Quantcast

Problem sa Task Managerom

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.236
Бар да каже: успео сам, нисам успео, то ми је помогло, то није... а оно постави дотични питање и вапи за помоћ и нестане, е те се види да нема ни један одсто елементарног васпитања. :roll: Нит хвала нит не хвала, ни овако, нит онако :roll:

Европо огради бодљикаву жицу и не пуштај нас себи 1000 година. Ми смо зрели да се вратимо у пећине.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
63.416
drinjaca je potpuno u pravu. Brate najvise su me uvek nervirali likovi koji postave nesto, pola foruma se polomi da im pomogne a ovi ne da hvala nisu rekli nego nisu ni obavestili sta su na kraju uradili a to ako nista drugo, nalaze barem osnovno domace kucno vaspitanje ;)

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
ma tebra instalirao si softwawre- program koji blokira task manager. imao sam isti problem sa tim. pronadji program i izbrisi ga ili tamo u programu imas da podesis da ti radi. Pozz
Imao sam sličan problem, i možda je čovek u pravu... Ne znam o kom programu se radilo, pre bih to nazvao virus (Kaspersky mi je to prijavio kao Worm) ali sam problem rešio samo reinstalacijom sistema...

Moguće je da je problem takođe do administratora, kao i što kaže Windows...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.