Prosecna tezina?

Molim 300 grama sa sirom


BurekSaSirom.jpg



:heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 
Mislim da nema svrhe raspravljati o njihovim dubinama i sirinama posto sve imaju deckice sa ogromnim kitama (minimum 23cm) tako da je to sve razvaljeno. Mene zanima kojoj je najteza posto su uglavnom u godinama kad im se nagomilavaju masne naslage na usminama. Ja mislim da im je prosek tezine p.icke oko pola kilograma.

hajde da sada picku poredimo sa slaninom, pa da zabe pocnu da padaju sa neba...da se najedu slanine:mrgreen:
 
Mislim da nema svrhe raspravljati o njihovim dubinama i sirinama posto sve imaju deckice sa ogromnim kitama (minimum 23cm) tako da je to sve razvaljeno. Mene zanima kojoj je najteza posto su uglavnom u godinama kad im se nagomilavaju masne naslage na usminama. Ja mislim da im je prosek tezine p.icke oko pola kilograma.

ako je zena visoka oko 160 teska oko 50kg i crnka bubreg joj je prosecne tezine oko 250gr.ako joj je duzina leve noge 1,20 dobijamo velicinu od 208,3333...uvelicavajuci sa zemljinom tezom za 3,5% po okretu finalna tezina iznosi oko 322 gr...al bez interakcije :lol:
 

Back
Top