Prolupali političari :)

Mi spadamo u te druge....:roll:


I ovi spadaju u te druge...

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/m1D-c46XFX4&hl=en_GB&fs=1&rel=0&color1=0x402061&color2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/m1D-c46XFX4&hl=en_GB&fs=1&rel=0&color1=0x402061&color2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed>
</object>[/YOUTUBE]

A ovi.....su najgori...

 
A ne zbuni se kada podigne 2000 EUR svakog meseca?

Толико излапео још није. z:mrgreen: Дај му још 3 године, баш да видимо да ли ће моћи да ради било шта... не браним га ја зато што је министар бре људи, него зато што је стар човек... а према седој коси треба имати поштовања... и ти " гафофи " су за мене прихватљиви... јер знам да кад ја у тим година одем на пијацу рецимо, показаћу на краставац рецимо и рећи даћете ми кило овог парадајза... z;) Иначе мислим да ме је Роко већ питао нешто слично... јесте...

:arrow:

Jel' da? Ne zna kako se zove i koja je danas godina, ali mora da bude ministar u tadicevom rezimu?

Ма не мора, него реално и да није министар о5 би матор човек тако забадао, то није ништа чудно, тако да кажем... Е, сада, онај горе примерак, што је јасно показао да нема ни основно образовње, је већ за забринути се... :think:
 
Толико излапео још није. z:mrgreen: Дај му још 3 године, баш да видимо да ли ће моћи да ради било шта... не браним га ја зато што је министар бре људи, него зато што је стар човек...
Нико га и не напада што је министар него зато што поред пензије прима и плату....као да је стручњак националне агенције за свемирске летове...да ради као ентузијаста па да му се опраштају гафови и онај што сакрива ствари по кући...како оно беше, онај немац...
 
Нико га и не напада што је министар него зато што поред пензије прима и плату....као да је стручњак националне агенције за свемирске летове...да ради као ентузијаста па да му се опраштају гафови и онај што сакрива ствари по кући...како оно беше, онај немац...

Господин Алцхајмер. z:) Чекај, ово су за мене неки нови моменти, како је могуће да неко прима плату и пензију у исто време? z:shock:
 
Господин Алцхајмер. z:) Чекај, ово су за мене неки нови моменти, како је могуће да неко прима плату и пензију у исто време? z:shock:
Немој ми рећи да ниси знао да Кркобабић прима и пензију и плату?!
Господине Коштуница, драго ми је да сам вас упознао!
 
Немој ми рећи да ниси знао да Кркобабић прима и пензију и плату?!
Господине Коштуница, драго ми је да сам вас упознао!

Нисам живота ми. Задовољство је само моје господине, пошто ме бољим и часнијим презименом нисте могли назвати. z:) Увек Коштуница... можда необавештен, али свакако поштен! z:D
 
Једва нађох...
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Najplaceniji-penzioner-u-vlasti.lt.html

Krkobabićeva primanja će, kada se sve stavi na papir, mesečno iznositi oko 150.000 dinara, što je oko 1.800 evra. Vicepremijer, koji je radio puni radni vek, kako je i sam potvrdio, sada prima najvišu penziju po starom zakonu koja iznosi oko 60.000 dinara. Istovremeno će mu osnovna plata kao potpredsednika vlade biti još 90.000 dinara.

Видиш, није на одговарајућој теми....
 
Једва нађох...
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Najplaceniji-penzioner-u-vlasti.lt.html

Krkobabićeva primanja će, kada se sve stavi na papir, mesečno iznositi oko 150.000 dinara, što je oko 1.800 evra. Vicepremijer, koji je radio puni radni vek, kako je i sam potvrdio, sada prima najvišu penziju po starom zakonu koja iznosi oko 60.000 dinara. Istovremeno će mu osnovna plata kao potpredsednika vlade biti još 90.000 dinara.

Видиш, није на одговарајућој теми....


Sta znam...opet je i u zbiru manje nego sto primaju daleko vece stetocine...ups...htedoh reci zgubidani po skupstini i sire:zima2:

A da ga ne branim , evo zameram mu i sto je opet aktivirao i sina penzionera i snaju i...ajde da ne nabrajam svu mu blizu i dalju familiju sto se uhlebise kao razni zamenici gradonacelnika itd...z:cry:

Kada bi se svi oni vratili na svoja vekovna ognjista, pardon, u svoje kuce, krckali to sto imaju i ostavili nas na miru da se nekako vadimo iz ovog gliba i mulja...eee, kako bi to bilo fino:zstidljivko:
 
Sta znam...opet je i u zbiru manje nego sto primaju daleko vece stetocine...ups...htedoh reci zgubidani po skupstini i sire:zima2:

...

Мислиш на ове?
Poslanici primaju tri prosečne plate za premalo rada

Autor: Ekipa „Blica“ | Foto:FoNet | 22.09.2008. - 06:00
skupstina-v.jpg

Političari su u Srbiji na samom vrhu po platama i na dnu po ugledu i poverenju. Primanja poslanika u Skupštini Srbije su viša od tri prosečne plate u Srbiji, a toliko primaju i brojni pomoćnici ministara, savetnici, generalni sekretari, gomila administrativaca, koji nas za sada nisu uverili da su ta primanja zaista i zaslužili.

http://www.blic.rs/temadana.php?id=57841
 

Back
Top