Problem sa instagramom

__djikiii__

Početnik
Poruka
15
Zdravo ljudi, imam problem oko instagram profila. Naime, pre dva meseca kad sam htela da uđem na Ig, pojavilo mi se obaveštenje DOBIJTE POMOĆ OKO PRIJAVLJIVANJA. Dokazala sam da je profil moj, menjala šifru, slala mail instagramu, poslali mi kôd, slikala papir sa njim i svoj selfi, ali Ig mi i dalje ne dozvoljava da se ulogujem. Da li iko zna o čemu se radi? Hvala
 
Jesu li ti bilo sta odgovorili na mail?Da ti nije neko preuzeo nalog pa slao spam ili nedozvoljen materijal?

Ne znam da li je neko preuzeo nalog, jer sam svakodnevno imala uvid u to šta se objavljuje. Niko mi se od pratilaca nije žalio da mu stiže nešto što ne treba. Niti sada, kad nalogu nemam pristup, nema nikakvih objava. Ig help centru sam slala mailove za pomoć, oni mi pošalju kod koji moram da napišem na papiru i da se slikam sa tim. Pošaljem im, oni odgovore, pošalju link za reset lozinke i svega i opet ništa 🙄
 
Jesu li ti bilo sta odgovorili na mail?Da ti nije neko preuzeo nalog pa slao spam ili nedozvoljen materijal?
Otvori novi profil
Ma otvorila sam, odmah sutradan, znam da je minimalna šansa da vratim nalog koji je aktivan, postoji i nije ugašen, mogu da ga vide svi pa čak i ja. Samo mu nemam pristup. Samo 7 godina ode tek tako
 
Pritisni ovo zaboravili ste sifru..onda ti pise mail da ukucas.Onda ce ti doci poruka na mail.
To se pojavi, onda odem na tu pomoc i sledi slanje na mail, posalju kod, ali nista ne pomaze
20210108_183055.jpg
 

Back
Top