Procenat glasova

Lule

Iskusan
Poruka
6.175
Zašto se glasovi izraženi u procentima ne slažu sa glasovima izraženim u njihovom broju?
Ovo sam primetila i ranije. Screenshot_2024-03-24-17-07-21-502_com.android.chrome.jpg
Da li se ne ažurira u realnom vremenu? Ali to nema smisla jer se ukupni glasovi ažuriraju kao i raspored u procenatima samo ne raspored glasova. Ili ima veze sa višestrukim glasanjem, što opet nema smisla.
 
Zašto se glasovi izraženi u procentima ne slažu sa glasovima izraženim u njihovom broju?
Ovo sam primetila i ranije. Pogledajte prilog 1520290
Da li se ne ažurira u realnom vremenu? Ali to nema smisla jer se ukupni glasovi ažuriraju kao i raspored u procenatima samo ne raspored glasova. Ili ima veze sa višestrukim glasanjem, što opet nema smisla.
Sve je regularno. Možeš to utvrditi ovde: https://percentagecalculator.net/
 
Луле, много примећујеш као ДБ :D
Nije to ništa spec. Neki broj x.33 ili x.66, tj. x.67 se dobija deljenjem sa 3, 6, 9, 18 pa posle ev. množenjem sa još nečim...A ovde se vidi da zbir nije ni 9 ni 18 ni ništa tako.
Recimo 100/18 = 5,55...
5.555...x3=16.666...ili
5.555...x6= 33.333...
dok 100 sa 19 je 5.*|#$!("? nigde trojki ni šestica :mrgreen: :) ;)
 
Nije to ništa spec. Neki broj x.33 ili x.66, tj. x.67 se dobija deljenjem sa 3, 6, 9, 18 pa posle ev. množenjem sa još nečim...A ovde se vidi da zbir nije ni 9 ni 18 ni ništa tako.
Recimo 100/18 = 5,55...
5.555...x3=16.666...ili
5.555...x6= 33.333...
dok 100 sa 19 je 5.*|#$!("? nigde trojki ni šestica :mrgreen: :) ;)
Капирам, него ја никад ни не обратим пажњу на анкете.
Имала си још нешто специфично, неки број прегледа...
Рођена си за унутрашњу контролу 😁
 
Zašto se glasovi izraženi u procentima ne slažu sa glasovima izraženim u njihovom broju?
Ovo sam primetila i ranije. Pogledajte prilog 1520290
Da li se ne ažurira u realnom vremenu? Ali to nema smisla jer se ukupni glasovi ažuriraju kao i raspored u procenatima samo ne raspored glasova. Ili ima veze sa višestrukim glasanjem, što opet nema smisla.
varaju nas...pokrali su anketu ....da protestvujemo dok ne prestanu da varaju i da tražimo da se oglasi EU :p
 
Капирам, него ја никад ни не обратим пажњу на анкете.
Имала си још нешто специфично, неки број прегледа...
Рођена си за унутрашњу контролу 😁
Tad sam slučajno pogledala u statistiku (inače ne marim za to, nisam tolki kišni čovek
:mrgreen:
) i u tom trenutku je bilo 44 444 055 poruka. I rekoh, baš da uhvatim kad bude 44 444 444. Zašto - pa eto tako, 44 444 444, you know. Htela da proračunam kad će se to otprilike desiti, vidim poruke se nižu, a statistika i dalje stoji na 44 444 055.
I tako, rešim da protestujem kod uprave.
:rtfm:


A ovo sam primetila još ranije, kad je broj glasova bilo manji, tipa 5 glasova, a procenat na 25, 50, 75%, samo tad nisam reagovala. Eto šta bude kad se ne reaguje odmah. :mrgreen:
 
Такође је у то време је највећи српски форум имао дупло мање посетилаца од Ана форума, сад има 4 пута више.
И у сваком тренутку форум има готово 100 гостију присутних на једног члана.

Неко штелује бројке.
 

Back
Top