Quantcast

Program za fudbalsku statistiku...

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
77.555
skini spoort keeping sto je neko ovde na formu pre mesec ili dva linkovo. Sjajan program. Ja kad ne znam neki rezultat umesto da se smaram sa netom jednostavno skinem update i dobijem sve podatke. Imas sva moguca takmicenja od lige sampoiona do nase fudbalske lige.

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
tab503:
skini spoort keeping sto je neko ovde na formu pre mesec ili dva linkovo. Sjajan program. Ja kad ne znam neki rezultat umesto da se smaram sa netom jednostavno skinem update i dobijem sve podatke. Imas sva moguca takmicenja od lige sampoiona do nase fudbalske lige.

Ok za rezultate... ali mi treba o statistici pojedinih timova... kako su igrali... dali igraju over ili under i tako te stvari... Statistika...

Macro_ek

Primećen član
Poruka
506
Ja trazim nesto ovako.... kao pomoc pri kladjenju... da mi pomogne da vidim koji su timovi igrali najvise X ili koji igraju najvise 0-2 gola i sl....

Ovo je Sooccer Stats Tracker 3.0 i program je fenomenalan ali ne mogu da nadjem lijek za njega (ima li ga ko??)... ovo je demo verzija i ne mogu da je update-ujem...

sstracker6xe.jpg

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.