Procena

giselle

Primećen član
Poruka
911
Acer Aspire ax3812
Windows 7 64-bit
CPU: q8300 INTEL CORE 2 QUAD
Memory 4GB ddr2
HDD 1 TB
Odd: DVD supermulti
VGA ATI Radeon HD 4350 512 MB

U pitanju je komp. sa malim kucistem.
Koliko moze da se dobije ukoliko se proda?
Hvala unapred!
 
Koje je ovo cepanje. Sve je OK osim grafičke kartice. Nema potrebe da ga prodaješ. To jeste dobra računaljka ali ne možeš uzeti mnogo za nju. Zašto prodaješ računar?
 
ne vezano za postavljaca teme znam puno ljudi koji prodaju dobre racunare jer im je novac potreban ,kriza .. s druge strane oni koji bi da kupe nemaju para ,kriza,pa je uwek u igri neka kompenzacija tipa 10kubika drva za komp ili yugo45,16vek placanje u naturi ,a ko ima turu neceg prezivece ova vremena...0no sto me nervira to su antikviteti p4 od 100e bez monitora
 
ne vezano za postavljaca teme znam puno ljudi koji prodaju dobre racunare jer im je novac potreban ,kriza .. s druge strane oni koji bi da kupe nemaju para ,kriza,pa je uwek u igri neka kompenzacija tipa 10kubika drva za komp ili yugo45,16vek placanje u naturi ,a ko ima turu neceg prezivece ova vremena...0no sto me nervira to su antikviteti p4 od 100e bez monitora

Monitori se obično ....posebno kupuju...pa se tako i prodaju....a neki put ne želiš ni da ga prodaš....

Imam crt monitor Samsung SyncMaster 997 19" 4:3 ....toliko je ..DOBAR...da ga ...NIKADA NEBI PRODAO...:).
 
Đe ti to neće trebati? Probaj odigrati Crysis na njemu...... Molim te, preklinjem te..... nemoj prodavati!!!

Možeš uzeti za njega 300 i još koji €. A ako kupiš GFX od 100€ možeš imati bijesan stroj.
 
Poslednja izmena:

Back
Top