Quantcast

Problem sa internetom (kineski telefon)

Zen12

Početnik
Poruka
2
Ovako, na mom telefonu (kinez, Ulefone S7) imam jedan problem. Naime, ja ukljucim prenos podataka, ali mi internet ne funkcionise, ne mogu da ga koristim uopste. Sa druge strane, pored ikone za mrezu na vrhu ekrana mi konstantno pise 3G, bez obzira da li je prenos podataka ukljucen ili ne.
Sva podesavanja za internet su ispravna, dobio sam ih od Vipa

Svaka pomoc dobrodosla!

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
11.764
ImamTeslin telefon sa dve kartice 063 i 064.063 mi je glavna,t.j. u slotu 1 i na njoj imam 3G mrezu,a na 064 samo G mrezu,ali Viber i WatsApp mi rade na obe kartice.Doduse nemam paket sa netom,vec koristim WiFi sa kompa,ali net radi dobro an obe kartice.Cak mi je 064 Pripeid.Pregledaj dobro podesavanja na obe SIM kartice.

BojaMagije

Elita
Poruka
17.555
to se meni desavalo sa meizu i to sa telekom mrezom, sa telenorom nije bilo tog problema. ja sam morala da idem u mts da mi rade neko posebno podesavanje da bih imala net, pri tom dovoljno bi bilo da izvadim karticu pa da telefon ne moze automatski da nadje mrezu, nego bih opet morala da idem u mts. na kraju sma presla u telenor, plus sam kupila i drugi fon tjah xiaomi. sad imam telenorovu karticu, ne znam kako bi se ponasaoa fon u mts mrezi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.