mario80
Stara legenda
- Poruka
- 81.393
Lažna memorija i lažna baterija.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Skoro sam preko slične aplikacije merio kapacitet na s7 edge (stariji Samsung) to naravno nije 100% tačno ali daje ti neko stanje o samoj bateriji.Napunim i onda preko noci ugasim net da vidim da li ce app da nadje nesto?
Samo što mora bar 7 dana tj 7 punjenja da se odradi. Što se više koristi aplikacija precizniji podatak pokaže.Skoro sam preko slične aplikacije merio kapacitet na s7 edge (stariji Samsung) to naravno nije 100% tačno ali daje ti neko stanje o samoj bateriji.
Izvadio karticu , isključio wifi , GPS itd i ostavio ga na punjač i da se to lepo prazni na tenane u standby režimu.
Naravno app mora imati sve dozvole i da radi u pozadini.
Original baterija na kojoj piše 3600mah a izmerio je da ima 2600
Ništa čudno...star je fon a samim tim i baterija.
Tako može da se koristi a spuštace procente baterije po nekoliko % brže nego kada je dobra baterija.
Ne bas , sto se sporije baterija prazni to ima realniji podatak koliki je kapacitet.Samo što mora bar 7 dana tj 7 punjenja da se odradi. Što se više koristi aplikacija precizniji podatak pokaže.
Lažna baterija.Meni je tel ušao u drugu godinu i baterija počinje znatno da propada. Za otprilike 1,h nekog lakog surfa po forumu - ode pola baterije. Moguće i da ima softversko uništavanje baterije kineska posla.
Nisam to hteo da kažem nego da je potrebno više ciklusa punjenja i praćenja istih da bi se kroz aplikaciju došlo do realnije slike o trenutnom kapacitetu baterije. Pražnjenje nije bitno, ako se malo koristi, može da se prazni danima a ako se navališe 6 sati sa suprugom ovim,onim , za to vreme jmozeš i da je isprazniš.Ne bas , sto se sporije baterija prazni to ima realniji podatak koliki je kapacitet.
Pogledaj jedan primer poznateSamsungove 18650 celije , sto je veci stepen praznjenja to je kapacitet manji.
Pogledajte prilog 1258641
Јеббе је меморија, не може да запамти каспацитет батерије пошто има лажну меморију?Meni je tel ušao u drugu godinu i baterija počinje znatno da propada. Za otprilike 1,h nekog lakog surfa po forumu - ode pola baterije. Moguće i da ima softversko uništavanje baterije kineska posla.
Pošto telefon ima lažnu memoriju ni ovo drugo nije isključeno. U principu kod xiaomi telefona je sve lažnjak. Evo posle dve godine ne mogu opušteno da kucam stalno greši jer je i tastatura lažna.Lažna baterija.
Pošto telefon ima lažnu memoriju ni ovo drugo nije isključeno. U principu kod xiaomi telefona je sve lažnjak. Evo posle dve godine ne mogu opušteno da kucam stalno greši jer je i tastatura lažna.
Откуд ти глупа идеја да се бавим продајом телефона?Sem lepljenja sličica ništa drugo pametno ne može da se očekuje od preprodavca kineskog krša.
Не, рекао сам да сам се тиме бавио у Србији. То више не радим. За разлику од тебе технички сам образован а ти технички неписмен.Hvalio si se ovde na forumu da si serviser i da ih valjkaš tj uvaljuješ, zato si tako besan kvarim ti posao.
Ksiaomi je neopevani krš, 3.10 sam otvorio temu da tel gubi mrežu. Danas je potpuno crko. Pogledam papire garancija istekla 1.10. GOWNO od telefona.
A sada kada je garancija istekla, možeš da nabaviš novi kršomi. Najbolje se isplate oni za 50€vrića sa lažnom memorijom. Može zx da ti nabavi jedan u pola cene.Hvalio si se ovde na forumu da si serviser i da ih valjkaš tj uvaljuješ, zato si tako besan kvarim ti posao.
Ksiaomi je neopevani krš, 3.10 sam otvorio temu da tel gubi mrežu. Danas je potpuno crko. Pogledam papire garancija istekla 1.10. GOWNO od telefona.