Problem sa memorijom mobilnog tf

limunada

Buduća legenda
Poruka
32.309
U poslednje vrijeme pojavljuje mi se na mobilnom poruka da na tf nema vise memorije i da nije moguc prijem sms i mms poruka.
Takodje ni galerija sa slikama se ne moze otvoriti.Inace,na tf imam samo osnovne aplikacije tipa fb,viber i mesindzer i mozda oko dvadesetak slika.Znaci,nista posebno,sto i dosad nije bilo.Obrisala sam svu kes memoriju i sve sto se moglo obrisati,prebacila sve sto je moglo na sd karticu...ali opet isti problem.Telefon je samsung galaxy grand prime i taman mu je istekla garancija od dvije godine.:)
Ima li pomoci?
 
Ima obrisi nepotrebne aplikacije i igrice ... isgurno imas gomilu ..

Posle kes memorije jedino to pomaze ili hard reset, ali to brise potpuno sve podatke koje imas.

U tome je stvar...ne da nemam gomilu,nego nemam nijednu.Imam samo viber,fejs i mesindzer...a to sam imala i prije i nije bilo problema.
Jednostavno kao da je memorija necim zauzeta,a nema nista sto mogu da izbrisem.
 
U tome je stvar...ne da nemam gomilu,nego nemam nijednu.Imam samo viber,fejs i mesindzer...a to sam imala i prije i nije bilo problema.
Jednostavno kao da je memorija necim zauzeta,a nema nista sto mogu da izbrisem.

Ako treba izbrisi i ta tri programa,samo zapisi na papir username i pasword za sve programe,da bi vratila sve kontakte koje imas.Mozda su i oni napunjenji raznim apdejtima.
 
Kako si brisala kes memoriju `? Iz recovery?

u "pametnom menadzeru"nadjem svaku aplikaciju i pojedinacno obrisem.

- - - - - - - - - -

Povremeno treba i izbrisati slike,t.j. prebaciti na Komp ili lap,sta vec imas ili na neki veci flash,a takodje i iz galerije.

prebacila sam ih...ostalo je mozda desetak i one zauzimaju malo memorije,bar tako pise.
najvise zauimaju aplikacije,a kako njih da izbrisem kad mi trebaju.
 
u "pametnom menadzeru"nadjem svaku aplikaciju i pojedinacno obrisem.

- - - - - - - - - -



prebacila sam ih...ostalo je mozda desetak i one zauzimaju malo memorije,bar tako pise.
najvise zauimaju aplikacije,a kako njih da izbrisem kad mi trebaju.

OK izgleda ne znas da pristupis recovery , bolje onda da ne cackas.

Skini ovu aplikaciju, sam Google je preporucuje a i pravi

Files by Google

link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.nbu.files&hl=sr

Ima detaljnu analizu pa javi sta si uradila.

- - - - - - - - - -

sta je file menager?

Ovo iznad sto sam postavio.
 
Evo meni nalazi 217MB



Screenshot_20181123-183916.jpg
 

Back
Top