Problem pri update Office 2010

Goga Dr. Oga

Početnik
Poruka
1
Pre mesec dana sam kupio Office 2010, nakon nedelju dana pri pokretanju Worda pokrenut je Update Office i to je bilo to, prijavljuje mi grešku 0x0000142 i ne mogu da pokrenem ni jednu aplikaciju. Reinstaliram Office, sve je u redu, prođe 2 nedelje isto!!! O čemu se radi?
Hvala!.
 
Ako imas sve legalno mozes da zoves i microsoft podrsku. Podrska moze da pristupi racunaru i resava probleme daljinski.

ne moze da zove
podrska za office 2010 je zavrsena krajem prosle godine.

verovatno zato i ne moze da odradi update

najbolje resenje mu je da skine piratsku verziju i da iskoristi svoj kljuc za aktivaciju.umesto njihovih krekova
 
ne moze da zove
podrska za office 2010 je zavrsena krajem prosle godine.

verovatno zato i ne moze da odradi update

najbolje resenje mu je da skine piratsku verziju i da iskoristi svoj kljuc za aktivaciju.umesto njihovih krekova

Naravno da moze da zove. Ja sam zvao zbog ofisa 2010 koji nije hteo da se aktivira i razgovarao sa agentom bez problema posle tzv. prekida podrske. A posle opet zbog drugog ofisa 2010 zvao, ali nije radila tehnicka podrska u Srbiji, ali sam uspeo da odradim aktivaciju preko automata. To je zato sto sam premestao ofise na nove racunare.
 
Ako su nesto doveli do perfekcionizma
to je onda to.
толико мењају јузер интерфејс да скоро сваки пут мораш да учиш из почетка шта је где

да напоменем инсталација опен офиса је 135мб, а офиса 365 је 2000мг - да ли неко може да ми овјасни што је тако велик ако раде у принципу исти посао?
 
interfejs je isti od 2007. sa nekim sitnm kozmetickim izmenama
да! :) још бих додао да је исти као и од офиса 2000! - користим и један и други... права лепота,
чак и резолуција може да буде 1024х786, не треба никакви претерани монитори и картице...
ooimo.PNG
 
taj interfejs je nesto najbljak sta postoji
moras da bubas u kom padajucem meniju se nalazi neka opcija..uzas
ovaj moderan interfejs koji imaju od 2007. je odlican jer je intuitivan i sve ti je pred nosem
to sto toliko velicas je old school varijanta koja je davno prevazidjena
 
to sto toliko velicas je old school varijanta koja je davno prevazidjena
не знам одакле вадиш да је одл скул мени превазиђен? сви се жале и сви много више времена проведу у тражењу где је шта, тоталес је скривено и то намерно рађено. да не кажем да је величина од око 1.8 гигабајта инсталације офиса 365 потрошено на не зна се шта! и нико неће ни да одговори на шта - а троши се на то да би корисник купио нови хардвер! тај безобразлук нећеш наћи на опен офису.

исто важи и за "виндовс десет" то је више да збуне корисника и да му увале рекламе тамо где очекује да нађе иконице где му требају!
 
Јест' да није у питању MS Office 2010 али има везе са дискусујом око опенофиса/либреофиса:
Оно, што се тиче изгледа самог корисничког сучеља направљени су одређени помаци у складу са корисничким жељама... Није баш да сви који користе Либреофис и даље живе у 2000-им годинама...

Такође је и употребљивост добрано одмакла чак и кад упоредим са неким новијим верзијама MS Office пакета....
 

Prilozi

  • libreoffice_7.0.4.png
    libreoffice_7.0.4.png
    154,3 KB · Pregleda: 5
јас не слажем,
ево накликто сам као је подељен екран у новом офису,
по мени намерно су направили грешку да остављају неискориштене делове екрана са једне и друге стране документа (облст С.), до код опен офиса барем је црвена област минимизирана на мени и један тулбар!
узмите у обзир да су екрани много шири него високи данас! те треба искоришћавати ширину а не висину!
ekran.PNG
 
јас не слажем,
ево накликто сам као је подељен екран у новом офису,
по мени намерно су направили грешку да остављају неискориштене делове екрана са једне и друге стране документа (облст С.), до код опен офиса барем је црвена област минимизирана на мени и један тулбар!
узмите у обзир да су екрани много шири него високи данас! те треба искоришћавати ширину а не висину!
Pogledajte prilog 882272
зависи од корисника како ће искористити простор. Често се отварају по две странице уколико документ има више страница или пак врши увећање погледа ...
 
јас не слажем,
ево накликто сам као је подељен екран у новом офису,
по мени намерно су направили грешку да остављају неискориштене делове екрана са једне и друге стране документа (облст С.), до код опен офиса барем је црвена област минимизирана на мени и један тулбар!
узмите у обзир да су екрани много шири него високи данас! те треба искоришћавати ширину а не висину!
Pogledajte prilog 882272
kako kod koga
ja imam veliki 4:3 ekran i odlican je..veca je povrsina od widescreena

inace "neiskoriscen prostor" levo i desno je prostor za marginu ako nisi znao :D
a sto se tice ribona ako ti toliko smeta imas autohide tako da dobijas i vecu povrsinu nego na strarom oficu
al ne vredi sa tobom pricati..isuvise si zatucan i odbijas nove stvari
 
Ја сам се овде жалио да сам имао сличан проблем, док је била осмица која се сама унапредила у десетку малене сваки дан се апдејтовао. Па онда неће да се стартује, него искочи плаво поље, са белим словима, молим сачекајте, ми се усавршавамо.
По неколико пута на дан.
И, знаш како сам то решио: када се једном лепо стартовао, одем на disc cleanup и нађем тамо чак 23 ГБ остатака програмских фајлова привремених, сто чуда, непотребно смеће, једва је то очистио, требало му малтене пола сата. И после нормално
 

Back
Top