problem sa starom verzijom XP-a

Dača R

Aktivan član
Poruka
1.157
E ovako ljudi, imam problem a mislim da resenja nema na ovim dosadasnjim temamam...bar ih ja nisam nasao.Koristim PC racunar i imam XP professional service pack 1 i sad me to naravno onemogucava da koristim razne nove programe (konkretno, MSN vise ne zeli da mi otvori dok ne apdejtujem windows). E sad, postoji kao ta neka opcija windows update preko interneta i hteo sam da probam tako ali moj problem je sto na C: imam jako malo prostora (1.3 gb) jer je i hard mali pa me strah da ce taj update nesto da zezne na toj C particiji, pogotovu ako mi ostavi malo prostora. I da li ce taj window update da obrise neke moje podatke koje imam...ne znam...totalno sam izgubljen po tom pitanju. Jel imate neki savet ???

Hvala unapred!!!
 
Imam vise saveta... Ocisti C particiju... Pretpostavljam da imas i D particiju, tako da sve tvoje stvari na D... Na C im nije mesto... Takodje pobrisi sve sa desktopa (osim precica) jer je i to sve na C prticiji... Ako treba uradi uninstal nekih nepotrebnih programa... Ocisti temp fajlove... Koristi Ccleaner...

Zatim, ne radi Windows update... Pretpostavljam da imas piratsku verziju OS... Inace eto tebe opet ovde po nove savete...

Skini samo Service Pack 2 ili 3, koji god ti mislis da ti je potreban i samo njega instaliraj... I uzivaj...
 

Back
Top