Procenjivanje

Poruka
15.196
Volela bih da bar petina bude odgovor na temu u medjuvremenu sta pisete ne zanima me. :lol:
Stalno slusam da zene procenjuju muskarce po novcu, sposobnosti, novcu, ambicioznosti, novcu, koliki mu je :mrgreen:
Zanima me da li devojku sa kojom ulazite u nesto ozbiljnije (vezu, zajednicki zivot, nesto da lici na vezu, buducu majku svoje dece, sve zavisi koliko vam je i sta ozbiljno) procenjujete samo na osnovu si.sa i guze? :lol: :rumenko:
Nebitno vam je da li ima fakultet ili osnovnu skolu, onako najiskrenije , da li ima dobru platu, kakva je osoba? :zper:
Da cujem i to pa mogu da mrem :hvala:
 
Bilo ih je tri, sve su bile lepe i dobre, nisam mogao da se odlučim
Upitah prvu:
"Koliko je 2+2"
"Četiri!" grmnu ona, ko iz topa.
Pomislih da je račundžija, što znači i da je materijalista
Isto upitah drugu, a ona reče:
"Može da bude 3, a može da bude i pet"
Pomislih da je neki filozof, ko će se sa njom natezati, bolje je to na vreme vezati, i zaobići u širokom luku...
Isto upitah treću, a ona reče:
"To je tačno onoliko koliko ti kažeš da jeste.."
Pomislih da je pokorna, poslušna, dobra žena što čeka sa toplom supicom, i ugrejanom sobicom, pravi melem za svakog muškarca, naš san, ostvarenje holivudske iluzije, podrša i u dobru, i u zlu...
Šta misliš koju sam odabrao?
Pa, onu...sa najvećim sisama :prstic:
 
Devojka koja želi imati Lautnera mora biti psihički stabilna i vrlo inteligentna,potom mora imati strahovito dobro dupe i lep osmeh,mora biti Evropljanka ili bar da su joj preci iz Evrope.....a za ostalo ćemo da se dogovorimo.
 
Poslednja izmena:
Pa naravno a me zanima. Zanima me i kako izgleda i kakva je osoba. Mislim, može samo fizički izgled da prođe ali samo na kratko. Ako počne da mi ide na nervus pudendus, automatski se 'oladim, pa makar dotična bila miss universe.

ne trpim plitke osobe u svojoj okolini ni kao prijatelje, a kamoli nešto više.
 
Volela bih da bar petina bude odgovor na temu u medjuvremenu sta pisete ne zanima me. :lol:
Stalno slusam da zene procenjuju muskarce po novcu, sposobnosti, novcu, ambicioznosti, novcu, koliki mu je :mrgreen:
Zanima me da li devojku sa kojom ulazite u nesto ozbiljnije (vezu, zajednicki zivot, nesto da lici na vezu, buducu majku svoje dece, sve zavisi koliko vam je i sta ozbiljno) procenjujete samo na osnovu si.sa i guze? :lol: :rumenko:
Nebitno vam je da li ima fakultet ili osnovnu skolu, onako najiskrenije , da li ima dobru platu, kakva je osoba? :zper:
Da cujem i to pa mogu da mrem :hvala:

bitno mi je da ima svoj zivot, da je inteligentna i porodicna.
i da nije bas skrndelj posto ni ja nisam.
nikad nebi ozenio neku radnicu u butiku ili prodavnici i sl. ma koliko bio zaljubljen itd.
jebaljke su super, ali su ipak samo jebaljke.
 
Volela bih da bar petina bude odgovor na temu u medjuvremenu sta pisete ne zanima me. :lol:
Stalno slusam da zene procenjuju muskarce po novcu, sposobnosti, novcu, ambicioznosti, novcu, koliki mu je :mrgreen:
Zanima me da li devojku sa kojom ulazite u nesto ozbiljnije (vezu, zajednicki zivot, nesto da lici na vezu, buducu majku svoje dece, sve zavisi koliko vam je i sta ozbiljno) procenjujete samo na osnovu si.sa i guze? :lol: :rumenko:
Nebitno vam je da li ima fakultet ili osnovnu skolu, onako najiskrenije , da li ima dobru platu, kakva je osoba? :zper:
Da cujem i to pa mogu da mrem :hvala:

Ne mora da ima nista.Bitno je da nije baksuz u smisli da ti non stop ide uz tukija:lol: da ne laze bar u pocetku:hahaha: i tako to..U glavnom da je ok osoba,da ne koketira u prisustvu svog muskarca,da joj ne stizu sms-ovi u sred noci od toboznjih "prijatelja"..Da ne jede go..a o muskarcevom bratu,sestri,najboljem prijatelju..Da je uredna..ali sve sto sam nabrojao je deo osnovne kulture,mislim da bi trebalo da se podrazumeva:)
Da bi muskarac resio da neku odabere,mora imati neko pocetno poverenje u devojku.Mislim na normalne muskarce,ne na paljevine ili poremecene.
Za ovakve i slicne savete u buduce naplacujem pivom:manikir:
 

Back
Top