странцима?
Док ослобађа или се сматра не надлежним за злочине над народом који као представља?
Каква је то раса код које странци могу да се подсмевају, наређују и критикују како им воља?
Док се дигнут глас народа сматра хулиганством, говором мржње, дискриминацијом, национализмом?
Каква је то пасмина која окреће леђа пријатељима и пљује по неутралнима?
Док лиже задњицу злочинцима и доказаним непријатељима?




Волио бих чути Ваше одговоре, јер их сам не могу наћи.....
 
Питање је просто и једноставно, каква је то сорта?
Каква је то врста која свесно и с намером потискује злочине над народом који као представља?
Док уједно велича сваку туђу жртву и сузе лије у име свих?
Какав је то сој који с злурадошћу испоручује своје држављане странцима?
Док ослобађа или се сматра не надлежним за злочине над народом који као представља?
Каква је то раса код које странци могу да се подсмевају, наређују и критикују како им воља?
Док се дигнут глас народа сматра хулиганством, говором мржње, дискриминацијом, национализмом?
Каква је то пасмина која окреће леђа пријатељима и пљује по неутралнима?
Док лиже задњицу злочинцима и доказаним непријатељима?




Волио бих чути Ваше одговоре, јер их сам не могу наћи.....

vladajuca sorta :neutral:

ZIVEO GADAFI!!! :mrgreen:
 
Има она народна: "ДАЛА БАБА ДИНАР ДА СЕ УХВАТИ У КОЛО... А ПОСЛЕ ДВА ДА СЕ ПУСТИ..." Свако од наших људи почев од СМ су живели у уверењу ДА ЋЕ ДА НАДИГРАЈУ, ПРЕДРИБЛАЈУ, ИЗРАДЕ ЗАПАДНИ ОЛОШ - али ови чим то осееете МЕЊАЈУ ЕКИПУ... сами су криви, сами су се "ухватили у коло" --- и сада једу оно што се не једе.
Све више ми се намеће мисао да наше људе прво КУПЕ, затим ПРОТЕЖИРАЈУ, УЗДИЖУ али са одређеним "роком трајања" - док у међувремену не купе друге слуге И СВЕ ЈЕ ТО ЈЕДАН РИНГИШПИЛ НА КОМЕ СЕ САМО СМЕЊУЈУ НАШЕ БАРАБЕ КОЈЕ ОНИ И ПОСТАВЉАЈУ И СМЕЊУЈУ. Е сад делује просто невероватно НА ШТА СВЕ ПРИСТАЈУ И КАКО И КОЛИКО ГМИЖУ ОВЕ СЛУГЕ НА ВЛАСТИ - тако да ја мислим да они то чине зато ШТО СУ ИЗЛОЖЕНИ СТАЛНИМ ПРЕТЊАМА ЈЕР ТИ СТРАНЦИ СИГУРНО ИМАЈУ ДОВОЉНО МАТЕРИЈАЛА И ДОКУМЕНАТА ДА ИХ СМЕСТЕ НА 1 000 ГОДИНА РОБИЈЕ...
 
Има она народна: "ДАЛА БАБА ДИНАР ДА СЕ УХВАТИ У КОЛО... А ПОСЛЕ ДВА ДА СЕ ПУСТИ..." Свако од наших људи почев од СМ су живели у уверењу ДА ЋЕ ДА НАДИГРАЈУ, ПРЕДРИБЛАЈУ, ИЗРАДЕ ЗАПАДНИ ОЛОШ - али ови чим то осееете МЕЊАЈУ ЕКИПУ... сами су криви, сами су се "ухватили у коло" --- и сада једу оно што се не једе.
Све више ми се намеће мисао да наше људе прво КУПЕ, затим ПРОТЕЖИРАЈУ, УЗДИЖУ али са одређеним "роком трајања" - док у међувремену не купе друге слуге И СВЕ ЈЕ ТО ЈЕДАН РИНГИШПИЛ НА КОМЕ СЕ САМО СМЕЊУЈУ НАШЕ БАРАБЕ КОЈЕ ОНИ И ПОСТАВЉАЈУ И СМЕЊУЈУ. Е сад делује просто невероватно НА ШТА СВЕ ПРИСТАЈУ И КАКО И КОЛИКО ГМИЖУ ОВЕ СЛУГЕ НА ВЛАСТИ - тако да ја мислим да они то чине зато ШТО СУ ИЗЛОЖЕНИ СТАЛНИМ ПРЕТЊАМА ЈЕР ТИ СТРАНЦИ СИГУРНО ИМАЈУ ДОВОЉНО МАТЕРИЈАЛА И ДОКУМЕНАТА ДА ИХ СМЕСТЕ НА 1 000 ГОДИНА РОБИЈЕ...

Све је то лепо што ти пишеш, ал си се оградио на политичаре.
Шта је са онима што их слепо следе, без паре и динара?
Што су им сви други ближи сем оних којима припадају?
Како настаје та сорта, мимо политичара који раде из интереса?
 
Питање је просто и једноставно, каква је то сорта?
Каква је то врста која свесно и с намером потискује злочине над народом који као представља?
Док уједно велича сваку туђу жртву и сузе лије у име свих?
Какав је то сој који с злурадошћу испоручује своје држављане странцима?
Док ослобађа или се сматра не надлежним за злочине над народом који као представља?
Каква је то раса код које странци могу да се подсмевају, наређују и критикују како им воља?
Док се дигнут глас народа сматра хулиганством, говором мржње, дискриминацијом, национализмом?
Каква је то пасмина која окреће леђа пријатељима и пљује по неутралнима?
Док лиже задњицу злочинцима и доказаним непријатељима?




Волио бих чути Ваше одговоре, јер их сам не могу наћи.....

Kakav je ovo verbalni proliv?

Ebote, ima li ovde neko normalan??? :eek:
 
Све је то лепо што ти пишеш, ал си се оградио на политичаре.
Шта је са онима што их слепо следе, без паре и динара?
Што су им сви други ближи сем оних којима припадају?
Како настаје та сорта, мимо политичара који раде из интереса?

ODAVNO JE RAZRADJEN TAJ MEHANIZAM ..

NA TEMI LIBIJA POSTAVIO SAM ODLICNU ANLIZU SERGEJA KARA MURZE ,, Энциклопедия методов пропаганды. (Как нас обрабатывают СМИ, политики и реклама) ,, - U KOM JE OJASNJENO DA PREKO POLA STANOVNISTVA BILO KOJE DRZAVE MOZE DA PRIHVATI BILO KAKVU PROPAGANDU - PA CAK I OVAKVU KOU SI TI POSTAVIO , JER NEMAJU MENTALNU SNAGU I LICNI MORAL DA SE SUPROSTAVE LAZI I MANIPULACIJI . .. OVO JE NAJKRACE OBJASNJENJE - ANALIZA JE DUGACKA ...
 
ODAVNO JE RAZRADJEN TAJ MEHANIZAM ..

NA TEMI LIBIJA POSTAVIO SAM ODLICNU ANLIZU SERGEJA KARA MURZE ,, Энциклопедия методов пропаганды. (Как нас обрабатывают СМИ, политики и реклама) ,, - U KOM JE OJASNJENO DA PREKO POLA STANOVNISTVA BILO KOJE DRZAVE MOZE DA PRIHVATI BILO KAKVU PROPAGANDU - PA CAK I OVAKVU KOU SI TI POSTAVIO , JER NEMAJU MENTALNU SNAGU I LICNI MORAL DA SE SUPROSTAVE LAZI I MANIPULACIJI . .. OVO JE NAJKRACE OBJASNJENJE - ANALIZA JE DUGACKA ...

Лепо објашњење.
Једноставно гутају припремљену пропаганду.
И дакле илузија је било какав покушај таквима презентовати истину?
 
Каква је то врста која свесно и с намером потискује злочине над народом који као представља?
Nzm na koga misliš, ali Sonja Biserko sigurno nije relevantan primerak ovog naroda...
Док уједно велича сваку туђу жртву и сузе лије у име свих?
Svaka tuđa žrtva se mora priznati, pogotovo ako je njen krvnik pripadnik našeganaroda, ne razumem, da ne bi možda trebali da zataškujemo sopstvene zločine?
Какав је то сој који с злурадошћу испоручује своје држављане странцима?
Ne i obične građane ;)
Док ослобађа или се сматра не надлежним за злочине над народом који као представља?
Oslobađa? Nenadležnim? :think:
Каква је то раса код које странци могу да се подсмевају, наређују и критикују како им воља?
:roll:
Док се дигнут глас народа сматра хулиганством, говором мржње, дискриминацијом, национализмом?
:rotf: Jadni mawi hywingachići... :rida:
Каква је то пасмина која окреће леђа пријатељима и пљује по неутралнима?
Okreće leđa prijateljima? :think: Pljuje po neutralnima? :think:
Док лиже задњицу злочинцима и доказаним непријатељима
I tako :roll:



Волио бих чути Ваше одговоре, јер их сам не могу наћи.....
:hvala:
 
Лепо објашњење.
Једноставно гутају припремљену пропаганду.
И дакле илузија је било какав покушај таквима презентовати истину?

Nije - postepeno i argumentovano se jednom delu takvih mogu ,, mozgovi postaviti na mesto ,, . Mukotrpno ..... znas i sam kako to ide - na tom si poslu ... :bye:
 
Питање је просто и једноставно, каква је то сорта?
Каква је то врста која свесно и с намером потискује злочине над народом који као представља?
Док уједно велича сваку туђу жртву и сузе лије у име свих?
Какав је то сој који с злурадошћу испоручује своје држављане странцима?
Док ослобађа или се сматра не надлежним за злочине над народом који као представља?
Каква је то раса код које странци могу да се подсмевају, наређују и критикују како им воља?
Док се дигнут глас народа сматра хулиганством, говором мржње, дискриминацијом, национализмом?
Каква је то пасмина која окреће леђа пријатељима и пљује по неутралнима?
Док лиже задњицу злочинцима и доказаним непријатељима?


Волио бих чути Ваше одговоре, јер их сам не могу наћи.....

Poštovani gradžanine, odgovor na ovo pitanje je sasvim prost.

Opisani u navedenom pitanju su vrsta koju jedan deo ovog naroda (prvi ili drugi ??? Ebem li ga koji je) zove : žutaći, demokrate ili DOSovci.

To je pasmina koja je gajena 90.ih rukom i novcem naših najboljih prijatelja, onih koji nemaju alternativu. Šta još reći, mutanti ...
 

Back
Top