ПРОКЛЕТА АВЛИЈА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Мало, мало, па на овим странама прочитам,
како се појединци залажу за поновно успостављање неке федерације са Црном Гором,
како се они залажу за јединство, српског и црногорског народа,
који је исти, а по њима опет некако различит...
Ти исти, као да су већ заборавили, да смо до пре неку годину
живели скупа у истом дворишту, и да су они, или њихови рођаци
били покретачи одвајања Црне Горе из те ПРОКЛЕТЕ АВЛИЈЕ....
Чак им није било доста што су пошпли својим путем,
него су се утркивали, да међ првима признају независност Косова...
Сад нам продају ми.да за бубреге, да треба поново да се ујединимо...
Црна Гора, онако...ојачала...и Србија...крња, без Косова, њима захваљујући...
Е па господо драга...да вас обавестим, уа нисмо заинтересовани за
поновно оживљавање ПРОКЛЕТЕ АВЛИЈЕ... и многа чуда,
која би сте нам донели у мираз....
СРБИЈА ВЕЋ ИМА ЈЕДНО СВЕТСКО ЧУДО...ЂАВОЉУ ВАРОШ...
:per: :per: :per:
 
I Ja se grozim svih onih koji se bore za zajednistvo pravoslavnih drzava :manikir:... Al opet , preko 50 % Srba je za zajednicu sa Rusijom pa necu da ispadam osobenjak .. i glup u drustvu .. a i svi su mi pravoslavci u porodici .. a porodica je osnovna celija drustva ... :think: .. Zato se zalazem za Rusko -Srpsku Imperiju koja ce se prostirati od Jadranskog do Japanskog mora - jer hebes drzavu koja nema 15 vremenskih zona .. :think:
 
I Ja se grozim svih onih koji se bore za zajednistvo pravoslavnih drzava :manikir:... Al opet , preko 50 % Srba je za zajednicu sa Rusijom pa necu da ispadam osobenjak .. i glup u drustvu .. a i svi su mi pravoslavci u porodici .. a porodica je osnovna celija drustva ... :think: .. Zato se zalazem za Rusko -Srpsku Imperiju koja ce se prostirati od Jadranskog do Japanskog mora - jer hebes drzavu koja nema 15 vremenskih zona .. :think:
Па може и ова варијанта,
али без Црне Горе...
:per: :per: :per:
 
Мало, мало, па на овим странама прочитам,
како се појединци залажу за поновно успостављање неке федерације са Црном Гором,
како се они залажу за јединство, српског и црногорског народа,
који је исти, а по њима опет некако различит...
Ти исти, као да су већ заборавили, да смо до пре неку годину
живели скупа у истом дворишту, и да су они, или њихови рођаци
били покретачи одвајања Црне Горе из те ПРОКЛЕТЕ АВЛИЈЕ....
Чак им није било доста што су пошпли својим путем,
него су се утркивали, да међ првима признају независност Косова...
Сад нам продају ми.да за бубреге, да треба поново да се ујединимо...
Црна Гора, онако...ојачала...и Србија...крња, без Косова, њима захваљујући...
Е па господо драга...да вас обавестим, уа нисмо заинтересовани за
поновно оживљавање ПРОКЛЕТЕ АВЛИЈЕ... и многа чуда,
која би сте нам донели у мираз....
СРБИЈА ВЕЋ ИМА ЈЕДНО СВЕТСКО ЧУДО...ЂАВОЉУ ВАРОШ...
:per: :per: :per:

to svetsko čudo niti nam je trebalo niti nam treba, to je kao čičak.
 
Jednom je neko rekao da privreda Pančeva iznosi koliko i privreda CG. Pa koji će nam moj onda ? Da zauzmu pola diplomatskih mesta ? Da za ukupnu politiku i ukupnu budućnost imaju pola prava ? Ma ajde bre ... Daleko im lepa kuća.
 
Sta vam nije dosta bilo one federacije a i drzave SHS,,,pa i onima sa manjim kvocjentom inteligencije biilo bi dovoljno ..:whistling:

kada se netko opece shvati da ne gura ruku u vatru ..izgleda da je treba odrezati da se shvati ....:think:

mi bar naucili iz prve ...;)
makar eto guramo se u evropu ...:cool:


:bye:
 
Pa , poznavajuci kakvi smo ljudi...delimo se i multipliciramo u drzave i drzavice...jedino realno i pozeljno je stvaranje SSZ ( Savez Srpskih Zemalja) ili USZ ( Ujedinjene Srpske Zemlje) koje bi obuhvatale RS, Crnu Goru, Srbiju sa krunom u Beogradu kao objedinjujucim faktorom.
 
Ma svuda gde je siromaštvo tela i duha jake su podele cepa se sve što može...Prvo da podignemo standard pa ćemo lakše...Isticati ujedinjenje kao prioritet kad je Srbija u socijalnom viru koji je vuče dole,samo još dodatni teret.
 
Ma svuda gde je siromaštvo tela i duha jake su podele cepa se sve što može...Prvo da podignemo standard pa ćemo lakše...Isticati ujedinjenje kao prioritet kad je Srbija u socijalnom viru koji je vuče dole,samo još dodatni teret.

Ovo me podseti Gogo na teorije kreacionista koje sam skoro citala. Naime , oni tvrde da je na zemlji sve sklono propadanju, rastakanju...sve tezi da se razlozi i nestane, a darvinovci tvrde kako je proces upravo obrnut tj. od nicega - stvara se nesto.

Nije tema , ali me asociralo. Tako i mi.Razlazemo se na delove i delice...nikad kraja.:)
 

Back
Top