Quantcast

PROBLEM

Party Boy

Iskusan
Poruka
5.353
ne znam sta vise da radim,u pocetku samo kada idem na youtube komujuter bi se sma od sebe cudno gasio(kuciste) ne i monitor kao da pretisnem sleep,a to ne radim,sada je poceo stalno,sta bi to moglo da bude...pocinje da me nervira,nesto pocnem da radim po netu,on se tek ugasi..:sad2:

Arhimedes

Veoma poznat
Poruka
14.988
Jesi li ga nekad čistio?
Otvori kućište i pažljivo usisaj prašinu iz kućišta i onda četkicom i još bolje štapćima za uši očisti kulere na mrešnom napajanju, procesoru i na grafičkoj ako ga imaš. Ja moj procesor čistim štapićima za uši. I onda izvrši izduvavanje prašine jačim fenom ili ako možeš izduvnom stranom usisivača. I onda ponovi usisavanje iz kućišta i to bi bilo to. Trebalo bi da radi normalno bez gašenja.
Inače računar bi se tako trebao čistiti saka tri do četiri meseca i ne bi bilo problema.

Poslednja izmena:

Party Boy

Iskusan
Poruka
5.353
Jesi li ga nekad čistio?
Otvori kućište i pažljivo usisaj prašinu iz kućišta i onda četkicom i još bolje štapćima za uši očisti kulere na mrešnom napajanju, procesoru i na grafičkoj ako ga imaš. Ja moj procesor čistim štapićima za uši. I onda izvrši izduvavanje prašine jačim fenom ili ako možeš izduvnom stranom usisivača. I onda ponovi usisavanje iz kućišta i to bi bilo to. Trebalo bi da radi normalno bez gašenja.
Inače računar bi se tako trebao čistiti saka tri do četiri meseca i ne bi bilo problema.
Hvala na savetu,malo sam neuredan,nemam vreme za neke bitnije stvari,kamoli za komp,danas se bacam na ciscenje

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.