Problem s "PlanPlus 2006"

cau-cau

Zainteresovan član
Poruka
222
Upravo sam hteo da instaliram LEGALNI disk. Međutim javlja mi grešku , koja izgleda ovako ;
Greška 1606. Mrežnoj lokaciji %USERPROFILE%\RECENT\ ne može biti pristupljeno

ako neko zna nek pomogne, pošto njihova tehnička podrška radi samo radnim danima a ko će da čeka ponedeljak.
 
Pa izgleda da ćeš ti da čekaš,nema tu pomoći,ili ne valja disk,ili je nešto do njih pošto ne verujem da ti ne znaš da instaliraš disk,a ja imam Plan plus ali nije L............i nisam imao nikake probleme prilikom instalacije.........
 
Imao sam i ja onu staru verziju, naravno piratsku ali eto resih da kupim bar jedan legalan softver. Ali ocigledno nije mi se posrecilo.
Inace kosta samo 450 dinara i ima ga i na kioscima i kod ulicnih prodavaca u Knezu, ja sam ovaj kupio u Platou.
Nego se ja razmisljam da je mozda problem s mojom registri bazom, jer pre mesec dana mi je utrcao neki trojanac i blokirao mi je Windows.
 
video sam na sajtu da pise da ima vektorsku grafiku.
Da li su najzad uveli kao u beoinfu da su iscrtane zgrade ili je i dalje oanko bezveze :) i da li kad biram putanju izmedju 2 tacke iscrta liniju ili opet ide onaj blesavi automobilcic po putanji i na kraju da li ima foru kao u beoinfu da kad zumiram deo mape da mi prikaze autobuske linije koje idu tim krajem i kako se snalazi sa starim i novim nazivima ulica?
 
tab503:
video sam na sajtu da pise da ima vektorsku grafiku.
Da li su najzad uveli kao u beoinfu da su iscrtane zgrade ili je i dalje oanko bezveze :) i da li kad biram putanju izmedju 2 tacke iscrta liniju ili opet ide onaj blesavi automobilcic po putanji i na kraju da li ima foru kao u beoinfu da kad zumiram deo mape da mi prikaze autobuske linije koje idu tim krajem i kako se snalazi sa starim i novim nazivima ulica?

Nemam poima kako izgleda, ako nisi primetio problem mi je sto nisam uspeo da ga instaliram.
 

Back
Top