Problemi kod otvaranja internet stranica...

DaRkGuitaRist88

Ističe se
Poruka
2.941
Problemi kod otvaranja internet stranica...

Imam problem kod otvarnja pojedinih internet stranica kao sto su yahoo, face book i jos neki ne mogu da udjem desi se neka greska!!!

Error!
Unable to complete secure transaction

You tried to access the address https://login.facebook.com/login.php?login_attempt=1, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.

Secure connection: fatal error (301)

https://login.facebook.com/login.php?login_attempt=1

The certificate has expired.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.



izadje mi ovo obavestenje jel znate kako moze da se otkloni i resi ova stvar?:dontunderstand::dash::sad2:
 
nema to veze sa tim sto delite adsl, koji ruter koristite? trazio sam po netu, ali preciznog resenja nema, neki cak pominju i provajdera, jesi proverio sa njima? ja ti mogu nabrajati stvari koje bi mogle da uticu na tvoj problem, a na tebi je da li hoces da ih probas. pada mi na pamet da nije neki virus, pa skeniraj sistem sa malwarebytes-om, spybot-om, koji antivirus koristis?
 
nema to veze sa tim sto delite adsl, koji ruter koristite? trazio sam po netu, ali preciznog resenja nema, neki cak pominju i provajdera, jesi proverio sa njima? ja ti mogu nabrajati stvari koje bi mogle da uticu na tvoj problem, a na tebi je da li hoces da ih probas. pada mi na pamet da nije neki virus, pa skeniraj sistem sa malwarebytes-om, spybot-om, koji antivirus koristis?

Koristim avast!
 
nema to veze sa tim sto delite adsl, koji ruter koristite? trazio sam po netu, ali preciznog resenja nema, neki cak pominju i provajdera, jesi proverio sa njima? ja ti mogu nabrajati stvari koje bi mogle da uticu na tvoj problem, a na tebi je da li hoces da ih probas. pada mi na pamet da nije neki virus, pa skeniraj sistem sa malwarebytes-om, spybot-om, koji antivirus koristis?

Ne mogu da verujem samo sam izbrisao tamo history i odjednom sve radi bez problema!!!:think::think::eek:
 

Back
Top