Problem sa tel dvojnikom

  • Začetnik teme Izmaltretirana
  • Datum pokretanja
I

Izmaltretirana

Gost
Ja sam ona sto je trazila stan sa tel, jer u svom ne mogu imati tel.Nasla sam stan, gazdarica kaze nema dvojnika i ja se opustila dok mi jednom nije zakucao covek na vrata i optuzio me da uzimam vezu.Shvatim da je dvojnik izvinem se, on uporan da ja podnesem zahtev za razdvajanje tel, kaze rekli mu u Telekomu da moze, a ja jer ja koristim internet.Coveku se ne placa pa bi mene da zezne.Lepo ga pitam kada mu najvise treba tel. da ne idem tada on kaze treba mu ceo dan.
Prenesem gazdarici sve sa molbom da podnese tu molbu za razdvajanje, ona ga zvala i njoj rekao treba mu tel ceo dan, ali ona nece da podnosi molbu, verovatno da nebi placala.
Ja smanjim ulaske danju, zaista, najvise sam ulazila nocu, od 22-23 pa do kasno, racunam spava covek.Mada mi se desavalo da ceo dan ne dignem slusalicu niti odem na net i udjem oko 21h jedan sat tek dolazi cica i lupa mi na prozor.
Elem ja kasnije ulazila, tek jutros eto ti ga opet(dolazio je al ja nisam htela otvarati)i ja mu lepo kazem da sam smanjila net, da ima dvojnika i ne moze uvek imati tel liniju slobodnu, on spominje prosli mesec ja kazem da kada sam saznala za dvojnika, smanjila sam, da je zaista bezobrazan, ne znam sta on zeli, da se zali Telekomu a ne meni, i da podnese molbu za razdvajanje on kaze da podnesem ja.
Rekoh mu da ne dolazi vise kod mene jer sam smanjila ulaske i da nema smisla, tek on spomenu kako u ponoc nema veze!!!Ja ga pitam jel spava on tek on mene pita ljuto jel spavam ja, ja kazem ne spavam, i on kao dobro, preteci i ode.
Ja lepo ne znam sta da radim???
Sad ne smem ni nocu da ulazim, pa jel on vampir???
Kako da resim ovo?Ako ima mogucnosti koliko se ceka na razdvajanje telefona i koliko kosta to da li neko zna???Ja bih platila ako nije neka velika suma.
Bojim se dici ce slusalicu celu noc ili ce mi nekog za vrat staviti.Sta da radim?Hvala U pitanju je Zrenjanin.
:(
 
I ja imam slicnih problema. pre 3 godine dobio sam i ja dvojnika, mog komsiju, koji je na kvarno u telekomu sredio da dobije broj preko nekog prijatelja. Moji tel. racuni su oduvek bili veliki i nisam mogao da verujem da sam i ja dvojnik.
Da je covek bio korektan prema meni bio bih i ja prema njemu, ali njemu uvek treba tel. lupa mi na vrata, zove me na mob. itd. Jednostavno ga ignorisem sto bi i tebi preporucio. On zna da po 3-4 sata razgovara tel. ili mozda njegova cerka vodi ljubav preko zice, i nikada mu nisam lupao na vrata. kod nas vlada pravilo KO PRVI UZME VEZU NJEGOVA JE!
Ako ti taj komsija podigne slusalicu ppreko cele noci da bi te zeznuo, ti sutra podigni slusalicu preko celog dana i idi do nekog internet kafea i uzivaj. pretpostavljam da je njegov racun oko 100din. i da se nocu budi da proveri da li mu je linija slobodna da bi mogao ako mu nije dobro da pozove hitnu pomoc. Kazi mu da sa njim nemas nista i da je on pretplatnik isto ko i ti i da ako mu se nesvidja to moze slobodno da se zali telekomu i da trazi odvajanje, mada ja mislim da je od toga slaba vajda. Pozdrav!
 
kada mozete bar da se raspravite sa dvojnicima.Meni dvojnici dodju ,bolesno se izvicu ,izvredjaju,i zaprete fizicki...ne stignem ni rec da kazem u svoju odbranu...ne mogu da verujem da postoje takvi ljudi...sada se dobro zakljucam i strepim kao zec kada uzmem vezu...Pozdrav
 
Saznaj koji je broj tvog dvojnika uzmi mobilni i sledeca dva meseca mu ne daj da spava, ni nocu ni danju, zvrckaj ga na svakih 10 min, usred noci...

Ima sam da iskljuci telefon ili da trazi promenu broja od telekoma...

moj prijatelj tako resio bezobraznog dvojnika u naselju brace jerkovic...
 
ZA IZMALTRETIRANU:
Pravo na podnosenje zahteva za razdvajanje dvojnika ima iskljucivo vlasnik telefona tj. onaj na cije se ime vodi tel.Tako ti lepo uputi komsiju u Sluzbu za pretplatnicke odnose u Telekomu a oni ce mu lepo sve objasniti,jer ti tu apsolutno nemozes nista.
Pozdrav i nadam seda ces problem uspesnoresiti
 
Pronadji dvojnicku kutiju koja se najverovatnije nalazi negde u hodniku, pa se prikaci na njegove parice (telefonska zica koja ide unjegov stan). Okreni neki hotlajn broj u Gvadalahari i ostavi podignutu slusalicu jedan vremenski period (najbolje celu noc). Ponovi ovaj postupak nekoliko puta. Uradi to i sledeceg meseca. Pazi da te ne uhvate. Srecno :D
 

Back
Top