Quantcast

Program za mp3 katalog

gockey

Zainteresovan član
Poruka
159
Cini mi se da se program zove mp3 selektor, veoma je mali i skroman, ali chupa mp3 fajlove i od njih pravi obican tekstualni fajl sa njihovim imenima (nazivima pesama). Tako nesto... Ako ne nadjes na netu, javi mi se na pp pa cu probati ja da ga nabavim...nekako :)
Pozdrav

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Agent Orange:
Slazem se sa ovim programom, mada ovaj program nije bas iskljucivo za MP3 datoteke..

Ipak, cuo sam, mada nisam probao ni jedan od nekih MP3 organizera i kataloga, pogledacu pa cu napisati..

Gore pomenuti program je gotovo nezamjenjiv za katalogizaciju CD-ova.. Koristim ga i meni je gotovo nezamjenjiv, mada kako rekoh za MP3 postoje zasebni programi..

Poz.

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Where Is It nije besplatan program.. Komercijalan je, placa se.. Postoji tral verzija a aktuelna je...
3.71 i moze da se skine trial sa ove stranice:
http://www.whereisit-soft.com/

Za prethodni program malo objasnjenja..

Very Advanced Random Playlist Generator - pravi playlist za winamp prema zadatim parametrima
Spajanje više MP3 baza
Automatski update postojećih i brisanje nepostojećih fajlova iz baze koji su uneti sa hard diska
Statistika o najčešće slušanim pesmama iz kolekcije
Ubacivanje direktorijuma sa hard diska koji su podložni promenama
Automatski update ID3 tagova i masovno editovanje tagova
Eksportovanje lista u HTML

Poz.

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Slazem se za where is it stvarno je najbolji. Samo da kazem ako neko ima problema sa duplim pesmama ima program mp3filter koji pronalazi duple pesme po raznim kriterijumima. Mislim da ce nekome biti zanimljivo. pozz.

Pjer_Nis

Ističe se
Poruka
2.889
Ja koristi 'Cathy', mali je, oko 50k, ne instalira se, besplatan je, brz, za par sekundi analizira dvd pun sitnih fajlova, daje pretrazivanje, i setanje po diskovima kao da su u drajvu. Kome treba neka mi se javi na pp da mu posaljem mailom.

RedDragon

Obećava
Poruka
77
Hvala. Probacu ove programe. Sto se tice filmova za njih koristim ant movie i zadovoljan sam sa njim. Probao sam where is it ali kod njega mi se ne svidja sto kada prebacim folder iz catalog taba u categories tab ne mogu da vidim pesme koje su u tom folderu (kada dva puta kliknem na folder u categories tabu otvara mi se njegov properties a ne folder)

Zool

Ističe se
Poruka
2.224
za exportovanje liste pesama u HTML format mozete koristiti i Winamp:
ubacite sve pesme u playlistu,i pri dnu imate dugme Misc.tu kliknete pa na Generate HTML playlist,pa opet Generate HTML Playlist.kada se pojavi HTML lista idete file=>Save As...i to je to.poz

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.