Proslost

Recimo da sam do desetog brojala,iza toga je postalo ne bitno,a i broje se samo kvalitetne partije...
Sve prave ribice pate od amnezije tako da je pravi diplomatski odgovor:ne secam se,i trepnes par puta... :roll:
Eto to bi mu rekla,pa nek se misli...
 
vlada_82:
Devojke koliko ste iskrene svojim momcima kad je u pitanju proslost? Jel uvek kazte sve iskreno, ili sakrijete neku erotsku avanturu? Da li ste iskrene kada kazete sa koliko ste njih spavale pre tog decka? :?:

he he he
u mom slucaju nije ih bilo preterano mnogo
ali veruj mi da nikad nisam sela da ih IZBROJIM
 
vlada_82:
Devojke koliko ste iskrene svojim momcima kad je u pitanju proslost? Jel uvek kazte sve iskreno, ili sakrijete neku erotsku avanturu? Da li ste iskrene kada kazete sa koliko ste njih spavale pre tog decka? :?:

Izrachunas,oduzmesh,saberesh pa onda vidim koliko mi odgovara 8)
 
vlada_82:
Devojke koliko ste iskrene svojim momcima kad je u pitanju proslost? Jel uvek kazte sve iskreno, ili sakrijete neku erotsku avanturu? Da li ste iskrene kada kazete sa koliko ste njih spavale pre tog decka? :?:
Niti sam ikada putala niti sam dozvoljavala da me to neko pita.Nije vazno sta je bilo pre vazno je sta je sada.Moje misljenje je da je svaki sledeci uvek drugi.
 
ako nas nije briga,sto vi onda lazete?
ranije bilo drugi. sad smo svakoj treci.

pa vise ste vi nesigurne kad lazete.

sa druge strane vas razumem. svaka avantura mora makar da malo lici na ozbiljnu vezu.pa ne zelite da vas shvati neozbiljno odmah. zato smanjujete broj.neka taj trip ozbiljnosti i nadanja potraje. dok traje.posle ponove.

samo se vi devojke i zene ovde mnogo folirate. ko da ste sa ko zna..... a koji pas mnogo laje, malo ujeda.
 
Princeza:
Sta god da kazemo ne valja (ili je previse ili je premalo) tako da je najbolje izbegavati temu.

slazem se potpuno, i onda jos krenu sa nekim pitanjcima i jer je l' te oni bi bas sve da znaju i onda na kraju zazalim sto sam ista rekla...tako da je lepo rekla neka forumasica (sorry ne mogu da se setim koja :oops: ) samo kazes ne znam, slegnes ramenima i slatko trepnes i sve bude opet ok, kad ne zna nema sta da ga kopka :wink:
 
kebda:
jagodica:
mislim da bih rekla poshteno osim ako to nije opasno po mene. onda bih cutala i odmakla se. kao sad


alo "vocka" taman posla ISKRENO, pa ne da bi to "on" iskoristio nego bi natovarila bezveze problemcic koji u korenu i nije problemcic jer PROSLOST NE MOZE I NETREBA da se IZBRISE.
bilo lepo = sad se prepricava
bilo lose = sad je BIVSI

jel tako tako je i zato POZDRAV ZENAMA SA FORUMA!

al sam slihtara!!!!! :oops:

pa necu da je brishem ali ne moram svima da pricham sve. ne znam da li bih izdrzhala s nekim 'njim' ako moram tako da ne pricham sve.
 
u stvari to i nema veze sto je taj musko..odnosilo bi se i na neku npr drugaricu
lupam mozhda!
ali nekako ne smesh nekim ljudima sve da ispricas..i onda uvek ima mala barijera..i ok ti je neko vreme i da pricate o vremenu ali nikad ne smes sve da kazes jer ko zna shta bi bilo i tako...drugari ste
 
srebro:
Danas se Beogradjanke(95%)dele na dve grupe-
1. Fuksare
2. Mladje od 15
Tužno ali istinito...
I većina ih laže čim zinu. :evil:

pa nije tuzno...znaci da se smore s jednim likom..eto
ako govoris o promiskuitetu
mislim kako ti znash sta radi 95% beogradjanki, ako poznajes uvr glave 200 zena, a od toga malo bolje 20. jedino ako si svaku 'overio' pa osecas
 
Covek je mislio na nesto drugo.Posto se forumasice proseravaju o tome kako nije bitno ovo, ono i kako su iskrene i postene zasto lepo ne kazu svom decku:
'Lepo mi je sa tobom ali bio je jedan lik pre tebe koji me ubio od qrca.Bolji je od tebe, fakat je ali vezbacemo mi zajedno.Bacices ga ti u zasenak, samo tako.'
Znaci, iskrenost koju zene propagiraju ne bi trebala da naskodi, jer 99% zena i na forumu i u stvarnom zivotu tvrdi da nema uspesne veze bez iskrenosti i poverenja.Pa budite iskrene onda...
 
snoshaj efendija:
Covek je mislio na nesto drugo.Posto se forumasice proseravaju o tome kako nije bitno ovo, ono i kako su iskrene i postene zasto lepo ne kazu svom decku:
'Lepo mi je sa tobom ali bio je jedan lik pre tebe koji me ubio od qrca.Bolji je od tebe, fakat je ali vezbacemo mi zajedno.Bacices ga ti u zasenak, samo tako.'
Znaci, iskrenost koju zene propagiraju ne bi trebala da naskodi, jer 99% zena i na forumu i u stvarnom zivotu tvrdi da nema uspesne veze bez iskrenosti i poverenja.Pa budite iskrene onda...


Gde si bre efendija?
Nema te sto godina....


Što se teme tiče, ja bih rekla da se malo mojih poznanica odlučilo na brak ili ozbiljnu vezu sa nekim ko im ne odgovara kvalitativno u sexu.
Imam prijateljicu koja se zabavljala 6 god sa dečkom a onda ga je prevarila sa drugim koji joj je pokazao šta tu sve ima i naravno da je za par nedelja ostavila dečka i eno je sad u braku sa bivšim švalerom, imaju klinku od 2 godine i dosadni su kao proliv, stalno pričaju o logopedu, vrtići. hrani itd
Malo se rasplinuh ali pametan si čovek pa me razumeš :wink:
 
apotekarka:
snoshaj efendija:
Covek je mislio na nesto drugo.Posto se forumasice proseravaju o tome kako nije bitno ovo, ono i kako su iskrene i postene zasto lepo ne kazu svom decku:
'Lepo mi je sa tobom ali bio je jedan lik pre tebe koji me ubio od qrca.Bolji je od tebe, fakat je ali vezbacemo mi zajedno.Bacices ga ti u zasenak, samo tako.'
Znaci, iskrenost koju zene propagiraju ne bi trebala da naskodi, jer 99% zena i na forumu i u stvarnom zivotu tvrdi da nema uspesne veze bez iskrenosti i poverenja.Pa budite iskrene onda...


Gde si bre efendija?
Nema te sto godina....


Što se teme tiče, ja bih rekla da se malo mojih poznanica odlučilo na brak ili ozbiljnu vezu sa nekim ko im ne odgovara kvalitativno u sexu.
Imam prijateljicu koja se zabavljala 6 god sa dečkom a onda ga je prevarila sa drugim koji joj je pokazao šta tu sve ima i naravno da je za par nedelja ostavila dečka i eno je sad u braku sa bivšim švalerom, imaju klinku od 2 godine i dosadni su kao proliv, stalno pričaju o logopedu, vrtići. hrani itd
Malo se rasplinuh ali pametan si čovek pa me razumeš :wink:

Samo mi nije jasno da li je njen bivsi toliko los u krevetu ili je sadasnji toliko maestralan...
I ne mogu da zamislim da ja ostavim devojku zato sto na primer, nece da radi oral.Mislim da je sex bitan ali ne toliko da se iskljucivo zbog njega kidaju veze od nekoliko godina.
 
malecka:
a zasto ga muskarci uopste postavljaju, sta time dobijaju? nekako imam utisak da se to cesce javlja kod nesigurnih mladica... jel sam u pravu???

nesigurni i 'fuj" POSESIVNI.
I NISU MLADICI NEGO MAGARICI!
treba puno strpljenja sa vama zenama! :wink:

apotekarko :D
 
snoshaj efendija:
Covek je mislio na nesto drugo.Posto se forumasice proseravaju o tome kako nije bitno ovo, ono i kako su iskrene i postene zasto lepo ne kazu svom decku:
'Lepo mi je sa tobom ali bio je jedan lik pre tebe koji me ubio od qrca.Bolji je od tebe, fakat je ali vezbacemo mi zajedno.Bacices ga ti u zasenak, samo tako.'
Znaci, iskrenost koju zene propagiraju ne bi trebala da naskodi, jer 99% zena i na forumu i u stvarnom zivotu tvrdi da nema uspesne veze bez iskrenosti i poverenja.Pa budite iskrene onda...

Evo meni radosti, vratija se... brinuh se ja, kako vidim bez razloga :wink:
 
snoshaj efendija:
apotekarka:
snoshaj efendija:
Covek je mislio na nesto drugo.Posto se forumasice proseravaju o tome kako nije bitno ovo, ono i kako su iskrene i postene zasto lepo ne kazu svom decku:
'Lepo mi je sa tobom ali bio je jedan lik pre tebe koji me ubio od qrca.Bolji je od tebe, fakat je ali vezbacemo mi zajedno.Bacices ga ti u zasenak, samo tako.'
Znaci, iskrenost koju zene propagiraju ne bi trebala da naskodi, jer 99% zena i na forumu i u stvarnom zivotu tvrdi da nema uspesne veze bez iskrenosti i poverenja.Pa budite iskrene onda...


Gde si bre efendija?
Nema te sto godina....


Što se teme tiče, ja bih rekla da se malo mojih poznanica odlučilo na brak ili ozbiljnu vezu sa nekim ko im ne odgovara kvalitativno u sexu.
Imam prijateljicu koja se zabavljala 6 god sa dečkom a onda ga je prevarila sa drugim koji joj je pokazao šta tu sve ima i naravno da je za par nedelja ostavila dečka i eno je sad u braku sa bivšim švalerom, imaju klinku od 2 godine i dosadni su kao proliv, stalno pričaju o logopedu, vrtići. hrani itd
Malo se rasplinuh ali pametan si čovek pa me razumeš :wink:

Samo mi nije jasno da li je njen bivsi toliko los u krevetu ili je sadasnji toliko maestralan...
I ne mogu da zamislim da ja ostavim devojku zato sto na primer, nece da radi oral.Mislim da je sex bitan ali ne toliko da se iskljucivo zbog njega kidaju veze od nekoliko godina.


Podrazumeva se da je bilo i drugih neslaganja ali dobar sex i neizvesnost su prevagnuli nad izvesnošću i navikom.
 
Moja prošlost, moja stvar, uopšte ne dozvoljavam priče na tu temu. Ni ja ne pitam za prošlost, tako da nemam nameru da se ikome pravdam. To je moja slatka tajna :wink: :D
 

Back
Top